Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#706448 Γείτονας, από το γκαράζ έχω δει να βγαίνουν Aventador, Bentley Continental και 911 GT3 RS δεξιοτίμονες με αγγλικές πινακίδες.
Χρόνια τώρα, απ'έξω άραζε το παλιό Defender (αλλά σχετικά πρόσφατα κατασκευασμένο, το πολύ δεκαετία), σε αυτό το υπέροχο γαλάζιο χρώμα με τσεχικες πινακίδες. Από σήμερα, του κάνει παρέα και το καινούριο σε χρώμα όσο πιο παρεμφερές με το παλιό.
Καημό το έχω να δω ελληνική πινακίδα.Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#706456 Ηθελα να ξερα...Τα φερνει φορτωμενα ή οδηγωντας?
Αφελης ερωτηση?
Άβαταρ μέλους
By drdino
#706465 Το ενδιαφέρον θα ήταν να δούμε αν τα αγγλικά έχουν τελη/κτεο/ασφάλεια.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#706466
alexandros.K έγραψε:Ηθελα να ξερα...Τα φερνει φορτωμενα ή οδηγωντας?
Αφελης ερωτηση?
δεν θα οδηγούσα τόσα χλμ σε άσφαλτο με κάτι τέτοιο, στην Αραβία στην έρημο για δουλειά το έχω κάνει τότε με Nissan Patrol 4 ταχύτητες αργό γρήγορο κλπ απόσταση πήγαινε έλα, 3000 χλμ. άλλη ηλικία και γούστα και φυσική κατάσταση, + καλή παρέα τρελλαμενη με τέτοιες εκδρομές.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Tetix
#706575 Ωραιες ζάντες,αντε και χρωμα...!!!!Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#706585
drdino έγραψε:Το ενδιαφέρον θα ήταν να δούμε αν τα αγγλικά έχουν τελη/κτεο/ασφάλεια.


η ασφαλεια ζηταει δηλωση ποσες μερες θα ειναι καθε ταξιδι με ημερομηνιες αναχωρησης και επιστροφης απο ΗΒ και τωρα θελεις και πρασινη καρτα. φαινεται οτι ολα τα αγγλικα πιθανον να ειναι ημιπαρανομα στην Ευρωπη τωρα.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#706589 Πριν δεν ήθελες πράσινη κάρτα;
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#706711 Εικόνα

Γιατί ο αγρότης τη θέλει τη φινέτσα του. :rtfm:

Εικόνα

Περνάμε και σε κάτι που και για μένα θα αφήσει φήμη μόνο και μόνο από το (κακή φήμη) κράξιμο.
Σε χρώματα σπορ και ζάντες περίεργες γράφει πολύ ωραία. Σε απλές εκδόσεις ίσως να μην αφήνει ωραίες εντυπώσεις, αλλά αυτό το ματ γκρι που χάζεψα και από μακριά και από κοντά, μου άρεσε....πολύ θα έλεγα....
Ισως η πινακίδα να θέλει σε κάποια άκρη, αλα Alfa.....
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#706952 Ο γείτονας με το RS6



Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#706953 Ήχος και εμφάνιση --> :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#706954
Scotch έγραψε:Ήχος και εμφάνιση --> :inlove:


Ξέρεις πόσες φορές έχει επιστρέψει γκαζωμένος; Απλά δεν συγχρονιζόμασταν να τον πετύχω ζεστό.
Σήμερα τον άκουσα και βγήκα έξω με το κινητό... Αυτό δεν ήταν τίποτα.

Πιο παλιά σας έχω βάλει και την 997 Turbo S του. Μιλάμε απόκοσμο ήχο αυτή. :lipsealed:

Μέσα στο στενό ακούγεται όπως ακούς τα βίντεο στην F1 στο τούνελ του Μονακό. Σοβαρά.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#707015 καλλιθεα καθοδος σκρα 8 το πρωι
το οτι καποιος αγορασει μια lambo urus και οχι μονο αυτο την περασε και απο την Mansory και την εκανε αηδια ειναι παγκοσμιο φαινομενο...

ωραιος ηχος παντως
Άβαταρ μέλους
By mirage
#707199 Very noice
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#707202 360 Challenge Stradαle? Είχα δει μια τέτοια πριν πολλά χρόνια στην πλατεία του Κορυδαλλού, από όλα τα μέρη :dizzy: . Χαλασμός Κυρίου...