Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#704105 ΣΟΚ και ΔΕΟΣ!
Αριστεροτίμονο είναι ή δεξιοτίμονο; Αν βλέπω καλά αριστεροτίμονο είναι, που το κάνει ακόμη πιο σπάνιο νομίζω.
Το άσπρο είναι το κλασικό βανάκι Subaru; Japan lover ο φίλος; :inlove:

Να του πεις να μπει στο φόρουμ! :s_blush :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#704124 Νομίζω πως και άσχετος να είσαι από τζιποειδή αυτοκίνητα,και να μη τα πας καθόλου,Ε αυτό είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!Κι αν είναι γνήσιο και έχει και το μοτέρ που διάβασα ,3.5 v6 280 άλογα,τότε δεν μασάει ΤΙΠΟΤΑ!!Εξαιρετικο!!!!!
Άβαταρ μέλους
By 224v
#704185 Ο ανθρωποςέχει συλλογη με γνήσια συλλεκτικά οχήματα και έχει κερδίσει και παρουσίες στην villa d Este στο Como. Το θέμα είναι που το ανακάλυψε στην Ελλάδα και ήταν αχρησιμοποίητο!!!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#704198 Κάτι από τα δύο είναι ψέμα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#704199
drdino έγραψε:Κάτι από τα δύο είναι ψέμα



πωωω όντως :vava:
Τώρα το είδα.
Παίζει να έχει βάλει κομπρεσέρ αυτοκόλλητο; λόγω εξάτμισης;
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#704202 Μου άρεσε πως ταίριαξε η αντανάκλαση του αεραγωγού του Busso με τον προφυλακτήρα της Mercedes. Σαν να έχει διαχύτη φαίνεται :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#704203 Απλά δεν έβγαινε αυτός ο συνδυασμός. Μπορεί να έχει αλλάξει το πορτμπαγκάζ γιατί δεν το βλέπω πολύ καλά ευθυγραμμισμένο οπότε να κράτησε και το αυτοκόλλητο που ήρθε μαζί...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#704208
224v έγραψε:Ο ανθρωποςέχει συλλογη με γνήσια συλλεκτικά οχήματα και έχει κερδίσει και παρουσίες στην villa d Este στο Como. Το θέμα είναι που το ανακάλυψε στην Ελλάδα και ήταν αχρησιμοποίητο!!!

< Note >

Επιμένω! Πες του να μπει στο φόρουμ! Και να μας παρουσιάσει τα οχήματά του!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#704456 Για εσένα busso

(Btw, με τις 5 προσπάθειες ανεβαίνει η φωτογραφία στο Tapatalk... συμβαίνει και σε άλλους;)Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#704457 Άλλο ένα μοναδικό οχημα μαζί με το pajero.Εικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#704465
Scotch έγραψε:Για εσένα busso

(Btw, με τις 5 προσπάθειες ανεβαίνει η φωτογραφία στο Tapatalk... συμβαίνει και σε άλλους;)

< >


Καμία φορά ναι

< Note >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#704469
224v έγραψε:Άλλο ένα μοναδικό οχημα μαζί με το pajero.Εικόνα

< Note >
Zagato Stelvio AZ1;;;;; :dizzy: