Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#531393
Thomas_C200K έγραψε:
Zeus έγραψε:Εικόνα

Εικόνα

Θωμαααα

Παρών :inlove: :inlove:
Αν και προσβάλλει την αισθητική του αμαξιού η Αθήνα

Σιγά που σε χαλάει...φωλιά λέμε..
Εικόνα

:lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#531447
Zeus έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:
Zeus έγραψε:Εικόνα

Εικόνα

Θωμαααα

Παρών :inlove: :inlove:
Αν και προσβάλλει την αισθητική του αμαξιού η Αθήνα

Σιγά που σε χαλάει...φωλιά λέμε..
Εικόνα

:lol:

Ποιά μάσκα έχει η AMG GT? Την παλιά ή την παναμερικάνα? :oops: . Σε ευχαριστώ που με σκέφτεσαι. Με σκλαβώνεις :inlove: :inlove:
Πάντως σε κόκκινο δεν έχω πετύχει εδώ πάνω και είναι ΚΑΥΛΑ :inlove: . Στο δγιάολο θα πάω να νοικιάσω μια.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#531449
georgex72 έγραψε:Steyr/Puch Pinzgauer 710M νομίζω...Εικόνα

< Note >

https://www.youtube.com/watch?v=VDISvbYiVnE Πάρε σε δράση τα 6χ6 αδερφάκια του και πολλά άλλα καλούδια :inlove:
Άβαταρ μέλους
By georgex72
#531455 Απίθανα όλα!!! Ειδικά το 680Μ αυτοκινουμενο είναι όλα τα λεφτά :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#531611
Scotch έγραψε:Εικόνα

< >


Πέτυχα κι εγώ ένα, με ροδάκινοstate πινακίδα:

Εικόνα

Εδώ πάνω παίζουν διάφορα τεμάχια με αμερικάνικες πινακίδες από πετρελαιάδες expats, αλλά είναι συνήθως κάτι Cadillac Escalade, μεγάλα Infiniti, Mustang κλπ. Τώρα γιατί μπήκε κάποιος/α στον κόπο να φέρει αυτό το Buzuki εδώ πέρα... :hmmm:

Παρεμπιπτόντως, η Georgia είναι rear plate only state. Στον A90 υπάρχουν σετ από κάμερες που μετράνε ΜΩΤ (το ίδιο και στη γέφυρα Queensferry και σε άλλους αυτοκινητόδρομους αν δεν κάνω λάθος). Αυτές οι κάμερες φωτογραφίζουν από μπροστά μόνο. :shifty: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#531634 Μιας και το ανέφερες, εμένα καλά με φωτογράφησαν στο Hilton, που πήγα να πάρω τα εισιτήρια για την ΑΕΚ. Μιλάμε ότι έψαχνα μέσα στον υπαίθριο χώρο του ξενοδοχείου να βρω θέση που δεν ήταν για ενοίκους, κι όταν το κατάφερα άφησα και κόσμο στο αυτοκίνητο να το μετακινήσει αν χρειαστεί. Ζήτημα να έμεινα μισή ώρα, κανένας δεν τους ενόχλησε. Ήρθε όμως η κλήση στο σπίτι, με φωτογραφίες ανφάς-ανπιείς. 100£, ή 60£ αν πληρώσω μέχρι σήμερα το βράδυ. Ήταν τόσο γελοία κλήση που λέω να μην την πληρώσω ποτέ. Από ParkingEye, member of the BPA. Ρίσκο; :hmmm:

< >
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#531660
Zorz έγραψε:
Scotch έγραψε:Εικόνα

< >


Πέτυχα κι εγώ ένα, με ροδάκινοstate πινακίδα:

Εικόνα

Εδώ πάνω παίζουν διάφορα τεμάχια με αμερικάνικες πινακίδες από πετρελαιάδες expats, αλλά είναι συνήθως κάτι Cadillac Escalade, μεγάλα Infiniti, Mustang κλπ. Τώρα γιατί μπήκε κάποιος/α στον κόπο να φέρει αυτό το Buzuki εδώ πέρα... :hmmm:

Παρεμπιπτόντως, η Georgia είναι rear plate only state. Στον A90 υπάρχουν σετ από κάμερες που μετράνε ΜΩΤ (το ίδιο και στη γέφυρα Queensferry και σε άλλους αυτοκινητόδρομους αν δεν κάνω λάθος). Αυτές οι κάμερες φωτογραφίζουν από μπροστά μόνο. :shifty:
Αυτό λες, εδώ υπάρχει κόσμος που όχι μόνο μετέφερε από Αμερική το απόλυτο beige mobile (κυριολεκτικά όμως) αλλά το εκτελωνισε κιόλας . Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#531902
Scotch έγραψε:Μιας και το ανέφερες, εμένα καλά με φωτογράφησαν στο Hilton, που πήγα να πάρω τα εισιτήρια για την ΑΕΚ. Μιλάμε ότι έψαχνα μέσα στον υπαίθριο χώρο του ξενοδοχείου να βρω θέση που δεν ήταν για ενοίκους, κι όταν το κατάφερα άφησα και κόσμο στο αυτοκίνητο να το μετακινήσει αν χρειαστεί. Ζήτημα να έμεινα μισή ώρα, κανένας δεν τους ενόχλησε. Ήρθε όμως η κλήση στο σπίτι, με φωτογραφίες ανφάς-ανπιείς. 100£, ή 60£ αν πληρώσω μέχρι σήμερα το βράδυ. Ήταν τόσο γελοία κλήση που λέω να μην την πληρώσω ποτέ. Από ParkingEye, member of the BPA. Ρίσκο; :hmmm:

Αυτό δεν είναι κλήση αλλά ουσιαστικά invoice. Ρίξε μια ματιά εδώ αν έχεις grounds for appeal:
https://www.moneysavingexpert.com/recla ... g-tickets/

Κάτι τέτοια πάντως είναι ο λόγος που βλέπεις διάφορα δεξιοτίμονα με ρουμάνικες κλπ πινακίδες. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#531903 Thnx. Διάβασα διάφορα αυτές τις μέρες, γι αυτό σήμερα το πρωί είπα να περάσω από το ξενοδοχείο μήπως βρω άκρη (διαφορετικά θα τους έγραφα κι ας επηρέαζε το credit rating μου... δε νομίζω ότι μπορούν να μου κάνουν κάτι άλλο). Αν και όταν έφτασα ήμουν έτοιμος να τους βάλω τον γρύλο στον κ@λο, δε χρειάστηκε να πω πολλά και η κοπέλα στη ρεσεψιόν μου είπε πως θα φροντίσει να μην προχωρήσει το θέμα. Πράγματι, μία ώρα μετά ήρθε e-mail από το ξενοδοχείο ότι το αίτημα διαγράφεται.

< >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#532107
Dimsabas έγραψε:Ψαροκώσταινα, ούτε τα μισά μοντέλα δεν έρχονται εδώ...Εικόνα
Αμερικάνικης αισθητικής, εντελώς αδιάφορο σχήμα εδώ και φαντάζομαι και στην Ευρώπη.
Ούτε Crossover (να ζηλέψει ο γείτονας), ούτε MPV (να γελάσει ο γείτονας). Κάτι ανάμεσα.
Έχουν περάσει από την αγορά παρόμοια, Freemont, Orlando κλπ που παίζει και κανένας να μην τα θυμάται...
Η Κια πάντως το ψάχνει πολύ με το Νίρο αφού το βγάζει υβριδικό και σύντομα ηλεκτρικό και απ' ότι διάβασα στο νετ φτηνότερο από το Leaf.