Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#357400 116hp το 1.2Τ και 122hp το υβριδικό 1.8.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#357463 Έβδομο-όγδοο πόστ στην σειρά για toyota και μάλιστα σε θρέντ για καρσποτινγκ :yahoo:
Αρέσκω πολύ btw. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#357735
edmond έγραψε:Έβδομο-όγδοο πόστ στην σειρά για toyota και μάλιστα σε θρέντ για καρσποτινγκ :yahoo:
Αρέσκω πολύ btw. :inlove:

Ένατο!
Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#360658 Ένα mini carspotting από Λονδίνο.
BMW M4 και 147 είναι στο Guildford.
Γενικά είχε πολλά ωραία αλλά βαριόμουν. Άσε το δούλεμα που έπεφτε από την Ελένη.

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


heberger une image
Άβαταρ μέλους
By edmond
#360712 Φίλος μου που σπούδαζε στα λονδίνα προ σχεδόν 20ετίας και που σκαμπάζει απο αμάξια, μου έλεγε οτι είχε βαρεθεί να βλέπει McLaren F1!!! Παίζει -λέει- να τις είχε δει όλες που υπάρχουν (οκ που λέει ο λόγος).
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#360739 Busse πες μου λίγο πώς ένιωθες όταν έβλεπες όλα αυτά τα εργαλεία να κόβουν βόλτες σε μια συνηθισμένη μέρα :lol:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#360741 H 147 μοιάζει φτωχός συγγενής ανάμεσα σε όλα αυτά.

Πως και δεν έχεις δει καμία mclaren ακόμα?

< >
Άβαταρ μέλους
By GTS
#360753
Nikos! έγραψε:H 147 μοιάζει φτωχός συγγενής ανάμεσα σε όλα αυτά.

Πως και δεν έχεις δει καμία mclaren ακόμα?

< >


Ειναι σπανιες στο Λονδινο (γιατι δεν ειναι ευκολο να κινηθεις στην πολη) εκτος και πας εξω απο το μαγαζι.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#360820
Kon5 έγραψε:Busse πες μου λίγο πώς ένιωθες όταν έβλεπες όλα αυτά τα εργαλεία να κόβουν βόλτες σε μια συνηθισμένη μέρα :lol:


Κοίτα, έχω πάει και 2 φορές Βερολίνο, όπου ο εκεί στόλος είναι καινούριος, ειδικά Δυτικό, και κάνουν πάρτι οι Panamera για παράδειγμα.
Εντάξει, είναι ωραίο πράγμα να βλέπεις να κυκλοφορούν ωραία αυτοκίνητα.


Nikos! έγραψε:H 147 μοιάζει φτωχός συγγενής ανάμεσα σε όλα αυτά.

Πως και δεν έχεις δει καμία mclaren ακόμα?

< >


Δεν πέτυχα κάποια McLaren, αλλά πέτυχα μέσα σε έκθεση στη Knightbridge μια Bugatti Veyron Spyder μαύρη με πορτοκαλί λεπτομέρειες, οπότε μάλλον ήταν η Grand Sport VItesse με τους 1200 ίππους.
Είδα επίσης MB AMG GTS σε γκρι χρώμα αλλά δεν πρόλαβα να βγάλω γάντια, να ξεκουμπώσω τσέπη μπουφάν και να τραβήξω φωτογραφία. Απλά θεϊκό αυτοκίνητο. Βάζει κάτω τις 911, οι οποίες κυκλοφορούν σε όλες τις εκδόσεις. Καινούριες ε! Μέχρι αυτήν με τον 3λτ τούρμπο είδα. Διάφορες turbo, GT3, 4s, s. Απ'όλα.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#360841
Giuseppe Busso έγραψε:

...Είδα επίσης MB AMG GTS σε γκρι χρώμα αλλά δεν πρόλαβα να βγάλω γάντια, να ξεκουμπώσω τσέπη μπουφάν και να τραβήξω φωτογραφία. Απλά θεϊκό αυτοκίνητο. Βάζει κάτω τις 911, οι οποίες κυκλοφορούν σε όλες τις εκδόσεις. Καινούριες ε! Μέχρι αυτήν με τον 3λτ τούρμπο είδα. Διάφορες turbo, GT3, 4s, s. Απ'όλα.


...εμφανισιακα φανταζομαι εννοεις. Γιατι σε οδηγικο επιπεδο την αντιστοιχη -σε δυναμη- εκδοση της 911 δεν φαινεται να την φτανει, συμφωνα με ξενα αρθρα...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#361043 Ναι. Ειδικα η 1η τα έσπασε

< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#361542 Στο δικο μας Κολωνακι χθες,

Εικόνα

και ενα ιδιαιτερο οχημα αλλα χωρις ενδειξη του μοτερ του

Εικόνα