Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#574228 Πετρούπολη.
Στο πάρκινγκ του Terra Petra.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#574420
224v έγραψε:Εμαθα ότι στα Γιάννενα Παπιγγκο και εκει γυρω ηρθαν παλιες Τζαγκουαρ από Αγγλια για ένα αγωνα δικο τους. εάν τα δειτε βγαλτε καμια φωτο...


Ήρθαν Θεσσαλονίκη.
https://www.protothema.gr/greece/articl ... salonikis/
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#574965 Που να ξερε ότι 20 χρόνια μετά θα γινόταν Crossover... Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bill33
#574999 Chevrolet .Εικόνα

< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By bill33
#575065 Ναι. Και το πρώτο αμάξι με αριστερό τιμόνι που βλέπω μετά από μια βδομάδα. Ακομα μπερδευομαι από ποια μεριά να κοιτάω πρώτα όταν κατεβαίνω από το πεζοδρόμιο.λολ

< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#575067 Πάντα δεξιά βρε Μπιλλ μου, το γράφουν και στο οδόστρωμα συνήθως (Please Look Right Before Crossing). :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#575071 Old dog new tricks

< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#575116
bill33 έγραψε:Ναι. Και το πρώτο αμάξι με αριστερό τιμόνι που βλέπω μετά από μια βδομάδα. Ακομα μπερδευομαι από ποια μεριά να κοιτάω πρώτα όταν κατεβαίνω από το πεζοδρόμιο.λολ

< G (5S) >


Όχι από αυτή που νομίζεις... :lol:

Όλα καλά bill! :inlove: :s_wink
Άβαταρ μέλους
By Chris
#575245 Ειχα υπηρεσια ενα βραδυ στην ελδυκ, κατι σαν εφημερευων δε θυμαμαι πως λεγεται, με ξυπνανε κατι τρομοκρατημενοι τυποι μου λενε κατεβα κατω χτυπησε ασχημα ο ταδε. Ειχε χτυπησει ενα παιδι αμαξι λοιπον και ειχε σπασει το χερι του, οποτε η πρωτη σκεψη ηταν κλασικα κοιταξε λαθος στο δρομο. Ελα ομως που αυτος ειχε κοιταξει σωστα δεξια, και ερχοταν η αλλη η μαλακω αναποδα στο δρομο, κατευθυνση ελλαδας δλδ :s_biggrin :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#575490 Σάββατο βράδυ με πέρασε στα Διαβατά Ford raptor svt!Πολυ τούμπανο το αυτοκίνητο,ομολογώ πως ψαρωσα όταν το είδα να έρχεται..Και Κυριακή πρωί πάλι στα Διαβατά συνάντησα ένα ram Hemi 5.7!!τουμπανο κι αυτό αλλά όχι σαν το raptor...


< >
Άβαταρ μέλους
By bill33
#576382 .Εικόνα

< G (5S) >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#576385 Την έχω ξαναβάλει την 430 αλλά τώρα είχε καλή παρέα Εικόνα

< >
Εικόνα