Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#655814 Υπάρχει και εδώ πάνω ένα.
Εντελώς αδιάφορη εμφάνιση και στο ίδιο ξενέρωτο γερμανοασημι.
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#655983 Εικόνα


Δεν πρόλαβα να το βγάλω μια πιο κοντινή από την ώρα που το είδα στον καθρέφτη μέχρι να με περάσει..Πάντως είναι τούμπανο!!! Sq8


< >
Άβαταρ μέλους
By edmond
#656196 Εικόνα

Αν και ποτέ δεν μου έκανε κάποιο κλίκ ο άσσος, το συγκεκριμένο κομμάτι λιγάκι κάτι σκίρτησε μέσα μου :lol: (το sprinter τράβηξε το ζόρι μετά μέχρι να φτάσω Ανάβυσσο :lol: :lol: :iconcool: ).
Είχε ένα ωραίο περλίζον λευκό και μαζί με την μαυρίλα των φιμέ και ζαντών έβγαζε μια...ισορροπία. Και όχι, δεν υπολογίζω την αναγραφόμενη...ποσότητα πίσω δεξιά :s_inlove
Άβαταρ μέλους
By edmond
#656375 Εικόνα

Εικόνα

Ηλεκτρικό και μλκίες.
Στο τέλος στο ίδιο...Atego θ' ανέβουν όλοι :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#656404 Το είδα στο Τικτοκ του speedsector.

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#656405 Αυτό με το tic toc :vava:
Έχει καταλάβει ο JBT ότι αυτό είναι χειρότερο και από βιντεάκια Ελλήνων γιουτιούμπερζ;
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#656412
Giuseppe Busso έγραψε:Αυτό με το tic toc :vava:
Έχει καταλάβει ο JBT ότι αυτό είναι χειρότερο και από βιντεάκια Ελλήνων γιουτιούμπερζ;
Μάλλον όχι, ακόμα αποφασίζει τι όχημα θα πάρει!!

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By JBT
#656422 Άσε ρε παρέλαβα και γράφω χώμα όσο μπορώ

Δηλώνω βαθειά γοητευμένος από τη.... Ρενό :eat:
Άβαταρ μέλους
By postruck
#656425
edmond έγραψε:Εικόνα

Εικόνα

Ηλεκτρικό και μλκίες.
Στο τέλος στο ίδιο...Atego θ' ανέβουν όλοι :rtfm:

Οχι και atego,LP είναι :iconcool:
Πάντως, σπάνιο φαινόμενο να βλέπεις τόσο σωστό δέσιμο, σε όλους τους τροχούς του λαβωμένου? :hmmm: οχήματος!!
Άβαταρ μέλους
By edmond
#656429 Το ξέρω ότι δεν είναι Atego, το ανέφερα για την...ευκολία της ανάγνωσης :)
Το πλαίσιο της πινακίδας έγραφε Porsche center Thessaloniki. Η φάση είναι ξέρωγω ξεκίνησε από σαλόνικα και πρίν φτάσει άθενς του έμεινε απο ρεύμα :lol:
Άβαταρ μέλους
By postruck
#656431 Πρώτα με ενα 10λιτρο πετονάκι η οδική σου έκανε ανεφοδιασμό,τώρα??Γενήτρια σε τρέιλερ.... :hmmm: