Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#483337 Έξω από το barsol ήταν το R8 το οποίο το ξαναπέτυχα προχθες στη Μεταμόρφωση. Η Χαλιαμέρα ήταν δίπλα στο πλυντήριο που λέει.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#483647 Τι επικη αμαξαρα! Τηρουμενων των αναλογιων πρεπει να πηγαινει τρενο εμπορικα. Και δικαιως.Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#483772 911 997.2 ...
ειναι όμορφο να σε προσπερνάει το αυτοκινητο σου στη βροχή με σηκωμένη αεροτομή .
Η μπροστά όψη στον καθρέφτη κλασική , η πίσω κ πίσω διαγώνια .... με έκανε να χαμογελάω.

Λεπτομέρεια που νομίζω οτι μου άρεσε κ του ταίριαζε οτι πίσω εμένα γράφει Carrera S .... ενώ αυτο έγραφε 911 ....
δεν έβγαλα φωτο , κακές οι συνθήκες ... κ οδηγούσα , αλλα στο γκρίζο κ όλο βροχή τοπίο ... μου έφτιαξε τη μερα . Αττική οδός προς αεροδρόμιο .... με ιταλικές νομίζω πινακίδες ήταν .
Άβαταρ μέλους
By Thanix
#484047 Εικόνα

Μητροπόλεως Θεσσαλονίκη


< using BoobsPower!
Άβαταρ μέλους
By 224v
#484362 Δεν θυμαμαι να το εχω βαλει παλαιοτερα...μου αρεσε ο συνδιασμος των χρωματων... ειδικα της οροφης..



Εικόνα

Και ενα λεωφορειο που φορτιζει τις μπαταριες του στη Κρακοβια...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#484387
224v έγραψε:Δεν θυμαμαι να το εχω βαλει παλαιοτερα...μου αρεσε ο συνδιασμος των χρωματων... ειδικα της οροφης..



Εικόνα


Πολύ ωραίος συνδυασμός. Με γκρι σκούρο αμάξωμα και κόκκινη οροφή την είδα (την 911) εδώ στην αντιπροσωπία και τον έχω πετύχει και σε C class cabrio. Επίσης πανέμορφο.
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#484521
Thanix έγραψε:Εικόνα

Μητροπόλεως Θεσσαλονίκη


< using BoobsPower!

Αμαξάρα :inlove: Να μην το πετύχω από κοντά ρε γαμωτο!!!
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#485887 Σαν Renault Twizy μοιάζει, αν και νομίζω πως είναι λίγο διαφορετικό το πίσω μέρος του. Κανένας κινέζικος κλώνος του θα είναι!
Άβαταρ μέλους
By dstou
#485891 Το λεωφορείο κάνει απλώς φόρτιση μπαταριών? Ή είναι αυτό που λέμε εδώ τρόλευ, δηλαδή πλήρως ηλεκτροκίνητο που παίρνει σταθερά ρεύμα από τη ροηφόρο ράγα, αλλά δεν έχει μπαταρίες?
Άβαταρ μέλους
By krom
#485893 Ηλεκτρικά με μπαταριες είναι
Άβαταρ μέλους
By 224v
#485942
krom έγραψε:Ηλεκτρικά με μπαταριες είναι


Αυτο ακριβως... ηταν σταματημενο στο σημειο φορτησης (εκτος δρομολογειων φυσικα για καποιο διαστημα) και "γεμιζε" μπαταριες). στην Κρακοβια δεν ειδα τρολευ, ειχε ομως πολλες γραμμες τραμ, με πολλων εποχων οχηματα.... πολυ ομορφα και καθαρα γενικως...