Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#529895 ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ UP! GT.

ΠΗΞΕ.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#529945
REALZEUS έγραψε:
manoliossss έγραψε:Αυτο λέω,στα 33000 που έβγαινε το 200αρι θα προτιμούσα ένα μεταχειρισμένο ΤΤ για να έχω και Audi!


Audi? Ντεκαβε δηλαδή; :lol: Να μου ΄λεγες BMW ή AR, να το δεχτώ...


Σιγά που θα το δεχόσουν. :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#530397 [Geakos]
Εικόνα

Αααχ, οι θύμισες, αυτοκίνητο ενός παλιού έρωτα που πέρασε από τα χέρια μου σε διάφορες στιγμές, πωλήθηκε λίγο μετα τον χωρισμό και κατέληξε στην ερωτική Θεσσαλονίκη

[/geakos]
Άβαταρ μέλους
By corsair
#530399
drdino έγραψε:[Geakos]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201808 ... 1242dc.jpg

Αααχ, οι θύμισες, αυτοκίνητο ενός παλιού έρωτα που πέρασε από τα χέρια μου σε διάφορες στιγμές, πωλήθηκε λίγο μετα τον χωρισμό και κατέληξε στην ερωτική Θεσσαλονίκη

[/geakos]



πες μου οτι του αφησες και σημειωμα για τις τρελες αχαλινωετες στιγμές που δεν προλάβαινε το κλιμα να ξεθολωσει τα τζάμια :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#530401 Ψυχούλα το πειραχτηρι.
Πρεπει να ειμαστε δυνατοι

.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#530403 Το εντυπωσιακο ειναι πως εχει επιβιωσει και μαλλον εχει περασει και ελεγχο για να πουληθει! Μονο γαλλοφιλες πετρολχεντς χτυπας Ντινε;

Εγω οσα αυτοκινητα πρωην θυμαμαι ηταν σε δραματικη κατασταση, με αποκορυφωμα μια μιτο που λυποταν η ψυχη μου καθε φορα που εβλεπα...

Edit: και οι συμπλεκτες παντα να αποσυμπλεκουν σαν διακοπτες ον/οφ, 5mm απο το ανω ακρο της διαδρομης τους


< >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#530501 Ελαφρώς off topicΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#530505
Scotch έγραψε:Ελαφρώς off topicΕικόνα

< >


Το πίσω μέρος το οποίο και βλέπουμε είναι on topic...όσο για το μπροστά,who cares.....


< >
Άβαταρ μέλους
By DAP
#530512 Και ηρθε ο αλλος με τη κοκκινη και την εβαλε με τη μουρη,ο χαλιας.....
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#530513 Κυκλοφορεί στην ερωτική Θεσσαλονίκη. Το έχει φίλος. Σε κάθε του έξοδο γίνεται ένα; μικρός χαμός από κεφαλογυρίσματα.... Αναμένω βόλτα...Θα επανέλθω με περισσότερες φώτο! Εικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#530557 Λογικό πάντως να υπάρχει κεφαλογύρισμα. Από το που ακούς την τράτα, μέχρι να περάσει, έχεις κανένα 15-20''... :lol:
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#530674 Mercedes-AMG GLE 63 S 4MATIC

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bill33
#530695 Προσωρινές πινακίδες;
Άβαταρ μέλους
By elteo
#530696 Το τι ακριβό αμάξι κυκλοφορεί Καβάλα από Βουλγαρία, Ρουμανία και φυσικά Γερμανία (ομογενείς) δεν περιγράφεται. Από κάθε είδους σεντάν τύπου S8, M5 κτλ έως κάθε είδους suv όπως Cayenne, Q7, G wagen κτλ όλα τελευταία μοντέλα. :lipsealed:

Εγνατία οδό είχε (περαστικούς) και από Τουρκία όλη τη γκάμα των παραπάνω. :help:

Φέτος ήταν το κάτι άλλο. :lipsealed: