Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#601886 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#601917 Μεταξύ μας εγω θα πήγαινα για το γερμανικό targa αλλα αυτο ειναι μια αλλη ιστορία.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#601922 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#601933 V220d. Μια χαρά.
(ήδη δέχομαι πιέσεις να αντικαταστήσει το frv ένα τέτοιο )

< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#601935 Έχει και εδώ πολλά τέτοια ανεπίσημα ταξί για τουρίστες. :shifty: Όλα μαύρα με φιμέ.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#601941 Έτσι. Τέτοιο είναι και το δικό μας

< >
Άβαταρ μέλους
By postruck
#602005
elteo έγραψε:Έχει και εδώ πολλά τέτοια ανεπίσημα ταξί για τουρίστες. :shifty: Όλα μαύρα με φιμέ.

Δεν είναι ανεπίσημα,έτσι λέει ο νομος :rtfm: πλέον, οτι πρέπει να είναι και με μια μπλέ γραμμή στο επάνω μέρος των παρμπρίζ.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#602020 ΕικόναΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#602023 Η πινακίδα ΔΟΚ τι φάση στα ακριβά καρούλια; :x Είδα χτες ένα range rover λευκό το τελευταίο μοντέλο και μία cayenne λευκή επίσης (να πηγαίνουν μαζί) με ΔΟΚ πινακίδες με γιαπιδοφατσες μέσα χαλαρούς. :s_no
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#602029 ΔΟΚ= Δοκιμή.
Υποτίθεται ότι οι μάντρες έχουν δικαίωμα να κυκλοφορήσουν νομιμα για δοκιμή ή για να πάνε συνεργειο τέτοια αυτοκίνητα βάζοντας πινακίδες ΔΟΚ. Πληρώνουν με τη μέρα τα τέλη, τα ασφαλίζουν πάλι με τη μέρα και μπορούν να τα κυκλοφορήσουν με κάποιους περιορισμούς. Νομίζω δεν μπορούν να βγούνε από το νομό κλπ.
Κανονικά δε συμφέρει να κυκλοφορείς με πινακίδες ΔΟΚ γιατί πληρώνεις με τη μέρα τέλη.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#602030 Ξέρω τι σημαίνει ΔΟΚ.

Κυριακατικη βόλτα στη Ραφήνα συμφέρει.