Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By bill33
#771651 .ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By Chris
#771655 Μπραβο παιρνεις το βραβειο του πρωτου καγκουρεμενου τεζλα στην ελλαδα, συγχαρητηρια :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#771657 Υπάρχουν κι άλλα (ευτυχώς λίγα).
Άβαταρ μέλους
By g8777
#771669 Με 0 100 σε ενάμιση σεκ σκέτα και τζαμπουλια κόστος κίνησης; Δεν θα μείνει Χριστός ανάποδα από σποιλερ ντιφιουζερ ,flux capacitor και warp drive. :s_devil
Και η πλάκα είναι ότι έχετε όλοι το ίδιο μοντέλο.

:(
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#771701 Έτσι, γι' αυτό λέμε ναι στο customizing των Tesla από όπου και αν προέρχεται !
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#771734 Εικόνα

Εικόνα

Φίλος φίλου. Έριξε και μια εκκίνηση και μου έφυγαν ερωτικά υγρά.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#771742 Ντωμεταξύ το κλάρκ έχει παρκάρει προβλεπέ λες και δεν τρέχει τίποτα :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#772411 Δεν έχω φωτογραφίες δυστυχώς, αλλά μου έκανε απίστευτη εντύπωση που είδα εχθές σε parking της Θεσσαλονίκης Maybach GLS σαν την παρακάτω και μάλιστα με Ελληνικές πινακίδες :dizzy:
Το παράξενο είναι ότι την είχε και κοπανημένη στο νίκελ πλέγμα που έχει χαμηλά.

Εικόνα

Εντωμεταξύ πρέπει να είχε κάποια εκδήλωση με supercars στην Θεσσαλονίκη, γιατί πέτυχα στην Λ. Νίκης μια κίτρινη Lambo με αυτοκόλλητα πάνω της (σήμερα πέτυχα και μια M3 στην Ε.Ο. με αντίστοιχη εμφάνιση). Καλά και χρυσά τα ηλεκτρικά, αλλά η ακοή δεν παύει να αποτελεί μια πολύ σημαντική αίσθηση. Και ο ήχος της Lambo ήταν απλά συγκλονιστικός! :metalo:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#772416 Μήπως είναι κανά "Cannonball run" και κατεβαίνουν για...Μύκονο?
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#772419
axel12p έγραψε:Καλά και χρυσά τα ηλεκτρικά, αλλά η ακοή δεν παύει να αποτελεί μια πολύ σημαντική αίσθηση. Και ο ήχος της Lambo ήταν απλά συγκλονιστικός! :metalo:

Αν είναι να γλιτώσουμε από όλους αυτούς τους καραγκιόζηδες με τις μπαρμπα-Μήτσος exhausts, που νομίζουν ότι οδηγούν Lamborghini, ας τον ακούμε μόνο από την τηλεόραση.


< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#772438 Υπερβολές νομίζω. Θες να πεις ότι δεν σου αρέσει η μουσική αυτή;
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1634235548

RMX3363
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#772440 Έχω 1-2 τέτοιους @#%$ στη γειτονιά. Τους αφιερώνω καθημερινά το (to) The Wall.