Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By elteo
#606702
Focusman91 έγραψε:Ποια ξανθιά? Ένας ελαφρώς σχιστοματης ήταν που με κοίταζε περίεργα, μάλλον γιατί κατάλαβε ότι το φωτογράφιζα!

< Note >


Πάντως οι φωτογραφίες του συγκεκριμένου «Κινέζου» (rn5) είναι για κλάματα .... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#606708 Λίγο υπομονή για το rmn8 pro!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#606951 Πανέμορφο σχήμα, ήλπιζα όταν το παρουσίαζαν ότι θα είναι το επόμενο CRX...Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#607154 Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By postruck
#607516 Σήμερα το απόγευμα,στον σ.ε.α. Μεγάρων,ήταν παρκαρισμένες δυο αυτοκινητάμαξες φορτωμένες με καινούργιες porsche.....ήρθε η ανάπτυξη!! :roll:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#608095 Porsche 911 GT2 RS :s_wacko :s_wacko
Ρώσικες πινακίδες :rtfm:
Πιό τουμπανέιρο αμάξι δεν πρέπει να έχω ξαναδεί, με την αεροτομάρα φώναζε αγριάδα απο μακριά. Κίτρινο χρώμα(!!!), ένα μικρό άνοιγμα που έκανε, γύρισε μερικά κεφάλια ακόμα και ανυποψίαστων!
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#608115
elteo έγραψε:Εικόνα


Πολύ όμορφο και πολύ δυνατό.
Εδώ πάνω κυκλοφορούν κάμποσα σαν Opel και ένα Saturn.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#608119 Χθές παρκαρα μπροστά από ένα ίδιο. Ούτε που γύρισα να το κοιτάξω.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#608123 Ανεβαίνοντας την Κηφισίας αρκετά αργά χθες το βράδυ, είχα μπροστά μου ένα αρκετά μοχθηρό όχημα που έσκαγαν οι (4!) εξατμίσεις καθε 3 και λίγο, αλλά δεν μπορούσα να καταλάβω τι είναι. Λιγο που το πλησίασα, το σήμα κατάλαβα να είναι...ΚΙΑ. :dizzy:

Εντυπωσιακό και με τα led το Stinger. Φώτο δυστυχώς δεν τα κατάφερα, μου έφευγε συνέχεια στα πορτοκαλί φανάρια :lol: