Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#741170
Giuseppe Busso έγραψε:Εικόνα

I’m g


:lipsealed:

Επρεπε να μου κορναρεις να κανουμε κανα ανοιγματακι. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#741177 Φιμε τζαμια κι αφθονος αποθηκευτικος χωρος. Ενας θεος ξερει τι κρυβει εκει μεσα :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#741202
g8777 έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Εικόνα

I’m g


:lipsealed:

Επρεπε να μου κορναρεις να κανουμε κανα ανοιγματακι. :metalo:



Μια ώρα κόρναρα, είχα βγάλει χέρια-πόδια, αλλά είχες τέρμα τη μουσική και δεν με άκουγες.
Άβαταρ μέλους
By vengas
#741212
George_Prix έγραψε:Φιμε τζαμια κι αφθονος αποθηκευτικος χωρος. Ενας θεος ξερει τι κρυβει εκει μεσα :shifty:

τετοια ?
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#741257 ΣΑΤΑΝΆ! :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#741259 πολύ δυναμικό από κοντά...ΕικόναΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#741499 Δεν ηξερα ότι υπήρχε αλλά το είδα, SUV Maybach.Σαν το παρακάτω.
Εικόνα
Εντυπωσιακό αλλά όχι όμορφο. Απογοήτευση όταν είδα ότι είναι μόνο 4λιτρο 8κύλινδρο.
Δίπλα του ήταν παρκαρισμένα μια καινούργια Ferrari, Taycan, Mercedes G-wagen AMG καραπειραγμένο, κάτι Range Rover κλπ. Όλα μαύρα εκτός από το G που ήταν κόκκινο. Ήταν οι γονείς που είχαν έρθει στη σχολική γιορτή που γίνεται στην εκκλησία της γειτονιάς μου. Είναι ένα από τα σούπερ αποκλειστικά σχολεία για λίγους στο οποία στέλνουν τα παιδιά τους και αρκετοί Ρώσσοι ολιγάρχες κλπ. Όντως η γλώσσα που άκουσα να μιλάνε ήταν ρωσικά...
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#741527 Για κάποια στιγμή νόμισα πως είμαστε στο τοπικό του nass και του πρότεινες το θηριο
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#741530
sknipper έγραψε:σχολική γιορτή που γίνεται στην εκκλησία της γειτονιάς μου.

noted for future reference :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#742135 H σχάρα για τα ποδήλατα είναι μεγαλύτερη από το Jimny. Αν το φορτώσεις, φαντάζομαι θα σουζάρει άνετα με 3η. :dizzy: