Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#512155 Εικόνα

Το μεσημέρι ένα Club με 5, 6 Delta Integrale φωτογραφιζοταν στον Λευκό Πύργο.
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#512167 Peter Pan το υβριδικό δεν έχει κυκλοφορήσει πολύ Γερμανία;
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#512194
EDDIE_147 έγραψε:Peter Pan το υβριδικό δεν έχει κυκλοφορήσει πολύ Γερμανία;

δεν το έχω δει μέχρι τώρα για να πω την αλήθεια, αλλά τώρα που το είπες το είδα κ μου έπεσε το σαγόνι :lol:

το φθηνότερο κάνει 69.000€ :lipsealed: :help:

https://www.autoscout24.de/ergebnisse?s ... 3&atype=C&

οι αγγελίες που έχουν φωτογραφίες ψεύτικες είναι υποτίθεται αυτοκίνητα που μπορούν να παραγγελθούν, αλλά συνήθως κάποιο λάκο έχει η φάβα, πχ παραεισαγωγές από Πολωνία κτλ. Για αγγελίες καλύτερα να βλέπει κανείς τις ρεαλιστικές, εκείνες που έχουν το αυτοκίνητο, Εδώ ξεκινά από 69.000€ :lipsealed:

το 6d-Temp που υποτίθεται είναι περιβαλλοντικώς απολύτως αποδεκτό ως xc90 αφορά αυτοκίνητα που ταξινομήθηκαν στη Γερμανία τουλάχιστον από τον Νοέμβριο 2017.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#512197 Στην δικιά μου περιοχή δεν πολυκυκλοφορούν Volvo και όσα XC90 και 60 υπάρχουν (τα καινούργια εννοώ) είναι ντίζελ. Ένα υβριδικό XC90 πέτυχα και αυτό φορτωμένο στην ADAC.
Πέτρο μην πετάξεις λεφτά! :rtfm: :rtfm:
Μόνο BMW :rtfm: :rtfm:
Για το ντίζελ μονόδρομος το Euro 6 :shifty: :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#512213 Στο δικό μου περιβάλλον, πιο πολύ βλέπω D5 & T8
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#512218
Thomas_C200K έγραψε:Πέτρο μην πετάξεις λεφτά! :rtfm: :rtfm:
Μόνο BMW :rtfm: :rtfm:


:s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By elteo
#512220 Οφτοπικιζετε :protest:
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#512239 730 με ελληνικές πινακίδες! Μεγάλο κ επιβλητικό... Είχε κάτι Κινέζους εκεί στα cart... Λες? Εικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#512412 Πριν λίγο, ερχόμενος στη δουλειά. Volvo XC40 καινούριο, χωρίς καν πινακίδες μπροστά από την αντιπροσωπεία VW-Audi... Το κατέβασε νταλίκα που κουβαλούσε αμάξια, προφανώς για να κατεβάσει κάποιο που ήταν από πίσω. Αλλά ήταν ακριβώς μπροστά και έκλεινε τα δικά τους (οπτικά).


Το λες και τρολάρισμα... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By rafi
#512726 DS automobiles ds3 fl
Ανηκει σε στολο rent a car.Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#513072 Σε χρώματα παραλλαγής... Το σχέδιο δεν έχει ταυτότητα... Αν δεν είχε το αστέρι δεν το ξεχωρίζεις... Mercedes για επαγγελματίες που δεν θέλουν να τ μοιραστούν με το κράτος....
ΕικόναΕικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#513089 Καλοτάξιδο kyr80.... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#513406 Πρέπει να "έπεσα" πάνω σε προπολεμική (; ) Bentley (;; )


Εικόνα


Εικόνα

Από μπροστά ήταν αδύνατο να βγεί φωτογραφία, αλλά είχε τα κλασσικά μεγάλα στρογγυλά φανάρια . Φέρνει σε mark V , αλλά πρατηρώ ότι έχει πιο χαμηλά τον χώρο αποσκευών.


edit: Την βρήκα http://www.tootoo.gr/ad/cardetails/5033 ... -mallalieu