Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dimik
#570325 Είναι σημαία της αυτοκρατορίας της Ιαπωνίας η οποία χρειάστηκε 2 πυρηνικές για να καταργηθεί.

< >
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#570331
dimik έγραψε:Είναι σημαία της αυτοκρατορίας της Ιαπωνίας η οποία χρειάστηκε 2 πυρηνικές για να καταργηθεί.


:s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By markvag
#570350 Συν έναν παγκόσμιο πόλεμο...
Άβαταρ μέλους
By rafi
#570391 Εγώ γιατί νομιζω οτι χρησιμοποιείται ακόμα από το ιαπωνέζικο πολεμικό ναυτικό;

Επίσης κυκλοφορεί και ένα παλιό swift με τη σημαία αυτοκόλλητο στην τάπα της βενζίνης.

.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#570396
rafi έγραψε:Εγώ γιατί νομιζω οτι χρησιμοποιείται ακόμα από το ιαπωνέζικο πολεμικό ναυτικό;

Επίσης κυκλοφορεί και ένα παλιό swift με τη σημαία αυτοκόλλητο στην τάπα της βενζίνης.

.
Σωστά για αυτό όλη η Ασία το έχει στην μπούκα

< >
Άβαταρ μέλους
By vengas
#570462
cosneo έγραψε:Την πέτυχα κάποτε σε καπο ενός φτιασιδωμένου Honda και το παλικάρι εξηγούσε σε δύο ξερόλες ελληναραδες ότι... δεν είναι από τα Σκόπια.

τον τρόλαραν επειδή τον είδαν καμμένο Χοντάκια :lol:
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#570463
dimik έγραψε:
rafi έγραψε:Εγώ γιατί νομιζω οτι χρησιμοποιείται ακόμα από το ιαπωνέζικο πολεμικό ναυτικό;

Επίσης κυκλοφορεί και ένα παλιό swift με τη σημαία αυτοκόλλητο στην τάπα της βενζίνης.

.
Σωστά για αυτό όλη η Ασία το έχει στην μπούκα

< >




Εγώ που την έχω avatar? :omg: :tomato: :tomato:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#570467
nomarxis έγραψε:
dimik έγραψε:
rafi έγραψε:Εγώ γιατί νομιζω οτι χρησιμοποιείται ακόμα από το ιαπωνέζικο πολεμικό ναυτικό;

Επίσης κυκλοφορεί και ένα παλιό swift με τη σημαία αυτοκόλλητο στην τάπα της βενζίνης.

.
Σωστά για αυτό όλη η Ασία το έχει στην μπούκα

< >




Εγώ που την έχω avatar? :omg: :tomato: :tomato:
Εγώ την έχω στο κρανος της μοτοσυκλέτας.

Στην Ασία πάντως θα μας είχαν για φασισταρια, το αντίστοιχο του να είχαμε σβάστικα εδώ Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#570510
melos86 έγραψε:Ποσο εντυπωσιακη σε αυτο το χρωμα?? :thumbsup:
Παλιοτερα και οντας πιο μικρος εβλεπα μια ιδια (ισως και αυτη) στην παλια μου γειτονια και μου ετρεχαν σαλια.. Ξερουμε πως λεγεται αυτο το χρωμα?
Θεσσαλονικη ειναι η φωτο?


Τενεκεδένιο ή κλουβί (μπάσκετ). Κάθε μέρα εκεί είναι και το χρώμα είναι οριγκινάλ.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#570513 Sorry για την ποιότητα. Πολύ εντυπωσιακή εν κινήσει και με πινακίδες Θεσσαλονίκης μάλιστα. Είναι απίστευτος ο τρόπος που τα πραγματικά γρήγορα αυτοκίνητα απλά "διακτινίζονται" στο σημείο που βρίσκουν ένα κενό 50-100 μέτρα μπροστά, χωρίς προσπάθεια κλπ.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#571159 Σόφια, πριν λίγο...Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#571165 το μοναδικό Y στην πόλη ; :lol:

Τι είναι το δίπλα; πάντως δε φαίνεται να'χει Βου.πινακίδες , μάλλον Ρουμάνικες.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#571183 Έχει η Βουλγαρία Πουκαμισά?

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#571196 Έχεις δίκιο mousate, Βουκουρέστι έπρεπε να γράψω.

Στην Αγία Παρασκευή (Αττικής) είναι btw η photo

< >