Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By 224v
#777998 Έχουμε στη γειτονιά ένα κίτρινο fj!! Υπέροχο με τα 4 λίτρα μοτέρ που πάει παντού!!! Όπως θυμάμαι από το abu Dhabi Qatar κλπ

.
Άβαταρ μέλους
By elvet
#778035 Το πιο καθαρο αυτοκινητο στις Μπενιτσες, ενα γνωστο γκρι clio. (Φωτο δυσκολευεται να ανεβει)
Άβαταρ μέλους
By bill33
#778062 Πέρναγα έξω απο ένα σπίτι και είχε ανοιχτη την γκαραζόπορτα .Δεξιά μια AR και αριστερά ένα μπορντό noble https://www.noblecars.com/ ,δεν ξέρω μοντέλο ,δεν έβγαλα φωτό γιατί ντράπηκα να τον ρωτήσω αν μπορώ ,πέταγε τα σκουπίδια εκείνη την ώρα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#778074
elvet έγραψε:Το πιο καθαρο αυτοκινητο στις Μπενιτσες, ενα γνωστο γκρι clio. (Φωτο δυσκολευεται να ανεβει)

και το λευκο καθαρο ειναι. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By elvet
#778255
dimviii έγραψε:
elvet έγραψε:Το πιο καθαρο αυτοκινητο στις Μπενιτσες, ενα γνωστο γκρι clio. (Φωτο δυσκολευεται να ανεβει)

και το λευκο καθαρο ειναι. :inlove:

Οταν πέρασα μόνο το γκρι ταυτοποίησα, γυάλιζε από μακριά :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#778290 Το λευκό είναι σε πάρκινγκ γειτόνισσας που έχει για ενοικιαζόμενα.
φρόντισε για όλα η πεθερα :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#778780 MOUNAROS

Του ειπα οτι εχω παρομοια στεισον Λιμο, με ακομα μεγαλυτερους χωρους και δε δεχτηκε να αλλαξουμε. Τι ανθρωπος κι αυτος...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By edmond
#778795 Άσχετο :lol: αλλά δε νομίζω να έχει το πασατ μεγαλύτερους χώρους από το α6 :roll:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#778804
edmond έγραψε:Άσχετο :lol: αλλά δε νομίζω να έχει το πασατ μεγαλύτερους χώρους από το α6 :roll:


Στανταρακι. Ολοκληρο φερετρο χωραει εμενα. Οι αλλοι οι μαλακες πηγαν να το κανουν μουρατο και χασανε χωρους. Καλα που ειπε οχι στην προταση μου ο αλλος :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#778805 Μπαιδεγουει τωρα το ειδα... Δεν ειναι Α6 που ειπες, RS6 ειναι.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#778808 Το έχω δει από κοντά αυτό, είναι πολύ ωραίο, αλλά και ζητάει άπειρα λεφτά τόσο σε αγορά όσο και χρήση. Για πολύ λίγα πορτοφόλια.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#778811 Αν και μακριά από τα κ@λοVAG αυτό ναι είναι ένα αυτοκίνητο που θα ήθελα, σχεδόν τα καλύπτει όλα. Έχεις χώρους, άνεση, ασφάλεια, γκάζια, 4κίνηση. Δε θα σου λείψει κάτι με αυτό εφόσον μπορείς να το συντηρήσεις.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#778827 +1 Πάνο, τα κάνει όλα και συμφέρει :lol:
Γιώργη Α6 είπα για το σασί, κατάλαβα ότι είναι το θηρίο :superman: