Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#493705
Deleted User 1 έγραψε:Σταματαει στεγνα ο μπαρμπας (ερειπιο) εξω απο τo Gaspar, πεταγεται ο φουσκωτος απο το G.Cherokee της συνοδείας και το παιρνει να το παρκαρει. ΕικόναΕικόνα

< >


Καύλα ο μπάρμπας. :inlove: :inlove:
Άσπρο κωλο που χει η νύφη, να χαμε κι εμείς οι γύφτοι. :lol:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#495458 Χθες πηγαίνοντας Πατρα με Πουλμαν ειδα σε καποια φαση να πηγαινει προς Αθηνα εν Κατακοκκινο Ghibli του 90" Με ξαφνιασε γιατι ευχε και πηγαινε αερα και ηταν και μονο του στο δρομο..... να το βλέπεις ετσι από το υψος του πουλμαν και ο συνδυασμος μαυρη ασφαλτος και κοκκινο Ghibli ηταν όλα τα λεφτα..... :metalo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#496106 Χθες, φεύγοντας από τη δουλειά, είμαστε με τον πραγματικό Δία, που ήρθε για ηθική και υλική υποστήριξη και κοιτάχτε τι είχε παρκαρισμένο δίπλα στην μπεμπέκα...

Εικόνα

Εικόνα

Και λεπτομέρειες...

Εικόνα

Εικόνα

Φρένα... :eat:

Εικόνα


Αλήθεια, με αυτό:

Εικόνα

Τι φάση;;; :hmmm: Το αμάξι είχε κάτι αυτοκόλλητα από κατάστημα ποδηλάτων, παίζει να είναι κάτι για μεταφορά ποδηλάτων; :hmmm:


Φάνηκε αλήτικο αμάξι, αν είναι ωραία βελτιωμένο θα πρέπει να είναι τρέλα! Βέβαια, δεν ξέρω αν φαίνεται στις φωτογραφίες, τα λάστιχα είχαν γίνει ημισλίκ... :help:
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#496109 ασε τις φωτογραφιες παλιο τσιφουτη και πανε πλυνε το αμαξι...
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#496125 Σήμερα στην Φράγκων είδα το καινούριo Type R ένα κόκκινο με βουλγάρικες πινακίδες. Μου έκανε φοβερή εντύπωση το πόσο μεγάλο και φαρδύ κυρίως δείχνει σαν να είναι άλλη κατηγορία και όχι μικρομεσαίο.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#496133
popolaros έγραψε:ασε τις φωτογραφιες παλιο τσιφουτη και πανε πλυνε το αμαξι...


Έτσι όπως το βάζεις το φόκους στην πιλοτή θα στο γρατζουνίσει κανένας γείτονας... :shifty: Μη ρωτάς πως το ξέρω... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#496139
popolaros έγραψε:Εικόνα

Άμεση ανταπόκριση :lol: Εγώ ντράπηκα λίγο να το βγάλω φωτογραφία
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#496871
edmond έγραψε:Εικόνα
Του Συγγελίδη πρέπει να ναι.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#497074 Τς τς τς σε μαύρο...

Εικόνα

Με παραξενεύει που εδώ πάνω ότι Giulia και Stelvio έχω δει με πινακιδες επαρχίας είναι. Αθήνας Θεσσαλονίκης δεν ...