Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733663
g8777 έγραψε:
Κοιτα. Το καταλαβαινω. Σ εχει πιασει τωρα η μαλ...εεε ο παλιμπαιδ...εεεεε η διψα μωρε να παρεις και εσυ ενα απο τα κοσμηματα της αυτοκινησης που μονο η Ρενα μπορει να προσφερει. :s_yes

Ε ωραια. Το πηρες στον γιο. Τελος. :rtfm: 2 ιδια αμαξια μονο εγω ειχα. :shifty: Θα μου το στερησεις και αυτο; :(

Λοιπον. Μετα απο 16 χρονια μεσα στο τσαντηρι ηρθε η ωρα να μπεις και σε κανα σαλονι. Εμενα θα ακους. :iconcool:

Με 10 λεπτα του μπιτκοην μπαινεις εδω:

https://4drivers.gr/istories-tou-dromou/tha-agorazes-mia-chiliometacheirismeni-bmw-m3-me-perissotera-apo-500-000-chiliometra/

:iconcool: :iconcool: :iconcool:

Με ενα βιολογικο καθαρισμο εισαι ετοιμος. Θα βαρεθεις να κερνας τσαγια . :iconcool: :iconcool: :iconcool:

ΟΧΙ αλλο Ρεναουλτ :s_whiteflag :s_whiteflag :s_whiteflag :s_hang :s_hang :s_hang


χαχαχα μ3 με τοσα χλμ ουτε τροφιμος στο Δαφνι δεν αγοραζει.

3 Ρενωλτ μαζι με το κανγκου :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733664
rx8_drifter έγραψε:Πω ρε μητσο :omg:

Η ιδεα οτι α εχεις δυο ίδια αμάξια σαν τον τζι με αρρωσταινει :s_blush


γιατι ρε συ,μια χαρα ειναι.Οσο το βλεπω του γιου στο γκαραζ,τοσο μου αρεσει. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733666
Geo f1 έγραψε:Πιτσιρικάς και τέτοιο εβο πιστεύω να χει το μυαλό μέσα στο κεφάλι του. Με το καλο το νέο οχημα

.


ευχαριστω Γιωργο.Πιτσιρικας ετων 30.Δεν τον εκοψα για πολυ καυλοτιμονο.Απλα εχει και ο αδελφος του ενα Χαρι μανιουαλ,εχει και το αφεντικο του ενα 9αρι κροκοδειλο,και καπου εκει θα κολλησε.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#733680 Η πιο μεγάλη απορία είναι πως δέχτηκε ο γιός να φύγει το evo. Τόσο δε του έκανε κλικ; Από την άλλη δεν είναι αυτοκίνητο της σειράς για να ξαναβρεθεί κάτι αντίστοιχο αλλά από τη στιγμή που κατά πως φαίνεται το χόρτασες, το βαρέθηκες και δεν έχεις κάψα για κάτι αντίστοιχο τότε όντως φαίνεται για συνειδητή επιλογή.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#733681 Δημήτρη, Clio OK, ελπίζω όχι Octavia diesel station! :lol:
Εγώ το βρίσκω λογική κίνηση. Αυτά τα αυτοκίνητα, είναι πολύ ακριβό σπορ για κάποιους σαν εμάς. Έκανες το κέφι σου και τώρα θα βολευτείς με κάτι άλλο.
Μακάρι να μπορούσες να το κρατήσεις, αλλά προφανώς και δεν γίνεται. Το ωραίο είναι που έκανες δικό σου το όνειρο για κάποια χρόνια. Αύριο είναι που μετράει. Και μετράει διπλά, γιατί προφανώς και δεν ήταν εύκολο.
:s_howdy (Chapeau που λένε και στου χουριο μ').
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#733686
dimviii έγραψε:Τελος εποχης για τον Μητσαρα τον καραμπουζουκλη απο εμενα.
Πωληθηκε την Παρασκευη σε πιτσιρικα που το ειχε ονειρο ζωης.
Περασαμε ωραια ρε Μητσαρα δεκαεξι χρονια,καλα χιλιομετρα να εχεις. :s_howdy
Αυτό δεν το περιμενα με την καμία....

Αλλά αν δεν το χαιροσουν όπως του έπρεπε καλύτερα σε άλλα χέρια.

Με το καλό το επόμενο Δημήτρη, αλλά γιατί όχι Megane?
Έτσι για την διαφορά στο γκαράζ.

Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#733689
dimviii έγραψε:τι να παρω ρε Ποπ? ο γιος πλεον δεν ερχετε μαζι μας,εγω και η γυναικα μου ειμαστε,το κλιο μας χωραει,δεν υπαρχει λογος για κατι μεγαλυτερο.
Απο τη στιγμη που αυτο που θα παρω δεν θα βγαζει καυλες,τουλαχιστον να μην πληρωνουμε τελη/καυσιμα.Μου αρεσει και οπτικα αυτο που βλεπω,μια χαρα αυτοκινητακι ειναι.


:(

Έχω ιδανική λύση για εσένα. Πες μπάτζετ.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733692
panos2171 έγραψε:Η πιο μεγάλη απορία είναι πως δέχτηκε ο γιός να φύγει το evo. Τόσο δε του έκανε κλικ;


Οταν του το ειπα πριν 2-3 εβδομαδες,η απαντηση του ηταν.
''Πω πω ξενερωσα ασχημα''
Συζητωντας το μαζι του και εξηγωντας τους λογους,καταλαβε το σκεπτικο της αποφασης και συμφωνησε.
Αυτος το οδηγησε τελευταια φορα φευγωντας απο το σπιτι για την μεταβιβαση.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733693
Anonymous Founder έγραψε:Δημήτρη, Clio OK, ελπίζω όχι Octavia diesel station! :lol:
Εγώ το βρίσκω λογική κίνηση. Αυτά τα αυτοκίνητα, είναι πολύ ακριβό σπορ για κάποιους σαν εμάς. Έκανες το κέφι σου και τώρα θα βολευτείς με κάτι άλλο.
Μακάρι να μπορούσες να το κρατήσεις, αλλά προφανώς και δεν γίνεται. Το ωραίο είναι που έκανες δικό σου το όνειρο για κάποια χρόνια. Αύριο είναι που μετράει. Και μετράει διπλά, γιατί προφανώς και δεν ήταν εύκολο.
:s_howdy (Chapeau που λένε και στου χουριο μ').


Γρηγορη δεν το πουλησα γιατι δεν μπορουσα να το κρατησω,αλλα γιατι δεν ηθελα να το κρατησω.
Απλα θελεις χρονο, να δεχθει εαν θελεις ο εαυτος σου, το ψυχολογικο κομματι της αποφασης για κατι που αγαπουσες παρα πολυ.
Θα το παρομοιαζα με τη φαση οταν δεν περνας καλα με μια γκομενα,και εισαι στο χωριζω δεν χωριζω,μεχρι να ερθει η στιγμη που λες,εε δεν παει αλλο δεν περναω καλα,δεν παει αλλο,χωριζω.
Πιστευω οτι ειναι πολυ κοντα το παραδειγμα μου.
Παραπονο οντως δεν εχω, το ειχα αχτι,το πηρα το ευχαριστηθηκα,αλλα πλεον δεν το ευχαριοστομουν.
Δλδ να ειναι κατω απο το σαλονι που καθεσαι,και να περνανε 20 μερες και να μην κατεβαινεις μια σκαλα για να το δεις?
Ε αυτο γινοταν τον τελευταιο καιρο.
Τελευταία επεξεργασία από dimviii και 31 Οκτ 2021, 18:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733695
Νίκος Παππάς έγραψε:
Με το καλό το επόμενο Δημήτρη, αλλά γιατί όχι Megane?
Έτσι για την διαφορά στο γκαράζ.

Redmi Note 8 Pro


Γιατι ειναι μεγαλο σε ογκο οποτε παιζει ρολο που το οδηγαει η :inlove: που δεν παρκαρει σε παρκινγκ στη δουλεια της ,γιατι το μεγκαν πληρωνει τελη,και γιατι δεν χρειαζομαστε κατι τοσο μεγαλο 2 ατομα πλεον.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733696
saxon_747 έγραψε:
dimviii έγραψε:τι να παρω ρε Ποπ? ο γιος πλεον δεν ερχετε μαζι μας,εγω και η γυναικα μου ειμαστε,το κλιο μας χωραει,δεν υπαρχει λογος για κατι μεγαλυτερο.
Απο τη στιγμη που αυτο που θα παρω δεν θα βγαζει καυλες,τουλαχιστον να μην πληρωνουμε τελη/καυσιμα.Μου αρεσει και οπτικα αυτο που βλεπω,μια χαρα αυτοκινητακι ειναι.


:(

Έχω ιδανική λύση για εσένα. Πες μπάτζετ.


55.000 :shifty: