Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#733701 :s_omg :s_omg

3 μέρες έλειψα Ντίμη από Αθήνα και γκρεμίστηκαν οι φούρνοι ?

Τέλος πάντων .
Είμαι ο τελευταίος που πρέπει να μιλάει .

Μη πάρεις ίδιο με του γιου. Βρες άλλο .
Να έχει ποικιλία και νόημα η αλλαγή .Κι ας είναι το κλιο άψογο .

Dimdci, δηλαδή ? :iconcool:

ΟΚ, που θα πάει θα το συνηθίσουμε :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#733703
dimviii έγραψε:
saxon_747 έγραψε:
dimviii έγραψε:τι να παρω ρε Ποπ? ο γιος πλεον δεν ερχετε μαζι μας,εγω και η γυναικα μου ειμαστε,το κλιο μας χωραει,δεν υπαρχει λογος για κατι μεγαλυτερο.
Απο τη στιγμη που αυτο που θα παρω δεν θα βγαζει καυλες,τουλαχιστον να μην πληρωνουμε τελη/καυσιμα.Μου αρεσει και οπτικα αυτο που βλεπω,μια χαρα αυτοκινητακι ειναι.


:(

Έχω ιδανική λύση για εσένα. Πες μπάτζετ.


55.000 :shifty:
Ε τώρα κοροϊδεύεις.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733705
saxon_747 έγραψε:
dimviii έγραψε:
saxon_747 έγραψε:
dimviii έγραψε:τι να παρω ρε Ποπ? ο γιος πλεον δεν ερχετε μαζι μας,εγω και η γυναικα μου ειμαστε,το κλιο μας χωραει,δεν υπαρχει λογος για κατι μεγαλυτερο.
Απο τη στιγμη που αυτο που θα παρω δεν θα βγαζει καυλες,τουλαχιστον να μην πληρωνουμε τελη/καυσιμα.Μου αρεσει και οπτικα αυτο που βλεπω,μια χαρα αυτοκινητακι ειναι.


:(

Έχω ιδανική λύση για εσένα. Πες μπάτζετ.


55.000 :shifty:
Ε τώρα κοροϊδεύεις.


γυρω στα 12κ θελω να δωσω.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#733706
dimviii έγραψε:
saxon_747 έγραψε:
dimviii έγραψε:
saxon_747 έγραψε:
dimviii έγραψε:τι να παρω ρε Ποπ? ο γιος πλεον δεν ερχετε μαζι μας,εγω και η γυναικα μου ειμαστε,το κλιο μας χωραει,δεν υπαρχει λογος για κατι μεγαλυτερο.
Απο τη στιγμη που αυτο που θα παρω δεν θα βγαζει καυλες,τουλαχιστον να μην πληρωνουμε τελη/καυσιμα.Μου αρεσει και οπτικα αυτο που βλεπω,μια χαρα αυτοκινητακι ειναι.


:(

Έχω ιδανική λύση για εσένα. Πες μπάτζετ.


55.000 :shifty:
Ε τώρα κοροϊδεύεις.


γυρω στα 12κ θελω να δωσω.
Α, πάρε κλιο τότε. Αν είχαμε τα διπλά κάτι γινόταν.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733707
tsilis έγραψε::s_omg :s_omg

3 μέρες έλειψα Ντίμη από Αθήνα και γκρεμίστηκαν οι φούρνοι ?

Τέλος πάντων .
Είμαι ο τελευταίος που πρέπει να μιλάει .

Μη πάρεις ίδιο με του γιου. Βρες άλλο .
Να έχει ποικιλία και νόημα η αλλαγή .Κι ας είναι το κλιο άψογο .

Dimdci, δηλαδή ? :iconcool:

ΟΚ, που θα πάει θα το συνηθίσουμε :thumbsup:

dimdci :svivhaha: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#733711
dimviii έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Δημήτρη, Clio OK, ελπίζω όχι Octavia diesel station! :lol:
Εγώ το βρίσκω λογική κίνηση. Αυτά τα αυτοκίνητα, είναι πολύ ακριβό σπορ για κάποιους σαν εμάς. Έκανες το κέφι σου και τώρα θα βολευτείς με κάτι άλλο.
Μακάρι να μπορούσες να το κρατήσεις, αλλά προφανώς και δεν γίνεται. Το ωραίο είναι που έκανες δικό σου το όνειρο για κάποια χρόνια. Αύριο είναι που μετράει. Και μετράει διπλά, γιατί προφανώς και δεν ήταν εύκολο.
:s_howdy (Chapeau που λένε και στου χουριο μ').


Γρηγορη δεν το πουλησα γιατι δεν μπορουσα να το κρατησω,αλλα γιατι δεν ηθελα να το κρατησω.
Απλα θελεις χρονο, να δεχθει εαν θελεις ο εαυτος σου, το ψυχολογικο κομματι της αποφασης για κατι που αγαπουσες παρα πολυ.
Θα το παρομοιαζα με τη φαση οταν δεν περνας καλα με μια γκομενα,και εισαι στο χωριζω δεν χωριζω,μεχρι να ερθει η στιγμη που λες,εε δεν παει αλλο δεν περναω καλα,δεν παει αλλο,χωριζω.
Πιστευω οτι ειναι πολυ κοντα το παραδειγμα μου.
Παραπονο οντως δεν εχω, το ειχα αχτι,το πηρα το ευχαριστηθηκα,αλλα πλεον δεν το ευχαριοστομουν.
Δλδ να ειναι κατω απο το σαλονι που καθεσαι,και να περνανε 20 μερες και να μην κατεβαινεις μια σκαλα για να το δεις?
Ε αυτο γινοταν τον τελευταιο καιρο.

Σε καταλαβαίνω σου λέω. Λες εγώ να μην μπορούσα να κρατήσω την Ducati;
Αυτό το 500αρικο περίπου ετησίως που θα μου στοίχιζε θα το είχα να το δίνω. Αλλά δεν είχε νόημα να το δίνω και να μην την καβαλάω.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#733747
tsilis έγραψε:
Μη πάρεις ίδιο με του γιου. Βρες άλλο .
Να έχει ποικιλία και νόημα η αλλαγή .Κι ας είναι το κλιο άψογο .



+1 καλύτερα κάτι διαφορετικό, έτσι για το γαμωτο

tsilis έγραψε:Dimdci, δηλαδή ? :iconcool:



Φαντάσου να γινόταν dimtdi

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#733749 Θεωρώ ότι 2 ίδια αυτοκίνητα, δεν είναι ωραίο. Αλλά σαν κίνηση δεν σημαίνει ότι είναι λάθος. Θα υπάρχει καλύτερη γνώση έχοντας Clio^2.
Από την άλλη αφού υπάρχει τέτοια αγάπη για το Clio, γιατί δεν κρατάς εσύ αυτό που ήρθε Δημήτρη και να βρείτε ένα άλλο αμάξι για το γιο; Κάνα C-seg;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733756 τι να το κανει το c segment? να πληρωνει τελη και να καιει παραπανω ενω πλεον δουλευει 5ωρος?(κατεβαινει τουλαχιστον 2 φορες την εβδομαδα Πειραια για εργαστηρια)
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#733759
dimik έγραψε:
Φαντάσου να γινόταν dimtdi


φαντασου να γινοταν dimteslisti (υπαρχουν και χειροτερα δλδ) :shifty:
Άβαταρ μέλους
By postruck
#733774
dimviii έγραψε:Τελος εποχης για τον Μητσαρα τον καραμπουζουκλη απο εμενα.
Πωληθηκε την Παρασκευη σε πιτσιρικα που το ειχε ονειρο ζωης.
Περασαμε ωραια ρε Μητσαρα δεκαεξι χρονια,καλα χιλιομετρα να εχεις. :s_howdy

:( ελπίζω κάποια στιγμή να μην το μετανιώσεις,αλλα αν το σκεφτόσουν τόσο καιρό......τότε πας για άλλα...dimdci!!! :s_smile
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#733775 Μου το 'λεγε ο Ντίμης τις προάλλες στο τηλέφωνο ότι είχε βρεθεί ήδη αγοραστής, αλλά είχα μια ελπίδα ότι θα το κρατούσε. Βέβαια καταλαβαίνω απόλυτα ότι δεν τον γέμιζε πια, οπότε πάει για άλλα. Του πρότεινα μια Cayman για επόμενο καυλάμαξο, να θυμηθεί λίγο και την πισωκούνα, μετά από το τραίνο. :s_gamer :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#733788 Η απάντηση είναι Miata τρίτης γενιάς, 1.8 με μπλοκέ. Θα ξανανιώσουν τα μπαρμπάδια, θα γουστάρει ο μικρός όταν του παίρνουν το Κλειώ για κάνα ταξιδάκι. Εύκολο παιχνίδι παντού, πας για τσιγάρα και γυρνάς μετά από μισή ώρα με χαμόγελο μέχρι τα αυτιά. Λογικά τέλη και κατανάλωση (το κάνεις γκάζι για να καίει όσο το Κλειώ, αλλά με πολύ μικρή μπουκάλα για να μη χαλάσεις το ζύγισμα).

Ο ευνουχισμός/μετάβαση με δεύτερο Κλειώ πετρέλαιο αντί για Μήτσο 400 άλογα είναι ακόμα χειρότερος κι από το δικό μου: ελαφρωμένο Miata 2.5 σε επταθέσιο με υγραέριο.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#733789 Έχει πλάκα που ενώ ο άνθρωπος είναι ξεκαθαρισμένος και ευχαριστημένος με αυτό που θέλει να πάρει εμείς σώνει και καλά να τον βάλουμε να πάρει κάτι άλλο. Που να ζήταγε και βοήθεια, ποιος ξέρει τι θα του προτείναμε! :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#733807
dimviii έγραψε:Τελος εποχης για τον Μητσαρα τον καραμπουζουκλη απο εμενα.
Πωληθηκε την Παρασκευη σε πιτσιρικα που το ειχε ονειρο ζωης.
Περασαμε ωραια ρε Μητσαρα δεκαεξι χρονια,καλα χιλιομετρα να εχεις. :s_howdy


:s_omg


:s_omg



:s_omg


Ένα πράγμα θα σ'πω Ντίμη.



















Ένα
































Μόνο ΕΝΑ
































Κανένα Tesla μην πας και πάρεις, θα κατέβω με φλογοβόλο. :rtfm: :x :shifty: :shifty:





Το χάρηκες, το σκέφτηκες καλά και το 'δωσες. Με το καλό σε άλλα!