Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#244846
drdino έγραψε:Ένα 9αρι με φαγουρίζει (και 10αρι βασικά, μου αρέσει η πολυτέλεια ), κάποια στιγμή θα πρέπει να το ξύσω. :hmmm: Αν βρω δεύτερη θέση παρκαρίσματος, ένα Evo κι ένας κουβάς για τα καθημερινά θα είναι στα υπόψιν. :ninja:

Δεν χρειαζεσαι δευτερη θεση. Παιρνει δρομο αυτο που εχεις, και ολες τις δουλειες και τα ψωνια τα κανεις με το εβο.

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους
Άβαταρ μέλους
By xenos
#244881 Και εγώ το σκεφτόμουν και το άφησα (κυβικά, κλπ. :thumbsdown: ). Μέχρι και το 9άρι πάντως είναι σα να μπαίνεις σε αμάξι 20τίας. Φτιάξτο λίιιιιιιιιιγο μέσα το γαμήδι! Σε 10 δεν είχα την τύχη. Με βλέπω στα γεράματα να ψάχνω και να μην βρίσκω. :oops:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#244884 Aυτό το ρημάδι το πουλάει εδώ και καιρό, το ξεκίνησε από 30.000 και έχει πέσει στις 27000€ αλλά είναι ακόμα πολύ ψηλά για μένα.

drdino ψήσου για εξαγωγή :lol:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#452382 A, έχουμε θεματάκι... :shifty: :shifty:

Θέλω μια βοήθεια από το κοινό:
1. Πολύ γρήγορα τα + και - μιας τέτοιας αγοράς (μτχ EVO X).
2. Πως πείθουμε τη σύζυγο (δεδομένου βεβαίως ότι υπάρχουν άλλα δυο αυτοκίνητα -εταιρικά- στην οικογένεια)

Πάμε... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dstou
#452386 Έλεοc, εσύ το οδήγησες και ξέρεις γιατί το θέλεις, εμείς οι αναγνώστες από την πολυθρόνα θα σου πούμε τα συν και πλην της αγοράς και πως θα χειριστείς τη γυναίκα σου που στο φινάλε δεν γνωρίζουμε και τι καπνό φουμάρει?
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#452401
popolaros έγραψε:κατσε να μπει ο κικιζας να σου γραψει κανα 2-3 σελιδες με μια σοβαρη αμπελοφιλοσοφια...



Ξεκόλλα :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#452424 Δεν ξέρω τα οικονομικά σου αλλά το να προσπαθήσεις να πείσεις τη σύζυγο με δύο εταιρικά και ενασχόληση με καρτ να φορτωθείτε ένα τρίτο αυτοκίνητο - παιχνίδι δίλιτρο αξίας 25.000 - 30.000 € είναι no go. Αν ήταν για κανά μηχανάκι ή κανά φθηνό μχ5 θα έλεγα εντάξει.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#452446
Nikos! έγραψε:A, έχουμε θεματάκι... :shifty: :shifty:

Θέλω μια βοήθεια από το κοινό:
1. Πολύ γρήγορα τα + και - μιας τέτοιας αγοράς (μτχ EVO X).
2. Πως πείθουμε τη σύζυγο (δεδομένου βεβαίως ότι υπάρχουν άλλα δυο αυτοκίνητα -εταιρικά- στην οικογένεια)

Πάμε... :shifty:


Θα σου ζητήσει την πιστωτική και ελευθέρας σε κανένα εμπορικό κέντρο, να ξέρεις... :innocent: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#452470
Obelix έγραψε:Γιατί θέλεις και μπορείς.

< Note >


H καλύτερη απάντηση ως τώρα.

Ίσως έγραψα το πρώτο σχόλιο βιαστικά.

Anyway...more to come...stay tuned. :shifty:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#452472 Από τη στιγμή που η αγορά δε θα γίνει σε βάρος της δεδομένης ποιότητας ζωής της οικογένειας, γιατί θα πρέπει να υπάρχει κάποιου είδους εξήγηση? :hmmm:

Ναι ναι ξέρω γάμος, παιδιά, παντόφλα κτλ κτλ. Αλλά εφόσον όλα αυτά μένουν ανεπηρέαστα ποιο το πρόβλημα? Πιο πιθανό να προκύψει θέμα τύπου "τι το θες το διάολο για να πας να τρέχεις κτλ". Εκεί βγάλτα πέρα μόνος σου. :lol:
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#452475 Πάντως για εμένα όλη η ουσία της απόκτησης hot hatch ή impreza και evo είναι για να κάνεις χρήση σαν αυτή που έκανε και ο nass πχ. Έχεις ένα αυτοκίνητο για τα πάντα οικογένεια, ταξίδια, ψώνια, βουνό, πίστα κτλ. Αλλιώς θα είναι απλά το τρίτο πεντάπορτο στο γκαράζ (εντάξει με μια δόση υπερβολής). Σε αυτή την περίπτωση εγώ θα διάλεγα να πάρω κάτι ακόμα πιο ειδικό για να μην χαλιέμαι κιόλας που θα περνάει τον περισσότερο καιρό στο γκαράζ.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#452479
Deleted User 1 έγραψε:Από τη στιγμή που η αγορά δε θα γίνει σε βάρος της δεδομένης ποιότητας ζωής της οικογένειας, γιατί θα πρέπει να υπάρχει κάποιου είδους εξήγηση? :hmmm:

Ναι ναι ξέρω γάμος, παιδιά, παντόφλα κτλ κτλ. Αλλά εφόσον όλα αυτά μένουν ανεπηρέαστα ποιο το πρόβλημα? Πιο πιθανό να προκύψει θέμα τύπου "τι το θες το διάολο για να πας να τρέχεις κτλ". Εκεί βγάλτα πέρα μόνος σου. :lol:


Ξέρεις η απάντηση είναι πάντα..."καλά, κάνε ό,τι θες". :lol: :lol: