Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#452541 Νίκο είσαι τρελός, γιατί μόνο ένας τρελός παίρνει σήμερα αμάξι που γράφει 30άρια λτ/100χλμ.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#452546
Giuseppe Busso έγραψε:Νίκο είσαι τρελός, γιατί μόνο ένας τρελός παίρνει σήμερα αμάξι που γράφει 30άρια λτ/100χλμ.


Μάλλον είμαι. :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#452547
Giuseppe Busso έγραψε:Νίκο είσαι τρελός, γιατί μόνο ένας τρελός παίρνει σήμερα αμάξι που γράφει 30άρια λτ/100χλμ.


Ας τον τον τρελό στην τρέλα του !!
Ειναι ωραία τρέλα !!!
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#452550 Βασικά εγώ δεν δέχομαι να πάρει ο Νίκος αμάξι έτσι απλά. Τι εννοώ με το έτσι απλά;
Δηλαδή, δίχως να ανοίξει τόπικ που να λέει παίδες, έφτασε η ώρα να αγοραστεί προσωπικό μαλακιστήρι-ξεκαυλωτήρι.
Ψοφάω να ακούσω προτάσεις... :lol:
Ας πάρει Evo στο τέλος, αλλά αμάξι δίχως τόπικ, δεν παίρνεις σύντροφε Νικόλαε :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#452551 Νομιζω οτι δεν μιλαει για ενα οποιοδηποτε EVO, αλλα για ενα συγκεκριμενο! :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#452553 Νικο χεστον τον Αουντακια.
Εχω προταση ΑΡΙΣΤΗ(πιο αριστη και από Ποπ ) στα 35κ με 20 κ χλμ και 360/45κιλα
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#452555 Νίκο χέστον τον από πάνω μου.
Απλά να ξέρεις, όσο αφορά τις δικαιολογίες, κάτι περιπτώσεις τύπου S3, βγήκαν για να αρέσουν ΚΑΙ στις γυναίκες.
Και ο νοών νοείτο. :shifty:
Μ@λάκα μην κάνεις κάνα λάθος και της πεις ότι είναι Μιτσουμπίσι. Καλό γιουπόρν μετά. :s_bye
Άβαταρ μέλους
By markvag
#452562
Giuseppe Busso έγραψε:
Απλά να ξέρεις, όσο αφορά τις δικαιολογίες, κάτι περιπτώσεις τύπου S3, βγήκαν για να αρέσουν ΚΑΙ στις γυναίκες.


Οδηγικά το S3 (ΚΑΝΕΝΑ S3), ούτε για πλάκα δεν στέκεται σε κανένα έβο. Συνάδελφος που το έχει το στούκαρε γιατί πάτησε τέρμα γκάζι απότομα, έστειλε η |λογοκρισία| το χάλντεξ ροπή πίσω και έφαγε μια σφαλιάρα που ήταν όλη δική του. 1500 ζημιά (φαναρτζή) το S3, ούτε ξέρω πόσα το παρκαρισμένο Almera πάνω στο οποίο έπεσε... Με όλα τα ηλεκτρονικά on. Και κάτι αντίστοιχο ξανάκανε (χωρίς συνέπειες αυτή τη φορά) όταν με πήγε μία φορά μία βόλτα. Από τότε παγιώθηκε η αντιπάθειά μου για 4κινήσεις με χάλντεξ... Εκτός αν είναι πισωκίνητο το αμάξι και το χάλντεξ στέλνει μπροστά...
Άβαταρ μέλους
By GTS
#452564 Το θεμα που υπαρχει ειναι τι μπορει να βρει σε καλη κατασταση. Το 9αρι εχει την καλη φημη αλλα αν βρεθει καλο 10αρι; :metalo:

Το S3 μου αρεσε και το βρηκα σιγουρα καλυτερο απο απλο μπροστοκινητο. Αλλα ειναι ακριβο.
Με προσεκτικη χρηση η βενζινη δεν ειναι θεμα. Βεβαια τελη και φορο πολυτελειας δεν θα τα παρει ποτε πισω.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#452565 Δεν φταίει το Haldex αν ο συνάδελφός σου είναι ΞΕΚΑΘΑΡΑ κουλοΜαρία.
Ίσα ίσα με το πιο απόλυτο Evo, θα είχε σκοτωθεί.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#452570
Giuseppe Busso έγραψε:Βασικά εγώ δεν δέχομαι να πάρει ο Νίκος αμάξι έτσι απλά. Τι εννοώ με το έτσι απλά;
Δηλαδή, δίχως να ανοίξει τόπικ που να λέει παίδες, έφτασε η ώρα να αγοραστεί προσωπικό μαλακιστήρι-ξεκαυλωτήρι.
Ψοφάω να ακούσω προτάσεις... :lol:
Ας πάρει Evo στο τέλος, αλλά αμάξι δίχως τόπικ, δεν παίρνεις σύντροφε Νικόλαε :rtfm:


Θα το ανοίξω για σένα ρε μπαγάσα, γιατί ξέρεις πόσο σε συμπαθώ. :inlove: :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#452574
Deleted User 1 έγραψε:Εγώ πάντως αν έπαιρνα ΕΒΟ θα έπαιρνα ή 8αρι ή 9αρι. Είναι πιο κοντά στο αρχέτυπο και γλιτώνεις και πιθανό φόρο πολυτελείας.


είναι πολύ raw για τον Νικο τα 8-9,δεν θα του αρεσουν.