Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By Damis
#631162 Τι μαγκιά κάνει ο μακαρονάς!!!
Σε ευχαριστώ πολύ!!!
Τώρα απευθύνομαι σε φαναρτζη πχ;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#631164 για ταμπλω σε ηλεκτρολογο
Άβαταρ μέλους
By Damis
#631165 Τελικά από ότι φαίνεται, σε όλα τα αυτοκίνητα υπάρχει αυτό το πρόβλημα με τους τριγμούς.
Ναι, θα πάω και στην αντιπροσωπεια να δω τι μπορεί να γίνει κι εκεί.
Με το t roc είσαι ευχαριστημένος σε γενικές γραμμές;
Άβαταρ μέλους
By Damis
#631167
dimviii έγραψε:για ταμπλω σε ηλεκτρολογο


Ηλεκτρολόγο αυτοκινήτων, όχι πχ σε συνεργείο της Renault?
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#631168
Damis έγραψε:
dimviii έγραψε:για ταμπλω σε ηλεκτρολογο


Ηλεκτρολόγο αυτοκινήτων, όχι πχ σε συνεργείο της Renault?


εαν εχει ηλεκτρολογο ναι.
Άβαταρ μέλους
By Damis
#631171 Τέλεια, σε ευχαριστώ πολύ.
Αν είχες και κάποιον στα υποψιν σου εδώ στην Αθήνα, θα μου έκανες μεγάλη διευκόλυνση. Για να μην πάω σε κάποιον ασχετο.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#631175 αυτη η δουλεια θελει καποιον ψειρα ηλεκτρολογο,που θα θελει να ασχοληθει με την περιπτωση σου,οχι τον οποιοδηποτε ηλεκτρολογο. Δεν εχω καποιον υποψιν μου.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#631193 Πάντως τριγμούς από ταμπλό η από αλλού στην καμπίνα του Juke, 8 χρόνια δεν έχω ακούσει. Ρώτησα και την καθημερινή οδηγό του, την σύζυγό. Μα ούτε και από το Aygo με 145 χλ.χλμ. για να μην πω και για το 2.24v 30 ετών..

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#631199
Damis έγραψε:Τελικά από ότι φαίνεται, σε όλα τα αυτοκίνητα υπάρχει αυτό το πρόβλημα με τους τριγμούς.
Ναι, θα πάω και στην αντιπροσωπεια να δω τι μπορεί να γίνει κι εκεί.
Με το t roc είσαι ευχαριστημένος σε γενικές γραμμές;

Έχω γράψει αρκετά εδώ :
viewtopic.php?p=627240#p627240
Γενικώς είναι νωρίς ακόμη, περίπου 2000 χλμ έχω κάνει. Γενικά είναι συμπαθητικό γι αυτό που είναι : ένα ασφαλές, άνετο αυτοκίνητο.
Άβαταρ μέλους
By Damis
#631319 Πολύ καλή η περιγραφή σου. Πολύ κατατοπιστική.
Κατά τη γνώμη μου, ίσως το πιο αρνητικό στο t roc είναι η τιμή του συγκριτικά με τα υλικά που έχει μέσα. Θα ήθελα καλύτερα υλικά με βάση την τιμή του. Anyway, σίγουρα πρόκειται για ένα καλό αυτοκίνητο.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#631330 Τα πλαστικά όντως είναι πολύ κατώτερα από αυτό που θα έπρεπε, αν και μετά από κάποιο σημείο, δεν ασχολείσαι καν με δαύτα.