Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#271381 Η σλοβακια όσο απίστευτο και αν ακούγεται αυτό είναι στη τρίτη ταχύτητα της Ευρωπης ενώ γνωστη χώρα που θεωρεί τον εαυτό της διάδοχο των δημιουργών της δημοκρατίας και πανίσχυρων αυτοκρατοριών έχει βάλει τη reverse. Το ποστ αυτό ήταν tribute στον famas.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#271482
Orestisren έγραψε:Είδα τις τιμες και με πιασαν τα γέλια :svivhaha:
Που πανε ακριβως με αυτή την τιμολογηση? Να το παρει ποιος δηλαδη το 1.5 πετρελαιο που σε ενα νορμαλ επιπεδο εξοπλισμού εχει 27000 χωρις χρωμα εξοδα κλπ? :svivhaha:

Θα παιξει πολυ τσιπαρισμα στον 1.5 dci.
Ευτυχως που οι υπόλοιποι προλαβαμε κι αγορασαμε τον 1.6 dci. Ειδος προς εξαφανιση πλεον!

.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#403035 Εικόνα

Μπήκε από την Πέμπτη στη συλλογή μου, όπως ακριβώς το βλέπετε σε χρώμα και ζάντες απλώς 43 φορές μεγαλύτερο.

Έψαχνα εδώ και καιρό για ένα αυτοκίνητο υψηλών επιδόσεων. Ξέρετε, αυτά τα Gran Turismo 2+2 με χώρο στο πορτ-μπαγκάζ για 2 σετ μπαστούνια του γκολφ που κάνουν ένα ταξιδάκι-αστραπή για 3ημερο στην γαλλική Ριβιέρα.

Τελικά και λόγω ανειλημμένων υποχρεώσεων ( :shifty: ) έκανα μερικούς συμβιβασμούς στο μέγεθος του κινητήρα, στον ήχο του, στην πολυτέλεια της καμπίνας, στην σπορ συμπεριφορά, στο κύρος του σήματος, ανέβασα λίγο το πόσα σετ μπαστούνια του γκολφ χωράει, έβαλα ένα κιλό μπλιμπλίκια να παίζουν Prodigy - Take me to the hospital, Firestarter και κάποιο τραγούδι για την αστυνομία κάθε φορά που ξεκινάς, στρίβεις, μανουβράρεις, κάνεις όπισθεν...

...και από την Πέμπτη το αρχικά συμπαθέστατο λαχανί C3 χαλάει τη ζαχαρένια κάποιου άλλου.

Kadjar 1.2 TCE EDC7 Bose έκδοση με τη μεγάλη ηλιοροφή. Αγορασμένο καινούριο από Σουηδία με 5ετή εγγύηση, στα πρώτα 20.000m έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος από την αξιοπιστία του και το μηδενικό κόστος συντήρησης. Ούτε λάμπα δεν έχει κάψει.

Θα γράψω εντυπώσεις σε μερικές μέρες που θα κάνω το Καδίζ-Χάμερφεστ και πίσω. :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#403040 Καλά χιλιόμετρα! Σόφη επιλογή.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#403042 καλοριζικο και καλοταξιδο να είναι.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#403044 Θεϊκό, τέλειο, υπέροχο, εκπληκτικό. Καλοταξιδο!
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#403050 Καλοτάξιδο με καλά και ασφαλή χιλιόμετρα!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#403069 Καλοτάξιδο και καλό γέμισμα το αμάξι! :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#403113 Ευχαριστώ τέκνα μου!

Popol@re, το αναγνωρίζω... τόση μαγκιά που έδειχνα με το c3, και εγώ περίμενα κάτι καλύτερο από τον εαυτό μου...
Άβαταρ μέλους
By elvet
#403132
funkyreverend έγραψε:Εικόνα

Μπήκε από την Πέμπτη στη συλλογή μου, όπως ακριβώς το βλέπετε σε χρώμα και ζάντες απλώς 43 φορές μεγαλύτερο.

Τελικά και λόγω ανειλημμένων υποχρεώσεων ( :shifty: ) έκανα μερικούς συμβιβασμούς στο μέγεθος του κινητήρα, στον ήχο του, στην πολυτέλεια της καμπίνας, στην σπορ συμπεριφορά, στο κύρος του σήματος, ανέβασα λίγο το πόσα σετ μπαστούνια του γκολφ χωράει, ...:

Εχει ενσωματωμένα παιδικά καθισματάκια;