Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#224789 Νομίζω ότι αυτό έχει ξεπεράσει και την πιο νοσηρή φαντασία στη Γαλλία... :lol: :lol: :lol: :metalo: :metalo:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#224795 Nope, 2 υποδοχές usb και ο αναπτήρας στο σημείο που έβαλα, τουλάχιστον στα δεξιοτίμονα.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#224818 Μάλλον προορίζεται περισσότερο για χρήση ως πρίζα 12V (για φόρτιση κινητού π.χ.) και όχι για αναπτήρα ο οποίος δεν φαίνεται να είναι καν τοποθετημένος. Στην τελική το κάπνισμα σκοτώνει και βρωμάει!!! :rtfm: :lol:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#224852 Προφανώς, αλλά ακόμα κι έτσι είναι γελοία η τοποθέτηση. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#224862 Αφού δεν έχει ντουλαπάκι, που να την βάλει την πρίζα;;
Άβαταρ μέλους
By drdino
#224865 Γιατί, μόνο στα ντουλαπάκια μπαίνουν οι πρίζες; :lol:
Άβαταρ μέλους
By apav
#224933 Πάντως την ίδια πρίζα στα πόδια είχε και το Xsara αλλά δεν την είχε μπροστά σου. Ήταν στα δεξιά που είναι η μοκέτα και το πλαστικό που φαίνεται στην φωτογραφία.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#224968 Δέυτερη πρίζα εννοείς; Γιατί θυμάμαι να έχει αναπτήρα/πρίζα μπροστά από τον λεβιέ.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#224984 Λεπτομερειες!

< >
Άβαταρ μέλους
By apav
#225264 Ναι αυτό προσπαθούσα να πω. Είχε και τις δύο.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#229026 Αν δεν έχει κάποιος αντίρρηση προτείνω το θέμα να μεταφερθεί μια και το μοντέλο έχει πια κυκλοφορήσει, έχω δει μερικά στο δρόμο και είναι πολύ όμορφα.
Θα το κάνω ίσως αύριο αν το θυμηθώ.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#229463
sknipper έγραψε:Αν δεν έχει κάποιος αντίρρηση προτείνω το θέμα να μεταφερθεί μια και το μοντέλο έχει πια κυκλοφορήσει, έχω δει μερικά στο δρόμο και είναι πολύ όμορφα.
Θα το κάνω ίσως αύριο αν το θυμηθώ.


...εδω στη μπανανια?
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#231288
sknipper έγραψε:έχω δει μερικά στο δρόμο και είναι πολύ όμορφα.

Ελλάδα μένεις;