Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#559502
nvrs έγραψε:Επειδή είδα κάπου συζήτηση για τα Μέγαρα, το αυτοκίνητο έχει το κάτω από το 1:08:5 εύκολα


Κι άμα στο τέλος δε μου άνοιγες τόσο πολύ προς τα έξω μετά τη Κ9 ίσως έκανες καλύτερο χρόνο. Κανένας λόγος να κάνεις περισσότερα μέτρα, δε χρειάζεται να το απλώσεις.

Με σέμι? Ανάρτηση?
Άβαταρ μέλους
By nvrs
#559507
Nikos! έγραψε:
nvrs έγραψε:Επειδή είδα κάπου συζήτηση για τα Μέγαρα, το αυτοκίνητο έχει το κάτω από το 1:08:5 εύκολα


Κι άμα στο τέλος δε μου άνοιγες τόσο πολύ προς τα έξω μετά τη Κ9 ίσως έκανες καλύτερο χρόνο. Κανένας λόγος να κάνεις περισσότερα μέτρα, δε χρειάζεται να το απλώσεις.

Με σέμι? Ανάρτηση?


Έχεις δίκιο αλλά είχα λίγο υποστροφή και το άνοιξα παραπάνω από όσο θα ήθελα.
Λάστιχα Nankang AR1 αλλά στα τελευταία τους (50 track day, 80+ γύρους). Ανάρτηση μαμά.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#559509
nvrs έγραψε:
Nikos! έγραψε:
nvrs έγραψε:Επειδή είδα κάπου συζήτηση για τα Μέγαρα, το αυτοκίνητο έχει το κάτω από το 1:08:5 εύκολα


Κι άμα στο τέλος δε μου άνοιγες τόσο πολύ προς τα έξω μετά τη Κ9 ίσως έκανες καλύτερο χρόνο. Κανένας λόγος να κάνεις περισσότερα μέτρα, δε χρειάζεται να το απλώσεις.

Με σέμι? Ανάρτηση?


Έχεις δίκιο αλλά είχα λίγο υποστροφή και το άνοιξα παραπάνω από όσο θα ήθελα.
Λάστιχα Nankang AR1 αλλά στα τελευταία τους (50 track day, 80+ γύρους). Ανάρτηση μαμά.


50 ή 5? :lol:

Για πες κι άλλα για το RS.

Χρονολογία? Χλμ? Για την ανάκληση σε φώναξαν? :hmmm:

Στη πίστα πως πήγες από φρένα & RDU?
Άβαταρ μέλους
By nvrs
#559511
Nikos! έγραψε:50 ή 5? :lol:

Για πες κι άλλα για το RS.

Χρονολογία? Χλμ? Για την ανάκληση σε φώναξαν? :hmmm:

Στη πίστα πως πήγες από φρένα & RDU?


5... :lol:

2017, για την ανάκληση τους πήρα εγώ! αλλά όλα καλά, κανένα πρόβλημα. Σύνολο έχω κάνει αρκετά track days (όχι όμως καλοκαίρι) και δεν αντιμετώπισα πρόβλημα ούτε με τα φρένα, ούτε με το RDU. Δεν το κανιβαλίζω βέβαια αλλά τους έχει βάλει τους γύρους του.
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#649613 η παραγωγή Focus RS σταμάτησε λόγω ρύπων ουσιαστικά και ολικού ανασχεδιασμού εταιρίας (σταματά λέει η Ford την εξέλιξη επιβατικών οχημάτων τύπου sedan ή hatchback για Αμερική) , λέει ο Rory