Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By BOYT
#28292 ψηνομαι για να παρω το πετρελαιο.
αλλα θελω να το δω απο κοντα πρωτα συν τι τιμη θα μου κανουν για ολα τα εξτρα που θελω.
Άβαταρ μέλους
By BOYT
#30614 Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

εκανα και τεστ το πετρελαιο.
Σε σχεση με το προηγουμενο που εχω μου φανηκε λιγο καλυτερο σε κρατηματα, ωραιο μοτερ αλλα οχι για γρηγορη οδηγηση για τα δικα μου γουστα τουλαχιστον το θεωρω απλα για νορμαλ μετακινησεις χωρις να σημαινει οτι σερνετε αλλα εχω συνηθισει τον κοφτη στις 7++.
Δεν ξερω τι φρενα εχει αλλα μου φανηκαν λιγα σε σχεση με το δικος μου.
καταναλωση μηδενισα πριν φυγω δεν πηγα πουθενα νορμαλ αλλα συνεχεια τερμα και εγραψε 8.6 απο οτι μου ειπε ο ανθρωπος της οπελ το πιο λιγο που εχει δει ειναι 4.6.
ωραιο εσωτερικο αν και λογω συνηθεια στο καντραν στροφομετρο μου φαινετε πολυ απλο κατα τα αλλα ωραιο.
εξωτερικα δεν με τρελανε.

Στην ουσια ενα D με καποιες βελτιωσεις.
Άβαταρ μέλους
By Cosmonaut21
#31118 Εμένα μου έκανε αρνητική εντύπωση από την αρχή που άνοιγες την πόρτα και δεν είχε καθόλου τσιμούχες.Μπορεί να είναι χαζό και να έχει γίνει σωστή δουλειά αλλά έχοντας δει πιο πριν τα υπόλοιπα της κατηγορίας μου έκανε εντύπωση.Επίσης στο κίτρινο που βλέπουμε τα πλήκτρα αφής ήθελαν 3-4 προσπάθειες μέχρι να αντιδράσουν.Λεπτομέρειες αλλά το αναφέρω.
Στα θετικά ότι με το που το είδα από κοντά μου άρεσε σα σχέδιο ενώ στις φωτογραφίες συνέβαινε το αντίθετο.Ακόμη έχει μέχρι και στην έκδοση με τα 70 άλογα (τέλος πάντων κάτι λίγα ήταν )
πίσω δισκόφρενα σε αντίθεση με το φιέστα ακριβώς απέναντι που με 140 άλογα είχε ταμπούρα.
Άβαταρ μέλους
By BOYT
#31156 απο οτι μου ειπε ενας τυπος εκει στην οπελ τα αυτοκινητα αυτα δεν ειναι τα κανονικα και μετα την εκθεση θα φυγουν παλι για εξωτερικο, στη Ελλαδα θα ερθουν απο δεκεμβρη, τα συγκεκριμενα ηταν και στην εκθεση του παρισιου.
που δεν ειχε τσιμοπυχες δε προσεξα.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#31169 Λογικά είναι πρωπαραγωγής.
Άβαταρ μέλους
By nEK
#31201
drdino έγραψε:Λογικά είναι πρωπαραγωγής.


Και ειναι "λιγοτερα" απο τα παραγωγης?
Άβαταρ μέλους
By Cosmonaut21
#31215
nEK έγραψε:
drdino έγραψε:Λογικά είναι πρωπαραγωγής.


Και ειναι "λιγοτερα" απο τα παραγωγης?


Ναι.Θυμάμαι και το κλιό όταν το είχαν φέρει για 1η φορά από μέσα και οι 5 πόρτες ήταν σαν να μην τις είχαν περάσει και το τελευταίο στρώμα μπογιάς κάτι που άμα δεις τώρα δε συμβαίνει.

BOYT,δεν το ήξερα οπότε λογικά δε θα είναι έτσι αφού ούτε το τωρινό νομίζω είναι.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#46613 Μεταφορά από Μελλοντικά. [Mod]
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#591209 Φωτογραφίες του νέου Corsa, πλέον υπό την σκέπη της PSA. Εξαιρετική δουλειά έχουν κάνει, ποτέ δεν έδειχνε τόσο όμορφο νομίζω.
:oops:
https://www.drive.gr/news/nea-montela/n ... ptomereies
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#591231
Anonymous Founder έγραψε:Εξαιρετική δουλειά έχουν κάνει, ποτέ δεν έδειχνε τόσο όμορφο νομίζω.


Το ίδιο ακριβώς νομίζω και εγώ!
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#591889 +1
Το ομορφότερο Corsa, μακράν.
Αν του βάλουν και τιμόνι-αναρτήσεις-στήσιμο από Peugeot μπορεί να αρχίσουν να μου αρέσουν τα Opel. :lipsealed: