Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By XristosPrev
#837820 Καλησπέρα , θα ήθελα τη γνώμη όποιων γνωρίζουν σχετικά με το συγκεκριμένο μοντέλο το οποίο μου αρέσει πολύ αλλά με φοβίζει το γεγονός ότι δεν έχει εισαχθεί στην Ελλάδα και όσα κυκλοφορούν είναι εισαγόμενα .Έγινα τρίτεκνος πριν λίγους μήνες και κατέληξα σε αυτό το μοντέλο λόγω των τριών isofix στη 2η σειρά καθισμάτων. Έχει κάποιος ιδέα σχετικά με το κινητήρα ή κάποια ενημέρωση σχετικά με το συγκεκριμένο μοντέλο;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#837867 Καλώς ήλθες! Το μοτέρ στην Ελλάδα το είδαμε περισσότερο στο Qashqai αν δεν κάνω λάθος.
Βάλε αν θέλεις ένα link για ποιο μοντέλο μιλάς ακριβώς, θα βοηθήσει την κουβέντα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#837873 αυτο μαλλον πρεπει να ειναι το ιδιο διπλοτουρμπινο μοτερ με το 1,6 130 αλογα,με αλλο προγραμμα?
Άβαταρ μέλους
By edmond
#838071 Το qq δεν πήρε ποτέ το 160άρι, ίσως το Xtrail.
Νομίζω πως με τα 130 είναι με ένα τούρμπο, το 160άρι με 2.
32 κιλά ροπής το ένα 35 το άλλο.
Αμαξάρα το δίχως άλλο αυτό το Espace, η ρενό ξέρει καλά να φτιάχνει τέτοια αμάξια, από το Scenic-->Grand Scenic-->Espace.
Είμαι σίγουρος πως θα κάνει και ταξιδάρες.
Το μόνο που ίιιισως με προβλημάτιζε, είναι το σασμάν. Το 130άρι έπαιρνε χειροκίνητο και αυτόματο, το 160άρι μόνο αυτόματο.
Το αυτόματο λοιπόν, έχει κάποια θεματάκια αλά dsg. Θα πόνταρα όμως πως είναι άλλο σασμάν, αυτό που μπαίνει στα μεγαλύτερα μοτέρ και για το οποίο δεν έχει ακουστεί ότι έχει κάποιο θέμα.
Ψάξτο λίγο να δεις αν όντως ισχύει.