Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#190260 Όχι ρε γμτ!! :(
Είμαι παθών και σε καταλαβαίνω. Ο δικός μου μάλιστα το έκανε επίτηδες...
Περαστικά και να είναι το τελευταίο ...:(

Tapatalk & XT1068
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#190265 Ενταξη οι μαλάκες εκει έξω είναι ατελείωτοι, τοσο δύσκολο ειναι δηλαδή να μην κοπανάς το ξένο αυτοκίνητο, το ξενο (το δικο τους οτι θέλουν ας το κάνουν)

καμια φώτο Ace να δουμε τη |λογοκρισία| που εκανε ο π....ρας!
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#190468 :slap:

Μακάρι να τελειώσει εδώ!
Κι εγώ παθών... Πρώτες 10μέρες που είχα το ταπεR, 2 βουλιάγματα απ' την αριστερή πλευρά... :rant:
Άβαταρ μέλους
By The Ace
#190469 Τελικά όντως είναι όσο υπολόγιζα, 80€ + 40€, βάψιμο και πίσω φως (original) αντίστοιχα. Παρασκευή το ανταλλακτικό, και Δευτέρα μπαίνει για επισκευή. Μόνο και μόνο ο εκνευρισμός και το χάσιμο χρόνου, αρκούν για να σου χαλάσουν τη χαρά του καινούριου.... :(
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#190471
MIXOStsi έγραψε:Κι εγώ παθών... Πρώτες 10μέρες που είχα το ταπεR, 2 βουλιάγματα απ' την αριστερή πλευρά... :rant:

Σ' έχω :lol:
Παραλαβή απόγευμα, το ίδιο βράδυ δύο χαρακιές σε κάθε φτερό (από αλητάμπουρα γείτονα που θεωρεί πως το πεζοδρόμιο μπροστά στην πόρτα του, του ανήκει).
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#190472 Πωωωω το ιδιο απογευμα; :s_omg

Εμενα τουλαχιστον τις εκαναν στο 1ο μηνα. Χαρακια γυρω γυρω με κλειδι
Άβαταρ μέλους
By GTS
#190489 Στο 118i στις 3 ημερες μου πεταξαν χωματα και πετραδακια στο καπω απο γειτονα που θεωρησε οτι δεν μπορουσε να στριψει με το δικο μου παρκαρισμενο σε εκεινη την θεση...δυστυχως ετσι ειναι στην Αθηνα..
Άβαταρ μέλους
By The Ace
#190493
GTS έγραψε:Στο 118i στις 3 ημερες μου πεταξαν χωματα και πετραδακια στο καπω απο γειτονα που θεωρησε οτι δεν μπορουσε να στριψει με το δικο μου παρκαρισμενο σε εκεινη την θεση...δυστυχως ετσι ειναι στην Αθηνα..


Ναι, αλλά πάντα ΕΝΑΣ είναι ο μ@λ@κ@ς που θεωρεί -ή απλά είναι ανίκανος- ότι δεν χωράει, δεν μπορεί κλπ ενώ όλοι οι υπόλοιποι μια χαρά περνάνε και στρίβουν και χωράνε :roll:

Έχουμε όλοι μας τέτοια παραδείγματα οδηγών σε συγγενικό ή φιλικό περιβάλλον, οπότε δεν νομίζω να χρειάζεται περισσότερη επεξήγηση....
Άβαταρ μέλους
By GTS
#190500 Το θεμα ειναι η ανατροφη που εχει ο καθενας για να κανει αυτες τις ζημιες...εκει ειναι η εξηγηση...
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#190501 Συναδελφος βρηκε το αυτοκινητο της χτυπημενο το πρωι που ερχοταν για δουλεια. Οχι τρελεη ζημια αλλα το αυτοκινητο το αλλο ειχε αφησει κοκκιναδια. Μετα απο 2-3 μερες τους χτυπησε το κουδουνι μια γειτονισσα που ειχε κοκκινο αυτοκινητο και ζητουσε τα ρεστα που τον χτυπησαν και δεν ειπαν τιποτα.

Προφανως η αλλη δεν καταλαβε καν τι εκανε και μετα πηγε να βγει απο πανω.
Άβαταρ μέλους
By UnHaCkAbLe
#190506 Ρωτάω και εδώ (μετά το 4tforum) γιατί εκεί μου φαίνεται η κίνηση έχει πέσει τρομερά. Οι φίλοι fordάκηδες, μήπως γνωρίζετε πόσο πρείπου κρατάει η Ford τα μοντέλα της σε παραγωγή? ΘΑ ενδιαφερθώ κάποια στιγμή για το FiestaST (έχω φάει κόλλημα μεγάλο :lol:) και απλά αναρωτιέμαι πόσο καιρό έχω μπροστά μου περιθώριο. Με λίγα λόγια ... πότε περίπου πιστεύετε ότι θα σταματήσει να το παράγει η Ford (κρίνοντας από το πόσο κρατούσε στην παραγωγή τα προηγούμενα Fiestaκια)?
Άβαταρ μέλους
By drdino
#190512 Ψάξε για B479... Πριν από το 2017 πάντως δεν θα έρθει.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#190522
Scotch έγραψε:
MIXOStsi έγραψε:Κι εγώ παθών... Πρώτες 10μέρες που είχα το ταπεR, 2 βουλιάγματα απ' την αριστερή πλευρά... :rant:

Σ' έχω :lol:
Παραλαβή απόγευμα, το ίδιο βράδυ δύο χαρακιές σε κάθε φτερό (από αλητάμπουρα γείτονα που θεωρεί πως το πεζοδρόμιο μπροστά στην πόρτα του, του ανήκει).


σας εχω ολους :metalo:
παει η γυναικα μου να παραλαβει το εβο απο τον αντιπροσωπο γιατι ελειπα σε ταξιδι.Τους εχω πει να βγαλουν το κλασσικο σημα του Σαρακακη απο πισω.Πριν φυγει απο την αντιπροσωπεια παει ενας υπαλληλος και προσπαθωντας να βγαλει το ''Σ'' γδερνει μεχρι λαμαρινας το μπαγκαζ. :inlove:

ακομα δεν το ειχαμε παρει,μεσα στο γκαραζ του αντιπροσωπου. :inlove:

εκεινη την ωρα δεν ειχαν βαλει καν τις πινακιδες :inlove:


γατακια.....
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#190524 Εμενα τα αυτοματα ρομποτ εκει στην Γερμανια εκαναν λαθος στην συναρμολογηση και το γρατζουνισαν στο πισω φτερο. Σας εχω ολους.

< 3
Άβαταρ μέλους
By drdino
#190526 yeah right