Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#325488 θα τις αναψει λαμπακι αν δεν συμπληρώσεις,και θα σου βαλει χερι που δεν το κοίταξες. :lol:

πρεπει να βρουμε άλλο τροπο. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#325517 Δημήτρη δεν έχει ένδειξη στάθμης, μόνο πίεσης...
Ίσως είναι πια αργά...
Χα χα

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#325530
kostis20 έγραψε:Δημήτρη δεν έχει ένδειξη στάθμης, μόνο πίεσης...
Ίσως είναι πια αργά...
Χα χα

< A3003 >



βγαλε το λαμπακι του λαδιου από το καντραν :lol:
Άβαταρ μέλους
By vagmag
#450775 Έχει κάποιος το renegade?

Ενδιαφέρεται ο Αδερφος μου για οικογενειακό , σχετικά μικρών διαστάσεων για να το οδηγεί κ η γυναίκα , αλλα να έχει δυνατότητα τετρακίνησης .

Επίσης δεν έχει βγάλει άκρη τι παίζει με την ηλιοροφή !
Του είπαν στην αντιπροσωπεία , για μια πλαστική αποσπώμενη που ειναι Καλη σαν ιδέα αλλα δεν τον ενθουσίασε οσο μια γυάλινη ... που είδε στο Ίντερνετ κ σε άλλο φόρουμ , αλλα ΔΕΝ γνώριζε ο πωλητής .
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#451018 Το έχει εδώ και 1.5 χρόνο ο κουμπάρος μου. Είναι το δικίνητο 1.6d με τα 120hp. Μέχρι στιγμής δεν έχει βγάλει κάτι και για το είδος του είναι αξιοπρεπές.

Από έξτρα του έβαλε xenon και ηλιοροφή, η οποία είναι κανονικά ανοιγόμενη. Νομίζω είχε δύο ειδών ηλιοροφές ανάλογα την έκδοση. Στο μόνο που χάνει κατά κράτος από τα ανταγωνιστικά είναι το infotainment το οποίο είναι το παλιό της Fiat με εκνευριστικά μικρή οθόνη χαμηλής ανάλυσης και το κάκιστο, αλλά στάνταρ, navigation. Επίσης νομίζω δεν προσφέρονται ούτε ως έξτρα αισθητήρες παρκαρίσματος μπροστά και κάποια features τύπου parking assist κτλ.