Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#6872 :inlove: :inlove: :inlove:

Άβαταρ μέλους
By IKE
#8317
kostis20 έγραψε:Getrac το κιβώτιο? :shifty:


Ίδιο με της SLS (και 458..)

Αν και λογικά θα είναι μία βελτιωμένη παντού SLS, κρίμα που είναι και ασχημότερη παντού (εξαιρώ μόνο τα πίσω φώτα).

Για πιο άμεση σύγκριση (όσον αφορά τις πόρτες η ανοιχτή SLS ίσως είναι πιο αντιπροσωπευτική)

Image

Και φυσικά η ακόμα πιο παλιά (και σε άλλη κατηγορία κόστους και γενικότερα) SLR είναι ακόμα καλύτερη
Άβαταρ μέλους
By IKE
#8324 bonus:

Image
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#8328
IKE έγραψε:
kostis20 έγραψε:Getrac το κιβώτιο? :shifty:


Ίδιο με της SLS (και 458..)


Και La...
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#8331
IKE έγραψε:Αν και λογικά θα είναι μία βελτιωμένη παντού SLS, κρίμα που είναι και ασχημότερη παντού (εξαιρώ μόνο τα πίσω φώτα).

Για πιο άμεση σύγκριση (όσον αφορά τις πόρτες η ανοιχτή SLS ίσως είναι πιο αντιπροσωπευτική)

Και φυσικά η ακόμα πιο παλιά (και σε άλλη κατηγορία κόστους και γενικότερα) SLR είναι ακόμα καλύτερη


+1 σε όλα, αλλά για τον εαυτό μου θα προτιμούσα την SLS. Πιο άκομψη από την SLR, αλλά έχει χαρακτήρα.

Δεν έβαλαν και κάνα αεραγωγό στο κέντρο του ταμπλό. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By Goldmund
#8464
kostis20 έγραψε:
IKE έγραψε:
kostis20 έγραψε:Getrac το κιβώτιο? :shifty:


Ίδιο με της SLS (και 458..)


Και La...

...άντε;;;
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#8480
funkyreverend έγραψε:
+1 σε όλα, αλλά για τον εαυτό μου θα προτιμούσα την SLS. Πιο άκομψη από την SLR, αλλά έχει χαρακτήρα.

Δεν έβαλαν και κάνα αεραγωγό στο κέντρο του ταμπλό. :s_yes


...και εγώ θα προτιμούσα την SLS και από τις τρεις. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Goldmund
#8497 τα έχετε δει ποτέ μπροστά σας;;;; ή κρίνεται δια μέσω του φωτογραφικού φακού και της φαντασίας σας;;; δεν συμφωνώ, είναι μακράν το ομορφότερο το τελευταίο, μάλλιστα στους desιgn κύκλους των αυτοκινήτων η SLS είχε θέματα με την σχεδίασή της...
Άβαταρ μέλους
By IKE
#8508 Η SLS είχε θέματα στη σχεδίασή της, απλά η AMG-GT έχει περισσότερα θέματα. Ρώτα και τους ΚΥΚΛΟΥΣ.
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#8515
Goldmund έγραψε:τα έχετε δει ποτέ μπροστά σας;;;; ή κρίνεται δια μέσω του φωτογραφικού φακού και της φαντασίας σας;;; δεν συμφωνώ, είναι μακράν το ομορφότερο το τελευταίο, μάλλιστα στους desιgn κύκλους των αυτοκινήτων η SLS είχε θέματα με την σχεδίασή της...

GT όχι δεν έχω δει αλλά την SLS ναι! Και μου φάνηκε πολύ πιο όμορφη από κοντά. :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Silberpfeil
#8516
IKE έγραψε:Η SLS είχε θέματα στη σχεδίασή της, απλά η AMG-GT έχει περισσότερα θέματα. Ρώτα και τους ΚΥΚΛΟΥΣ.

Μιλάς για τους Βαυαρούς από το Ίνγκολστατ;