Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By Orestisren
#6899

Δε ντριφτάρει λεει. Πέφτω από τα σύνεφφα :s_omg :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#6914 Καλά να μην ντριφτάρει, θα επιθυμούσα όμως να είναι ΠΟΛΥ ευχάριστο στο δρόμο λόγω απαλλαγμένων από κίνηση εμπρός τροχών και κατανομής βάρους. Θέλω Clio II και άνω σε οδική συμπεριφορά. Μπαντιλίκια σε αυτοκίνητο πόλης Ε.Ε. το 2014, δύσκολο το βλέπω.
Άβαταρ μέλους
By Orestisren
#6918 Αδύνατο θα ελεγα εγώ για το νέο Smar εεε Renault Twingo ήθελα να πω :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#6934 γιατί, το προηγούμενο τουινγκο ήταν ευχάριστο στο δρόμο ?
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#6939 Το ότι δεν ήταν το προηγούμενο, δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να είναι το επόμενο με δεδομένες αλλαγές στη διάταξη και στην κίνηση.

@Orestisren
Λες το smartodna να είναι δυνατότερο από το renaultdna; Ας ελπίσουμε όχι. Πάντα τελευταία βέβαια πεθαίνει αυτή η ρουφιάνα η ελπίδα.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#6944 το πάντρεμα 2 αδιάφορων οδηγικά οχημάτων δύσκολα δίνει ευχάριστο γόνο
Τελευταία επεξεργασία από red_monster και 10 Σεπ 2014, 16:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Orestisren
#6945 @Funky Δεν ξέρω πάτερ μου. Έχω επιφυλάξεις για το τι θα είναι τελικά αυτό το αυτοκινητάκι :s_scratchhead
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#6947
red_monster έγραψε:το πάντρεμα 2 αδιάφορων οδηγικά οχημάτων δύσκολα δίνει ευχάριστο γόνο


Το 1 είναι η πλατφόρμα του smart. Το άλλο ποιο είναι; :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#6960 το ένα είναι τα δυναμικά χαρακτηριστικά του προηγούμενου τουινγκο και το άλλο τα δυναμικά του προηγούμενου σμαρτ
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#6966 Από το οποίο twingo ΙΙ δεν έχει χρησιμοποιηθεί κάτι και η αλλαγή διάταξης είναι σημαντική.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#6981 Νομίζω η διάταξη (πίσω όλα). :s_biggrin

Από το twingo μόνο το ταμπελάκι με το όνομα.
Άβαταρ μέλους
By IKE
#6991 Είναι εντελώς καινούρια όλα, δεν έχει χρησιμοποιηθεί τίποτα από το TwingoII (που πρακτικά ήταν το ClioII) ούτε από το Smart mk2 (που πρακτικά ήταν Mitsubishi iCar).
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#7058 Αυτούσιο και εγώ δεν πιστεύω ότι χρησιμοποιήθηκε από το σμαρτ, οι προηγούμενες εκτελέσεις όμως πιστεύω και γνώση μεταφέρουν και το πώς θα κινηθεί η επόμενη γενιά δείχνουν, αυτό μαρτυρούν και οι τωρινές δοκιμές. Η Ρενό όμως δεν έχει προηγούμενο με τέτοιες πλατφόρμες και στην προσπάθεια να ξεχωρίσει, μας καλλιεργεί μια ελπίδα. Θα την σβήσει σύντομα, δεν αιθεροβατώ.