Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By alexnoize
#686834 Σκέφτομαι για αγορά Opel Mokka, επειδή όμως έχω δει κινητήρες 1400 βενζίνη τούρμπο,1600 πετρελαίου και 1700 πετρελαίου, γνωρίζει κάποιος να μου πει αν από τους τρείς κινητήρες βγάζουν προβλήματα? γιατί έχω ακούσει διάφορα.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#686930 μοτερ παντως δεν πετυχες ουτε ενα
ο διαμορφωτης δινει τους γνωστους 1.2 βενζινης και 1.5 πετρελαιου
τι εχεις ακουσει ακριβως?
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#686934 Μήπως εννοεί μεταχειρισμένο; Γιατί τα μοτέρ που αναφέρει μου κάνουν για μοτέρ Opel, άρα πρώτη γενιά.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#686936 ο διαμορφωτής δίνει τα νέα μοτέρ , όχι τα παλιά .

https://www.whatcar.com/vauxhall/mokka/ ... mmendation
Which used Vauxhall Mokka hatchback should I buy?
If you cover a lot of miles, a diesel Vauxhall Mokka might make sense and, of these, it’s the 1.6 CDTi that is far superior. If your budget will stretch, it’s the one to have.

Of the petrol engines, the 1.4 turbo is the smoother unit. Early cars with this engine are four-wheel drive only; if you want a front-wheel drive 1.4, look for a Mokka from 2013 onwards, which have the bonus of being £15 per year cheaper to tax.
Άβαταρ μέλους
By alexnoize
#686985 Έχω ακούσει ο 14αρης ότι βγάζει πρόβλημα και ο 17αρης ,δε γνωρίζω λεπτομέρειες.Γι αυτό ρώτησα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By alexnoize
#687181 Λοιπόν και πάλι καλημέρα σας, πήγα έκανα τέστ drive,το 14αρι το Mokka,το αμάξι έχει απίστευτα ανοίγματα , αθόρυβο μέσα, επίσης ο κινητήρας αθόρυβος,αν βγάλεις την επιλογή eco που είναι για μέσα στη πόλη νομίζω ότι ανεβάζει ροπουλα παραπάνω από όσο το δοκίμασα, κάμερες μπρος πίσω αυτόματος πιλότος με σύστημα φρεναρίσματος, σύστημα ώστε να φρενάρει από όσο κατάλαβα σε ολισθηρό έδαφος κατηφόρα, σύστημα ώστε να μην γλυστρα στο δρόμο, άνετοι χώροι μπρος πίσω για ύψος έως και 1,90 . navigation ενημερωμένο θερμαινόμενα καθίσματα και τιμόνι,6ταχυτο.Απο αυτά που διαβάζω στο διαδίκτυο καμία σχέση, τώρα βέβαια θα ήθελα και γνώμη αν κάποιος είχε και το συγκεκριμένο τι να προσέξω.Με 18αρα ζάντα το αμάξι έφυγε σαν διάολος, είναι η έκδοση X ,. έχει 4x4 όπου μπαίνει αυτόματα όταν το αμάξι καταλαβαίνει ότι φεύγει .13400 όλα μαζί στα 142000 χλμ.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By alexnoize
#687182 Nissan qasqhai που έκανα test drive το αμάξι πίσω είναι για άτομα έως 1,80 16αρης κινητήρας βενζίνης,καλή ροπή για τα άλογα του αλλά πιο στενό και η ποιότητα σε σχέση με το Opel φθηνή στα πλαστικά γιατί καίγονται από το ήλιο και αν δε τα καλύψεις με το φιλέτο φίλμ προσόψεως θα σου χαλάει λίγο τη μόστρα.9μιση χιλιάρικα στα 155000 χλμ μοντέλο του 2011. 16αρες ζάντες απλό air conditionin ,

< Note >