Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By snowpoloi
#501129 Καλησπέρα, Χριστος Ανέστη και χρόνια πολλά σε όλους...ψαχνω να αγορασω το 3008 σε πετρέλαιο το βρισκω μεταχειρισμενο απο 11 εως 14 χιλιαδες€ με 80-150 χιλιαδες χλμ επειδη ειναι το μονο αμαξι που μου αρεσει εμφανισιακα και εχει τους χώρους που θέλω....μπορειται να μου πειτε αν το προτείνεται η εχει προβλήματα? Θα μου βγαλει μια 5ετια η θα ειμαι συνεργειο? Και τι να προσεξω στην αγορα? Ευχαριστω πολύ γιατί δεν ειναι εποχες για προβλήματα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#501147 Το προηγούμενης γενιάς ή το τωρινό;
Εισαγωγής ή ελληνικής αντιπροσωπείας;
Αν είναι εισαγωγής, τα χιλιόμετρα που βλέπεις, να τα κάνεις x2 ή x3 καλύτερα.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#501156 11 έως 14Κ λίγο δύσκολα το καινούριο.
Άβαταρ μέλους
By snowpoloi
#501186 Το προηγουμενο ...βρισκω και ελληνικης αντιπροσωπειας και Ελληνικο...
Άβαταρ μέλους
By snowpoloi
#501253
snowpoloi έγραψε:Το προηγουμενο ...βρισκω και ελληνικης αντιπροσωπειας και ΞΈΝΟ...
Άβαταρ μέλους
By snowpoloi
#501484 Αξιζει τελικα η οχι ρε παιδια σε πετρελαιο το αμαξι η εχει προβληματα??
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#501485 Φίλε μου πως περιμένεις να πάρεις ακριβή απάντηση σ' ένα τέτοιο ερώτημα όταν μιλάμε για μεταχειρισμένο?

Αν σου αρέσει και βρεις κάποιο καλό δείγμα, πάρτο. Μια χαρά αυτοκίνητο είναι για το είδος του.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#501486 Αν είναι ελληνικό και είσαι σίγουρος για τα χιλιόμετρα (να το διπλο-τριπλο-τσεκάρεις), σαφώς αξίζει και μιλάμε για ένα γενικά αξιόπιστο μοτέρ, σαφώς πιο αξιόπιστο από τα αντίστοιχα βενζίνης.
Απλώς πρέπει να είσαι πολύ προσεκτικός και να αποφύγεις αυτοκίνητα εισαγωγής που έχουν σίγουρα γυρισμένα χιλιόμετρα.
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#501632 Το δικό μου μοντέλο 2016 HDi 1600 στα 2,5 χρόνια και 34000κμ μεχρι τωρα έχει βγάλει τα κάτωθι:
-Αμορτισέρ εμπρός (το πρόβλημα το έχουν βγάλει σχεδόν όλα τα εταιρικά που έχουμε και προμηθευτήκαμε ταυτόχρονα)
-αισθητήτα ΝΟx
-Το (μηχανικό) κάθισμα του οδηγού σηκώνεται μόνο του και περιμένω ανταλλακτικό 3 μήνες τώρα
-Διάφορα τριξίματα που διορθώνονται ad-hoc όπως τρίξιμο συμπλέκτη κι αλλαγή του μοχλού του κιβωτίου γιατί το δέρμα ήταν χάλια από τα 10Κ κμ
-όταν κάνει πολύ ζέστη και μείνει στον ήλιο δεν σηκώνεται το τζαμάκι του HUD
- διάφοροι τριγμοί που προέρχονται κάπου πίσω από το τεράστιο ταμπλό

Στα συν οι χώροι, η ικανή απόσταση από το έδαφος, το πολύ τίμιο μοτέρ και η συμπαθητική άνεση της ανάρτησης.
Μέση με 70-30 πόλη-εθνική οδό στα 6,7lt/km
Άβαταρ μέλους
By snowpoloi
#501692 Ευχαριστω πολυ ρε παιδια...απλα με φοβησανε οτι ολη την ωρα θα ειμαι συνεργειο...λογικα αμα το παρω με 100+χλμ ολα αυτα θα εχουν λυθει λογικα... :lipsealed: εκτος αν συνεχιζει τις παιδικες αρρωστιες και μετα... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#501757
snowpoloi έγραψε:Ευχαριστω πολυ ρε παιδια...απλα με φοβησανε οτι ολη την ωρα θα ειμαι συνεργειο...λογικα αμα το παρω με 100+χλμ ολα αυτα θα εχουν λυθει λογικα... :lipsealed: εκτος αν συνεχιζει τις παιδικες αρρωστιες και μετα... :hmmm:


Τις διάβασες τις τελυταίες 10 σελ του τοπικού και είσαι ακόμα εδώ; Μπράβο σου!
Άβαταρ μέλους
By soch
#501881 Αυτό ακριβώς θα έγραφα και γω.

.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#502152
KiloMeater έγραψε:Μη μασάς:-)
Ερωτηση, εχεις αποψη για το προηγούμενο μοντέλο και του λες να μην μασά του ανθρώπου;

< >