Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#563135 Από το εξωτερικό δεν είδα καμία φωτογραφία. Το εσωτερικό θυμίζει λίγο την προσέγγιση της PSA με τις περισσότερες λειτουργίες στην οθόνη, ή όχι;
Άβαταρ μέλους
By georgex72
#563140
Anonymous Founder έγραψε:Από το εξωτερικό δεν είδα καμία φωτογραφία. Το εσωτερικό θυμίζει λίγο την προσέγγιση της PSA με τις περισσότερες λειτουργίες στην οθόνη, ή όχι;


Αυριο εχει παρουσιαση του εξωτερικου.... :roll:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#563146
Anonymous Founder έγραψε:Από το εξωτερικό δεν είδα καμία φωτογραφία. Το εσωτερικό θυμίζει λίγο την προσέγγιση της PSA με τις περισσότερες λειτουργίες στην οθόνη, ή όχι;

Με εξαιρεση την ρυθμιση του κλιμα ναι, ετσι δειχνει.

Μου αρεσει πολυ μεσα παντως :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#563154
Νίκος Παππάς έγραψε:Μου αρεσει πολυ μεσα παντως :inlove:


Συμφωνώ, πάρα πολύ όμορφο!
Άβαταρ μέλους
By Govus
#563188 Μακάρι αύριο να μάθουμε, τι μέρος του λόγου αποτελεί το RS Line ( :hmmm: ) με το χειροκίνητο κιβώτιο και το "κόκκινο" του στροφομέτρου πριν τις ...5.000 στροφές :protest: ...

Εικόνα

https://www.renaultsport.com/-clio-rsline-2019-.html
Άβαταρ μέλους
By drdino
#563189 Ό,τι και τα S-line, Gt-line, ST-line κλπ.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#563191 To εσωτερικό μ' αρέ, ακόμα και με την ταμπλέτα που εξέχει τρεις ίντσες από το ντάσμπωρντ. :lol:

Ξέρουμε αν με το καινούριο θα επιστρέψει (χλωμό) η επιλογή για τρίπορτο;
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#563198 Στην πλάτη του Acker τα σχέδια και το πισω του μισό μπλε αμάξι σε προφίλ που υπάρχει, σαν το τωρινό Clio με φώτα του Megane μου φαίνεται... έχει γούστο.... Εικόνα

Και χάλια το εσωτερικό του...
https://www.carscoops.com/2019/01/first ... -approach/
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#563256
Anonymous Founder έγραψε:Θυμίζει πολύ τον διάκοσμο της MiTo... :ninja:
Βέβαια, αυτό οι Ιταλοί το είχαν πριν μια δεκαετία... :help:


Κάτι βλέπεις σε ομοιότητα που αδυνατώ να δω εγώ με τα γυαλιά ηλίου μου. :s_cool

Πλην ταμπλέτας είναι απλώς αδιάφορο, θα μπορούσε να είναι οποιαδήποτε μάρκα και είναι τόσο εύπεπτο που σε μια μέρα δεν θα το ξανακοιτάει κάποιος. Με την ταμπλέτα γίνεται σχεδόν what the f***. Αυτό που με στεναχωρεί σχεδιαστικά είναι ότι σε λίγο χρόνια θα το θεωρούμε και συμμαζεμένο όλο αυτό το ster odeon. :thumbsdown:

Για να δούμε ποιότητα μέσα να δούμε και το εξωτερικό...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#563260 Περίμενε να έρθουν οι letterscape οθόνες (μη με ρωτήσεις τι είναι, κανείς δεν ξέρει ακριβώς :lol: ), εκεί θα γελάμε πολύ.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#563285
Anonymous Founder έγραψε:Θυμίζει πολύ τον διάκοσμο της MiTo... :ninja:
Βέβαια, αυτό οι Ιταλοί το είχαν πριν μια δεκαετία... :help:



Θα έλεγα καμία σχέση, μάλλον το πόλο και τα psa