Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#563486
cosneo έγραψε:
ΥΓ. Χαίρομαι πάντως που το τωρινό Micra το θεωρώ ωραιότερο και από αυτό το καινουριο Clio...


Η αλήθεια είναι πως κι εγώ χαίρομαι που θεωρείς το Micra ωραιότερο!!
Πάντως οφείλω να το παραδεχτώ πως ειδικά το εσωτερικό το αναβαθμίσανε αισθητά και το κάνανε παρά πολύ ωραίο,ειδικά σε σύγκριση με το απερχόμενο μοντέλο που μέσα κατά την ταπεινή μου γνώμη "έπασχε" στο αισθητικό κομμάτι..


< >
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#564041
Άβαταρ μέλους
By theo13
#564596 Τι λέμε τώρα στον πεθερό μου που είναι φουλ ψημένος να αγοράσει το τωρινό Clio καινούργιο γιατί ήδη έχουν ξεκινήσει κάποιες προσφορές; Αξίζει η αναμονή για το καινούργιο; Αν ειναι όσο καινούργιο λένε τότε λέω ναι.

.
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#564604 Αρκεί να είναι διατεθειμένος να πληρώσει και τα παραπάνω χρήματα.
Μήπως μετά του φανεί ακριβό και πει δεν αξίζει τα επιπλέον λεφτά...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#564785 Θα έλεγα πως αξίζει πάρα πολύ, γιατί το υπάρχον έχει θεματάκια και δεν είναι και το κορυφαίο της κλάσης του.
Αν μπορεί να περιμένει, να το κάνει.
Άβαταρ μέλους
By VPap
#567709
Anonymous Founder έγραψε:Θα έλεγα πως αξίζει πάρα πολύ, γιατί το υπάρχον έχει θεματάκια και δεν είναι και το κορυφαίο της κλάσης του.
Αν μπορεί να περιμένει, να το κάνει.


+1
Άβαταρ μέλους
By Lap
#569813 https://youtu.be/leiTotWt8rk

Ωραίο, αλλα το νέο 208 στην τοπ εκδοση του μοιάζει ανωτερο στα βίντεο.

@έψαχνα να βρω το νήμα αυτο στα "μελλοντικά" αλλα είναι στα "μοντέλα που κυκλοφορούν στην αγορά"

Βέβαια, ουτως ή άλλος έρχεται σε λίγο καιρο :)
Άβαταρ μέλους
By Govus
#570978
Άβαταρ μέλους
By theo13
#577936
theo13 έγραψε:Τι λέμε τώρα στον πεθερό μου που είναι φουλ ψημένος να αγοράσει το τωρινό Clio καινούργιο γιατί ήδη έχουν ξεκινήσει κάποιες προσφορές; Αξίζει η αναμονή για το καινούργιο; Αν ειναι όσο καινούργιο λένε τότε λέω ναι.

.


Tελικά δεν κρατήθηκε και παρήγγειλε ένα fiesta 1.0 100ps Titanium.
Φεύγει από Renault μετά από 30+ χρόνια :s_cry
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#577955 Το δοκίμασε; Γιατί είναι σίγουρα πολύ καλό αυτοκίνητο, αλλά όπως όλα σχεδόν τα σημερινά Ford, έχει πιο σφιχτή και σπορ αίσθηση στο δρόμο και ίσως κάποιος συνηθισμένος σε γαλλικά τόσα χρόνια χαλαστεί...
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#577960
theo13 έγραψε:
theo13 έγραψε:Τι λέμε τώρα στον πεθερό μου που είναι φουλ ψημένος να αγοράσει το τωρινό Clio καινούργιο γιατί ήδη έχουν ξεκινήσει κάποιες προσφορές; Αξίζει η αναμονή για το καινούργιο; Αν ειναι όσο καινούργιο λένε τότε λέω ναι.

.


Tελικά δεν κρατήθηκε και παρήγγειλε ένα fiesta 1.0 100ps Titanium.
Φεύγει από Renault μετά από 30+ χρόνια :s_cry
Τελική τιμή;
Άβαταρ μέλους
By theo13
#577995
Asimov έγραψε:
theo13 έγραψε:
theo13 έγραψε:Τι λέμε τώρα στον πεθερό μου που είναι φουλ ψημένος να αγοράσει το τωρινό Clio καινούργιο γιατί ήδη έχουν ξεκινήσει κάποιες προσφορές; Αξίζει η αναμονή για το καινούργιο; Αν ειναι όσο καινούργιο λένε τότε λέω ναι.

.


Tελικά δεν κρατήθηκε και παρήγγειλε ένα fiesta 1.0 100ps Titanium.
Φεύγει από Renault μετά από 30+ χρόνια :s_cry
Τελική τιμή;
16.000 . Επίσης ήταν η μοναδική εταιρεία που πήρε το παλιό ανταλλαγή (laguna 1,8 με 280.000 χλμ και αέριο)
Το titanium είναι υπερπλήρες από εξοπλισμό. Έχω μείνει πίσω στο τι συστήματα κουβαλάει πλέον ένα αυτοκίνητο τόσο μικρής κατηγορίας

.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#578034 Ισχύει πως πλέον ο εξοπλισμός που έχουν κάποτε τον έβρισκες μόνον σε ακριβά αυτοκίνητα, αλλά αυτό σημαίνει πως ουσιαστικά για ένα Fiesta ξεκινάς από τα 16Κ, γιατί οι άλλες εκδόσεις έχουν ελλείψεις (ναι, ακόμη και η Business).
Το μεγαλύτερο πρόβλημα του Fiesta, είναι το αυτόματο κιβώτιο, αφού είναι άγνωστης αξιοπιστίας. Γι' αυτό και δεν το προωθούν καθόλου και οι αντιπροσωπείες της Ford ίσως...
Άβαταρ μέλους
By Dikastis
#835694 Γνωρίζει κανείς πως και αν απενεργοποιείται το traction control στο clio V; Όσο και αν έψαξα στην οθόνη του αυτοκινήτου, online αλλά και στο manual δεν βρήκα πως.


.