Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#35211 Είδα ένα λευκό diesel σήμερα στην πλούσια έκδοση.
- Πολύ όμορφο, καμία σχέση με τα υπόλοιπα της κατηγορίας του.
- Ο diesel της Renault στο ρελαντί ακουγόταν ελάχιστα.
Κρίμα που είναι τόσο ακριβό, αν ήταν ένα κλικ φθηνότερο, θα είχε σβήσει τον ανταγωνισμό.
Άβαταρ μέλους
By antonisczt
#35249 Μα και με αυτες τις τιμες παλι ειναι μακραν πρωτο σε ταξινομησεις,ιδιως λιανικης.
Οποτε προς το παρον δε βλεπω το Θεοχαρακη να ανησυχει ιδιαιτερα για την τιμολογηση του.
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#35507 Βασικά πιστεύω ότι η τιμή θα μπορούσε να είναι καλύτερη.
Από την άλλη βέβαια,νομίζω ότι το QQ εξακολουθεί και είναι το πιο ολοκληρωμένο SUV στη κατηγορία τιμής του και λίγο παραπάνω...
Αμα άλλαζα το ΜΙΝΙ τώρα χαλαρά το έπαιρνα για τη γυναίκα.Το είδε στην εκθεση και της άρεσε...
Όπως και το countryman βεβαια... :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed: :help: :help:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#35691 Εγώ πάλι προτιμώ το Paceman.
Μόλις 49.000Ε βγαίνει στη σελίδα τους έτσι όπως το θέλω. :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#36268 Σε μια πολυ συντομη βολτα που ειχα την ευκαιρια να κανω, με το 1.5 dci, ομολογω πως με εξεπληξε ευχαριστα.
Καταπληκτικος κινητηρας, με ιδιαιτερα περιορισμενο ηχο-κραδασμους για diesel, σχεδον δεν ακουγοταν στο εσωτερικο, και αρκουντως ισχυρος, για να κινει το αμαξωμα, χωρις να δινει την αισθηση ενος οριακου
για το βαρος κινητηρα, εχοντας παραλληλα πολυ υψηλα αποθεματα ροπης, διαθεσιμα απο χαμηλες στροφες.

Το δε εσωτερικο, αρκετα εξευρωπαισμενο, σε επιπεδο σχεδιασης, απεπνεε μια ευχαριστη και ποιοτικη αισθηση.
Το μονο που και εμενα καπως με...χαλασε, ηταν η αδυναμια τοποθετησης xenon στην ενδιαμεση (αλλα αρκετα "φορτωμενη") εξοπλιστικη εκδοση. Παρολα αυτα θεωρω οτι στα 21κ ευρω που κοστιζει -με ενεργοποιημενες ολες τις προσφορες- ειναι μια εξαιρετικη προταση στην crossover/suv κατηγορια και σιγουρα θα το ειχα πχ στο top 3,
των επιλογων μου, εαν εψαχνα για καινουργιο αυτοκινητο στην συγκεκριμενη κατηγορια... :roll:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#36307
Κίκιζας . έγραψε:Σε μια πολυ συντομη βολτα που ειχα την ευκαιρια να κανω, με το 1.5 dci, ομολογω πως με εξεπληξε ευχαριστα.
Καταπληκτικος κινητηρας, με ιδιαιτερα περιορισμενο ηχο-κραδασμους για diesel, σχεδον δεν ακουγοταν στο εσωτερικο, και αρκουντως ισχυρος, για να κινει το αμαξωμα, χωρις να δινει την αισθηση ενος οριακου
για το βαρος κινητηρα, εχοντας παραλληλα πολυ υψηλα αποθεματα ροπης, διαθεσιμα απο χαμηλες στροφες.

Το δε εσωτερικο, αρκετα εξευρωπαισμενο, σε επιπεδο σχεδιασης, απεπνεε μια ευχαριστη και ποιοτικη αισθηση.
Το μονο που και εμενα καπως με...χαλασε, ηταν η αδυναμια τοποθετησης xenon στην ενδιαμεση (αλλα αρκετα "φορτωμενη") εξοπλιστικη εκδοση. Παρολα αυτα θεωρω οτι στα 21κ ευρω που κοστιζει -με ενεργοποιημενες ολες τις προσφορες- ειναι μια εξαιρετικη προταση στην crossover/suv κατηγορια και σιγουρα θα το ειχα πχ στο top 3,
των επιλογων μου, εαν εψαχνα για καινουργιο αυτοκινητο στην συγκεκριμενη κατηγορια... :roll:

Xenon δεν υπάρχουν. Μόνο Led. Σε λίγο θα έρθει και άλλη μια έκδοση, ίσως λύσει αυτό το Θέμα.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#36336
kostis20 έγραψε:
Κίκιζας . έγραψε:Σε μια πολυ συντομη βολτα που ειχα την ευκαιρια να κανω, με το 1.5 dci, ομολογω πως με εξεπληξε ευχαριστα.
Καταπληκτικος κινητηρας, με ιδιαιτερα περιορισμενο ηχο-κραδασμους για diesel, σχεδον δεν ακουγοταν στο εσωτερικο, και αρκουντως ισχυρος, για να κινει το αμαξωμα, χωρις να δινει την αισθηση ενος οριακου
για το βαρος κινητηρα, εχοντας παραλληλα πολυ υψηλα αποθεματα ροπης, διαθεσιμα απο χαμηλες στροφες.

Το δε εσωτερικο, αρκετα εξευρωπαισμενο, σε επιπεδο σχεδιασης, απεπνεε μια ευχαριστη και ποιοτικη αισθηση.
Το μονο που και εμενα καπως με...χαλασε, ηταν η αδυναμια τοποθετησης xenon στην ενδιαμεση (αλλα αρκετα "φορτωμενη") εξοπλιστικη εκδοση. Παρολα αυτα θεωρω οτι στα 21κ ευρω που κοστιζει -με ενεργοποιημενες ολες τις προσφορες- ειναι μια εξαιρετικη προταση στην crossover/suv κατηγορια και σιγουρα θα το ειχα πχ στο top 3,
των επιλογων μου, εαν εψαχνα για καινουργιο αυτοκινητο στην συγκεκριμενη κατηγορια... :roll:

Xenon δεν υπάρχουν. Μόνο Led. Σε λίγο θα έρθει και άλλη μια έκδοση, ίσως λύσει αυτό το Θέμα.


Νομιζω διατιθενται -ως στανταρ- μονο στην πιο πλουσια εκδοση, που εχει ηλιοροφη/19αρες ζαντες και κοστιζει γυρω στα 4,500 ευρω ακριβοτερα οπως ειπε και ο kubiak...
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#36353
kostis20 έγραψε:Αφου λέμε δεν υπάρχουν xenon στο qq.Μονο LED.
Πώς αλλιώς να το γράψω?? :hmmm:


A, οκ, αν το εχεις ψαξει...Απλα κατι τετοιο θυμαμαι να μου εχει πει και ο πωλητης... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#36355
Κίκιζας . έγραψε:
NickTG έγραψε:Εγώ πάλι προτιμώ το Paceman.
Μόλις 49.000Ε βγαίνει στη σελίδα τους έτσι όπως το θέλω. :s_crazy


To JCW?


Μαζί με μερικά έξτρα.