Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#547833 Πες μου ότι εσύ ήσουν συνοδηγός :lol:
Άβαταρ μέλους
By koubeast
#547838 χαχα όχι, απλώς είχαμε την κουβέντα το απόγευμα και μου είπε ότι κόρναρε σε ενα ΝΑ και τώρα είδα το ποστ σου και λέω τι μικρός που είναι ο κόσμος
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#547839 Eγώ δεν κορνάρω ποτέ. Ανεβάζω φώτα για σινιάλο :lol: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#547925
rocsta έγραψε:Eγώ δεν κορνάρω ποτέ. Ανεβάζω φώτα για σινιάλο :lol: :inlove:


Ελπίζω οι σηκωμάρες αντί χαιρετισμού να περιορίζονται στα φώτα του αυτοκινήτου... :shifty: :svivhaha:


Nice, very nice! :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#547928 Τι φωτο, τι τοπιο! :inlove:

Κι εδω εχουμε Ανοιξη... :rant: :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#547930 E αφήστε μας ρε εμάς εδώ να έχουμε τουλάχιστον φθινόπωρο και ... σαντουΐτς :shifty:

Μάρκο, κάνε πρόγραμμα για καμιά καλή βόλτα. Τέλος Νοέμβρη πάει για ύπνο το μιάτα.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#547939 Πάντως η φάση χθες ήταν απίστευτη. Η πόλη είχε 20-21 βαθμούς, και στο βουνό είχε 13. Κουκούλα μιάτα κάτω, κουκούλα φούτερ πάνω και ζεστό αέρα στους αεραγωγούς φουλ. :s_airkiss
Άβαταρ μέλους
By markvag
#547987
rocsta έγραψε:E αφήστε μας ρε εμάς εδώ να έχουμε τουλάχιστον φθινόπωρο και ... σαντουΐτς :shifty:

Μάρκο, κάνε πρόγραμμα για καμιά καλή βόλτα. Τέλος Νοέμβρη πάει για ύπνο το μιάτα.


Είμαι απελπιστικά διαθέσιμος και εν αναμονή στο τηλέφωνο :inlove: , το παίρνω και θα στο επιστρέψω τέλη Νοεμβρίου :shifty: :twisted:
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#548100 Υπάρχει nd στη Θεσσαλονίκη;;
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#548105 Και μαυρο και κοκκινο σιγουρα.

Sent >
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#548110 Ναι υπάρχουν, 1 μαύρο και νομίζω όχι ένα αλλά 2 κόκκινα.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#553433 Kαι σήμερα πέτυχα ένα NA χρώματος λεμονί :vava:
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#553435 Πότε θα πάμε να βγάλουμε καμιά panning-αριστή να ξεσκουριάσουμε? :inlove: Ξενοφώωωωων!