Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By pik.
#485681
kostis20 έγραψε:Εχω δει ήδη αρκετά.Προβλέπω μεγάλο σουξέ.

μακαρι να ειναι και αξιοπιστα. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#569935 Εχω αρχίσει και το βλέπω αρκετά στη δουλεια.... πολυ δυναμικό σχήμα , ειναι πολυ ωραίο. Θα προσπαθήσω να με πάει καμία βόλτα συνάδελφος να το δουμε στο δρόμο αλλά και στατικά λέει φοβερά... εχω παρκάρει δίπλα δίπλα μερικές φορές και το δικό μου φαίνεται πολυ..... λίγο :-)
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#570094
KiloMeater έγραψε:Εχω αρχίσει και το βλέπω αρκετά στη δουλεια.... πολυ δυναμικό σχήμα , ειναι πολυ ωραίο. Θα προσπαθήσω να με πάει καμία βόλτα συνάδελφος να το δουμε στο δρόμο αλλά και στατικά λέει φοβερά... εχω παρκάρει δίπλα δίπλα μερικές φορές και το δικό μου φαίνεται πολυ..... λίγο :-)
Φαίνεται λίγο γιατί, καλό χρυσό το δικό σου, αλλά σε σχέση με το Velar, είναι λίγο. Πληρώνεις κάτι παραπάνω βέβαια... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#570108
KiloMeater έγραψε:Εχω αρχίσει και το βλέπω αρκετά στη δουλεια...
Ό,τι ακριβώς πρέπει για καθημερινό αμάξι δουλειάς ειδικά στα μέρη που ζεις...
Hijack θα κάνω αλλά πρέπει να ρωτήσω, με αμιγώς ηλεκτρικά έρχονται στη δουλειά;
Αν ναι σε τι ποσοστό;
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#570125 καθαρα ηλεκτρικά , οχι
εχει ενας ενα i8 κανα δυο ι3 και εχω δει και ενα leaf , αλλο κατι δεν εχει πιάσει το μάτι μου
υβρυδικά ομως ειναι πιο συνηθισμένα
εδω και κανα χρόνο βάλανε και φορτιστές σε κάποια σημεία στο parking αλλα δεν βλεπω πολυ κίνηση
γενικά τα ηλεκτρικά του σημερα δεν ειναι στο target group
αν αρχισουν και βγαινουν οπως η μακαν που εχει ανακοινωθει για το 2020 πχ, η το ι-Pace
αλλα ταυτοχρονα να ειναι απο τις μαρκες που εχουνε τις μεγαλες διπλωματικες εκπτώσεις (BMW, Audi, MB, Volvo σπρωχνουν πολυ γερα discounts, η Jaguar πχ εχει τραγικο διπλωματικο sales και δεν παιρνει κανεις) τοτε θα αρχίσουν να κυκλοφορούν.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#570127
sknipper έγραψε:
KiloMeater έγραψε:Εχω αρχίσει και το βλέπω αρκετά στη δουλεια.... πολυ δυναμικό σχήμα , ειναι πολυ ωραίο. Θα προσπαθήσω να με πάει καμία βόλτα συνάδελφος να το δουμε στο δρόμο αλλά και στατικά λέει φοβερά... εχω παρκάρει δίπλα δίπλα μερικές φορές και το δικό μου φαίνεται πολυ..... λίγο :-)
Φαίνεται λίγο γιατί, καλό χρυσό το δικό σου, αλλά σε σχέση με το Velar, είναι λίγο. Πληρώνεις κάτι παραπάνω βέβαια... :iconcool:


true dat :-)
θα προσπαθησω να παρκαρω διπλα σε κανενα να βγαλω φωτο