Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By dimik
#747344 Ο κολλητός μου πάντως έφτασε τις 3 156

Οι 2 κυκλοφορούν κανονικά με την μια σε άψογη κατάσταση και την άλλη να θέλει μαζεματα και η 3η είναι κουφάρι με ανταλλακτικά

Ολες μαζί κόστισαν 2000+500+700 ευρώ.

< >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#747372 Σκουριές όχι, ειδικά αν σκεφτείς ότι είναι εισαγωγής από Αγγλια, με το εργοστάσιακο χρώμα ναι, καίγονται τα βερνίκια από τον ήλιο και αρχίζουν και ξεβαφουν.

Πιο backyard garage δεν γίνεται, επιδιόρθωσεις, μετατροπές, detailing όλα εκεί γίνονται από όλη την παρέα

Ο φίλος είναι δεινός μοτοσυκλετιστης και πολύ καλός μηχανικός, έχει οδηγήσει τα πάντα από μοτοσυκλέτα και έχει χέρια που λένε αλλά ξαφνικά ψάχνοντας πρώτη φορά στην ζωή του για αυτοκίνητο έγινε αλφιστι.

Επιπλέον πήρε κι ένα RX8 Cosmo JDM με κόφτη στα 180 για να έχει και κάτι πιο γρήγορο.

Καμμενος από όλες τις πλευρές δηλαδή


< >
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#747386 Είναι ωραίο αμάξι. Άντε θα σε παρακαλάμε; βάλε την ελεγεία που ανέβασες στο ινστα να χαζέψουμε...
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#750048 Δείτε μαυρίλα απ' τα DS2500 σε πεντακάθαρη ζάντα μετά από μόλις 50χλμ...

< >
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#750050 γνωστο απο παλαιοθεν αυτο rocsta.Απορω πως και δεν το γνωριζες.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#750052
rocsta έγραψε:Το γνώριζα. Απλά με εκνευρίζει

< >


συμβαινει και στις καλυτερες οικογενειες.Εδω εγω εβαλα καθαριστηρες bosch. :lol:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#750058 Κι εμένα κάτι από Bosch έχει στο μηχανοστάσιο. Από την ταραχή δε θυμάμαι τι ήταν άλλα θα το ξανατσεκαρω.

.
Άβαταρ μέλους
By glf
#750064 DS2500 και 3000, story of my life