Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#428067 περιμενουμε!
Άβαταρ μέλους
By elteo
#428095 Ήρθε η ώρα να φύγει το Lada. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#428838 Για πάμε...

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Μακράν όχι από τα καλύτερά μου "σετάκια" αφού η δουλειά έγινε on the fly κ εν αναμονη ταξιδιού και περιέργων ωραρίων δουλειάς κτλ.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#428840 οντως δεν είναι από τα καλα σου σετακια,μας εχεις κακομαθει βλέπεις.
η 5η και η 6η μου αρεσκει όμως.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#428843 Θα σε κρίνω, παίρνω το δικαιώμα να το κάνω και μου το αφαιρείς αν θέλεις, σαν φωτογράφο.

Οι φωτογραφίες είναι θεϊκές. Τις χαλάει το αυτοκίνητο ή το χρώμα αυτού μιας και δεν γράφει στο φακό τέτοιες ώρες.
Αυτό το χρώμα θέλει ήλιο και θάλασσα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#428852 και εμενα εκει πηγε το μυαλο μου,μπορντω μεσα στη μουνταδα τι να δειξει.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#428857 Eγώ πάντως διαφωνώ τελείως στο ότι δεν ήταν ταιριαστό το μπορντουλάκι για τις συνθήκες. Ειδικά εκεί που σκάει το σύννεφο με κιτρινοπορτοκαλί μου φαίνεται ότι δένει όπως πρέπει. Επίσης οι σιλουέτες είναι φωτογραφιάρες με @@. Στις υπόλοιπες είναι το ότι φαίνεται στρουμπουλή με ευρυγώνιο και ότι δεν μας βοήθησε το έδαφος μόλις φωτίζονταν. :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#433507 Εικόνα
Στο τσακ ήμουν σήμερα αντί για κατεύθυνση δουλειά, να πάρω κατεύθυνση προς βουνό.
Τελικά δουλειά :tomato:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#433509 Και 'γω με τη δική μου Ρομέο, δουλειά ήρθα. Απλά έκανα κάτι διπλογκαζιές καθοδόν στις 6 το πρωί.
Α ρε Twin Spark, γαμώ τη ροπή που δεν έχεις. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#433514
Giuseppe Busso έγραψε:Α ρε Twin Spark, γαμώ τη ροπή που δεν έχεις. :inlove:

Πλέον το δικό μου παίρνει τα πόδια του άνετα και από ρελαντί :s_yummy
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#434153 Ερωτας ειναι η ρουφιανα...
Πενταμορφη + τερας (το 13ο αγσπημενο μου αυτοκινητο) εδω:
Εικόνα

Sent >
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#435882
Anonymous Founder έγραψε:Ρε τρελέ, ακόμη δεν τελείωσες το άλλο και ξεκινάς καινούριο; :lol: :metalo:

Το 156 είναι σχεδόν έτοιμο, έλυσα και τα θέματα με την ευθυγράμμιση, το κάναμε μπροστά ελαφρώς να έχει απόκλιση και δαγκώνει πλέον.
Το μόνο που μου λείπει είναι η σερπαντίνα στο τιμόνι γιατί δεν έχω κόρνα. Φαντάζομαι όλα τα βούρλα ότι πέφτουν πάνω μου και εγώ είμαι αβοήθητος. :s_crazy