Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By JBT
#394122
mirage έγραψε:Popol@ros mood αν κρινω απο το γατακι

< >



:s_roses
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#394126
mirage έγραψε:Popol@ros mood αν κρινω απο το γαντακι

< >


Gianluigi Pecinoganti το δέρμα, με ραφές από τον αρτίστα/δημιουργό/εφευρέτη Jean-Ralphio Petognà.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#398506 :metalo: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#398520 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#398841 μερακλησε ο βαφεας.και μπάρμπεκιου στο μαγαζι. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#409382 Σήμερα εδέησα να φορτώσω όοοολη την πραμάτια του 156 στην γαλάζια ιταλική βολίδα:
Εικόνα και να κινήσουμε προς λαμαρινά για το (σχεδόν) τελικό μοντάρισμα:
Εικόνα

Οι λαμαρινάδες μόλις είδαν το στρώσιμο της βαφής, γενικά το όλο κόνσεπτ και τις κούτες που τους έβγαζα με τα ανταλλακτικά "ricambi originali":
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#409401 :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:

Όταν με το καλό τελειώσει θέλω βόλτα! :metalo: Πληρώνω όσο όσο, το λογαριασμό στον ποπολάρο :shifty: :lol:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#409421 Θα σε δώσω βρε!
Αν και έχετε μαζευτεί πολλοί. Ο πατέρας μου κορόιδευε στην αρχή, τώρα του τρέχουν τα σάλια και με ρωτάει πότε θα τελειώσει. Ο λαμαρινάς και αυτός κορόιδευε στην αρχή και έλεγε ¨πάνε πάρε κανένα άλλο με λίγα χιλιόμετρα, τζάμπα θα παιδεύεσαι με αυτό¨ και τώρα μόνο που δεν το κουβαλάει στην πλάτη του για να το δει τελειωμένο. :s_shout
Άβαταρ μέλους
By elvet
#409491 Να περιμένω κι εγώ τη σειρά μου, να δω πως πάει χαμηλωμένο και με το 1/3 των απαραίτητων διαφορικών :lol:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#409512 Εννοείται θα κάνεις βόλτα, αν και έτσι όπως το πάτε τα χρήματα για τις βενζίνες στις βόλτες θα βγουν παραπάνω απ' το restomod :P
Πάντως χαμηλωμένο είναι πολύ λίγο και ο συνδυασμός με τα Β8 μου φαίνεται σχετικά μαλακός.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#409546
rocsta έγραψε:Εννοείται θα κάνεις βόλτα, αν και έτσι όπως το πάτε τα χρήματα για τις βενζίνες στις βόλτες θα βγουν παραπάνω απ' το restomod
Πάντως χαμηλωμένο είναι πολύ λίγο και ο συνδυασμός με τα Β8 μου φαίνεται σχετικά μαλακός.

Μα και εσύ, βάλε εισιτήριο, με τόσους ενδιαφερόμενους μπορεί να έχεις και κέρδος
Άβαταρ μέλους
By markvag
#409552 Eγώ το είπα! Πληρώνω όσο όσο, τον λογαριασμό στο inbox του ποπολάρου, θα κάνει τη μεταφορά αυτός! :rtfm: :shifty: :lol: