Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By xenos
#382190 Ποιος μπουφές το κλαίει;
Άβαταρ μέλους
By markvag
#382208 Ρόκστα, μην τον ακούς τον ξένο, το αμάξι τα σπάει!!!! :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#382210 υποψιν ότι τα εργοστασιακα 306 μαξι ειχαν ξυλινο λεβιε. :twisted:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#382213 Κι η Carrera gt
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#382214 Και το mx5 μου

.
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#382235
xenos έγραψε:Ποιος μπουφές το κλαίει;


Εν τω μεταξύ, το καινούργιο το έχουν πάει 140 ευρώ τα ιταλικά λαμόγια.

sent >
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#384173 H λαίδη και οι προφυλακτήρες της περιμένουν καρτερικά το πιστόλι με το Rosso Proteo με κωδικό 195A να πυροβοληθεί απ' τα ακροφύσια.
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#384177
rocsta έγραψε:H λαίδη και οι προφυλακτήρες της περιμένουν καρτερικά το πιστόλι με το Rosso Proteo με κωδικό 195A να πυροβοληθεί απ' τα ακροφύσια.


εχεις πυροβολημα και εσυ! :lol:

κανα Colombo & bariani ψωνισες? :x
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#384178 Eίμαι με το δάχτυλο στην σκανδάλη για πότε θα βγει κανα σετ απ' το alfisti. Tα χιλιάρικα που θέλουν οι καινούργιοι δε θα τα δουν από μένα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#384179
rocsta έγραψε:Eίμαι με το δάχτυλο στην σκανδάλη για πότε θα βγει κανα σετ απ' το alfisti. Tα χιλιάρικα που θέλουν οι καινούργιοι δε θα τα δουν από μένα.


δικος μου εισαι,μ αρεσεις. Και εγω ότι εβαλα στο Μητσο μεταχειρισμενο το πηρα,και λιγοτερο από τα μισα χρηματα.
Αρει να εχεις υπομονή,και το χρημα ετοιμο. :thumbsup:

αυτή η ασταθεια στο ρελαντί και το μπερδεμα είναι καλυτερο και από σεξ. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#385697 Μεγάλη Πέμπτη και εγώ έβαψα τα αυγά με rosso proteo. Εύχομαι ολόψυχα να έχεις μεγαλύτερη επιτυχία εσύ!
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#394048
REALZEUS έγραψε:Δημήτρη να ξέρεις ότι με ξύλινο τιμόνι θα έχεις θέμα γλιστρήματος με ιδρωμένα χέρια. Χρειάζεσαι πέτσινα γάντια. Κάπου έχω κι εγώ, αλλά δεν θυμάμαι που. :lol:

Εικόνα
:lol: [Geakos mood]
Άβαταρ μέλους
By mirage
#394056 Popol@ros mood αν κρινω απο το γαντακι

< >