Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#322532 Διλιτρο γαργαλημενο.

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#322537 Μου κάνει εντύπωση πάντως που δεν βλέπεις μεγάλη διαφορά σε σχέση με το 1600. Εκτός αν πρέπει να στρωθεί πρώτα.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#322690 Εικόνα

Δεν περιγράφω άλλο, έβαλα σέλφι όσο τα διάβαζα... :inlove:


Πολλά και καλά χλμ! :thumbsup: :thumbsup: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#322708 Τι να πω τέλειο... Μπράβο. Πόσο κόστισε συνολικά? Έτσι για να ελπίζουμε...

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#322781 Κάτσε βρε να το δούμε τελειωμένο. Το κόστος πάντως είναι παραπάνω απ το να εβρισκες ένα 156 με λίγα χιλιόμετρα σε πολύ καλή κατάσταση μέσα και έξω.

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους
Άβαταρ μέλους
By GTS
#322878
rocsta έγραψε:Κάτσε βρε να το δούμε τελειωμένο. Το κόστος πάντως είναι παραπάνω απ το να εβρισκες ένα 156 με λίγα χιλιόμετρα σε πολύ καλή κατάσταση μέσα και έξω.

sent >, γι' αυτό ίσως δεν έχω βάλει τόνους


Η αδεια του αμαξιου ηταν για διλιτρο ή για 1600?

Φανταζομαι 5-7 χιλιαρικα θα φτασει?

Ανακατασκευή εχει πολύ δουλεια και δεν συμφερει εκτος και αν μπορεις να κανεις πολλα πραγματα μονος σου. Μονο σε ειδικα μοντελλα που εχουν καποια ιστορικη αξια αξιζει να ασχοληθείς.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#322894
GTS έγραψε:
Ανακατασκευή εχει πολύ δουλεια και δεν συμφερει εκτος και αν μπορεις να κανεις πολλα πραγματα μονος σου. Μονο σε ειδικα μοντελλα που εχουν καποια ιστορικη αξια αξιζει να ασχοληθείς.


Ή συναισθηματική... :s_yes
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#322916
rocsta έγραψε:Ήρθαν και τα 3D αυτκόλλητα για το κλειδί
Εικόνα

Που,πως, πόσο? Θέλω δύο :inlove:

< >
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#322948
GTS έγραψε:Η αδεια του αμαξιου ηταν για διλιτρο ή για 1600?

16άρι ήταν, αλλά θα δηλωθεί κανονικά δίλιτρο εντός των ημερών.

GTS έγραψε:Ανακατασκευή εχει πολύ δουλεια και δεν συμφερει εκτος και αν μπορεις να κανεις πολλα πραγματα μονος σου. Μονο σε ειδικα μοντελλα που εχουν καποια ιστορικη αξια αξιζει να ασχοληθείς.

Έχει το καλό ότι δεν είναι κάποιο δυσεύρετο μοντέλο, οπότε τα περισσότερα μεταχειρισμένα πράγματα τα έπαιρνα σε αρκετά καλές τιμές. Πχ σαλόνι τσίλικο πήρα με 100 ευρώ, κονσόλες κτλ ξύλα με ένα 50ρικο.
Στην τιμή που βγήκε πάντως, δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο με την έννοια ότι ναι μπορεί κάποιος να βρει ένα δίλιτρο με 50k km (λέμε τώρα) με 3000 ευρώ. Αλλά δεν θα έχει ούτε το μοτέρ που έχει το συγκεκριμένο με ιμάντες - συμπλέκτες - μπουζί - πολ/στές καινούργια, ούτε θα έχει ανακατασκευασμένα ηλεκτρικά, ούτε εσωτερικό-εξωτερικό σε κατάσταση βιτρίνας, ούτε καινούργια ψαλίδια - ανάρτηση - φρένα.
Oι τιμές στις ανακατασκευές φυσικά και ξεφεύγουν αρκετά σε παλιότερα μοντέλα. Πχ για να φτιάξει κάποιος μια αντίστοιχη giulia που είναι το απωθημένο πιστεύω ότι δεν φτάνουν 15k γιούρια.

JasonLouk έγραψε:
rocsta έγραψε:Ήρθαν και τα 3D αυτκόλλητα για το κλειδί
Εικόνα

Που,πως, πόσο? Θέλω δύο :inlove:

http://shop.alfisti.net/Fan-Articles/St ... :1833.html
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#322953 Μας έχεις κάνει εΝγκαυλους με τα καμώματά σου, να το ξέρεις :s_inlove

Εύχομαι ταξιδάκι σοβαρό σύντομα με το απαραίτητο φωτογραφικό υλικό :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By drdino
#322957 Εμένα με ανησύχησε η κοίμηση άνευ πινακίδων που διάβασα...
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#322959 Aν μπουρούσα να τα έχω και τα δύο, θα τα είχα. Αλλά να έχει πινακίδες, να κάθεται και να κάνει 1000 χλμ το χρόνο είναι υπερβολικό προς το παρόν.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#323105
rocsta έγραψε:16άρι ήταν, αλλά θα δηλωθεί κανονικά δίλιτρο εντός των ημερών.


σοβαρα μιλας θα το δηλωσεις? :s_omg
Άβαταρ μέλους
By elteo
#323504
rocsta έγραψε:Aν μπουρούσα να τα έχω και τα δύο, θα τα είχα. Αλλά να έχει πινακίδες, να κάθεται και να κάνει 1000 χλμ το χρόνο είναι υπερβολικό προς το παρόν.


Μήπως ήταν λάθος όμως οικονομικά η κίνηση αυτή; :hmmm: