Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#255470 Saab 9-3 195 ίππων vs Ford Mondeo ST 220 ίππων ρολλαριστά από 60, σημειώσατε 2. Είχα βέβαια και συνεπιβάτη, αλλά και πάλι δε νομίζω να τον είχα τον Monman. Την επόμενη θα πάμε με την 330 ρε αλήτη!!! :twisted:

:lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#255499 Αλήτες, κοντράκηδες!!! :shifty: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#255506
markvag έγραψε:Αλήτες, κοντράκηδες!!! :shifty: :svivhaha:


Και χωρίς να βγάλουμε το ESP... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#255507
REALZEUS έγραψε:
markvag έγραψε:Αλήτες, κοντράκηδες!!! :shifty: :svivhaha:


Και χωρίς να βγάλουμε το ESP... :shifty:


Κουλομαρίες... :shifty: :shifty: :tomato:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#255515
REALZEUS έγραψε:Saab 9-3 195 ίππων vs Ford Mondeo ST 220 ίππων ρολλαριστά από 60, σημειώσατε 2. Είχα βέβαια και συνεπιβάτη, αλλά και πάλι δε νομίζω να τον είχα τον Monman. Την επόμενη θα πάμε με την 330 ρε αλήτη!!! :twisted:

:lol: :lol: :lol:


πως πατησατε? μεχρι ποσα χλμ? διαφορα?
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#255729
dimviii έγραψε:πως πατησατε? μεχρι ποσα χλμ? διαφορα?


Με τον επιστημονικό τρόπο (ISO 0) της κόρνας. :lol:
Δεν είχαμε πολύ χώρο, οπότε μέχρι 160-170.
Μιάμιση καρότσα πάνω-κάτω.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#264031 Βγήκαμε απόψε για μπυρόνια με Ποπ και Markvag και απλά ξαναερωτεύτηκα το Σααμπάκι. Ναι, το lag είναι ενοχλητικό και η δύναμη δεν πλησιάζει καν την 330, αλλά έχει πλάκα το γαμημένο. Έχει πολύ γούστο το πως "ανοίγει" το μοτέρ, ακόμα και με 3 μαντράχαλους μέσα. Respect επίσης στις φρενάρες του όταν τις χρειαστήκαμε αλλά και στο στρίψιμο με τα όσα και χωρίς αύριο!!! Τραίνο!!! Απλά μπαίνει ουδέτερα και σε χαζομάρες σε μαζεύει το πολύ διακριτικό ESP! :metalo:

Στον γυρισμό μόνος είπα να δω τι λέει στην ευθεία... 230 χ.α.ω. πολύ εύκολα στο κοντέρ με 5η (ενώ η τελική του έρχεται με 4η). Κάπου εκεί είπα ότι θέλω να γυρίσω σπίτι χωρίς βραχιολάκια και απλά άφησα.

Μ' αρέσει πολύ αυτό το αμάξι! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#264191
REALZEUS έγραψε:Βγήκαμε απόψε για μπυρόνια με Ποπ και Markvag και απλά ξαναερωτεύτηκα το Σααμπάκι. Ναι, το lag είναι ενοχλητικό και η δύναμη δεν πλησιάζει καν την 330, αλλά έχει πλάκα το γαμημένο. Έχει πολύ γούστο το πως "ανοίγει" το μοτέρ, ακόμα και με 3 μαντράχαλους μέσα. Respect επίσης στις φρενάρες του όταν τις χρειαστήκαμε αλλά και στο στρίψιμο με τα όσα και χωρίς αύριο!!! Τραίνο!!! Απλά μπαίνει ουδέτερα και σε χαζομάρες σε μαζεύει το πολύ διακριτικό ESP! :metalo:

Στον γυρισμό μόνος είπα να δω τι λέει στην ευθεία... 230 χ.α.ω. πολύ εύκολα στο κοντέρ με 5η (ενώ η τελική του έρχεται με 4η). Κάπου εκεί είπα ότι θέλω να γυρίσω σπίτι χωρίς βραχιολάκια και απλά άφησα.

Μ' αρέσει πολύ αυτό το αμάξι! :inlove:

Αρχίζεις να μου βάζεις ιδέες

.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#264226 Κανένα πρόβλημα...
Άβαταρ μέλους
By mirage
#264228 ΟΠΕΛ παουα. Saab is the new BMW κλπ

< Note 2 >
Άβαταρ μέλους
By MONMAN
#264269
REALZEUS έγραψε:....

Μ' αρέσει πολύ αυτό το αμάξι! :inlove:


Εμένα μου άρεσε η κατανάλωση που είχες , 8,5 αν δε κάνω λάθος για το τρόπο :lipsealed: που σε έχω δει να οδηγείς απλά εξαιρετική !!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#264296 Βασικά, δεν το οδηγεί αυτός συνήθως και δεν το οδηγεί έτσι όταν καίει 8,3... :iconcool: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#264321
REALZEUS έγραψε:Βγήκαμε απόψε για μπυρόνια με Ποπ και Markvag και απλά ξαναερωτεύτηκα το Σααμπάκι. Ναι, το lag είναι ενοχλητικό και η δύναμη δεν πλησιάζει καν την 330, αλλά έχει πλάκα το γαμημένο. Έχει πολύ γούστο το πως "ανοίγει" το μοτέρ, ακόμα και με 3 μαντράχαλους μέσα.
Μ' αρέσει πολύ αυτό το αμάξι! :inlove:


εσυ να τα βλεπεις αυτα που δεν σου αρεσανε οι τουρμπινες.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#264324
Nikos! έγραψε:Με service και ανταλλακτικά τι παίζει?


Υπάρχουν τα πάντα και σε original και σε aftermarket σε πολύ πιο λογικές τιμές.


MONMAN έγραψε:Εμένα μου άρεσε η κατανάλωση που είχες , 8,5 αν δε κάνω λάθος για το τρόπο που σε έχω δει να οδηγείς απλά εξαιρετική !!


Για σβέλτη οδήγηση (όχι όμως πλάκωμα συνέχεια) είναι όντως καλή τιμή.


dimviii έγραψε:εσυ να τα βλεπεις αυτα που δεν σου αρεσανε οι τουρμπινες.


Εξακολουθώ να προτιμώ ατμόσφαιρα εννοείται. Αναγκαίο κακό οι τουρμπίνες, αν δεν μπορείς να έχει πολλά κυβικά...