Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#223273 λοιπόν γράψτε ότι εμπειρίες έχετε, ότι γνώσεις έχετε, ότι ξέρετε τέλος πάντων και φυσικά αν θα αγοράζατε αυτή τη στιγμή.

μιλάμε για μοντέλο 2003-2006
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#223276 Το πρόβλημα με τα Saab ειναι η μεταπώληση η οποία πρακτικά ειναι άθλια διότι η εταιρία έχει κλείσει.

Καλό, ασφαλές αλλά νομίζω πάσχει ποιοτικά και οδηγικά.


Sent from a mobile device
Άβαταρ μέλους
By markvag
#223324 Η μεταπώληση δεν μας απασχολεί απ' όσο ξέρω... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By GTS
#223327
popolaros έγραψε:λοιπόν γράψτε ότι εμπειρίες έχετε, ότι γνώσεις έχετε, ότι ξέρετε τέλος πάντων και φυσικά αν θα αγοράζατε αυτή τη στιγμή.

μιλάμε για μοντέλο 2003-2006


Το ειχα κανει τεστ ντραιβ το 2003 όταν ειχε πρωτοβγει. Μετριο αυτοκινητο, πολύ τούρμπο λαγκ, ένα κλικ πανω από Οπελ είναι. Περιεργο ηχοσυστημα/display. Δεν θα το αγοραζα. Όταν μια 2007 320 κανει 7-8 χιλιαρικα δεν νομιζω ότι το 9-3 αξιζει ουτε στα 5.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#223451
GTS έγραψε:
popolaros έγραψε:λοιπόν γράψτε ότι εμπειρίες έχετε, ότι γνώσεις έχετε, ότι ξέρετε τέλος πάντων και φυσικά αν θα αγοράζατε αυτή τη στιγμή.

μιλάμε για μοντέλο 2003-2006


Το ειχα κανει τεστ ντραιβ το 2003 όταν ειχε πρωτοβγει. Μετριο αυτοκινητο, πολύ τούρμπο λαγκ, ένα κλικ πανω από Οπελ είναι. Περιεργο ηχοσυστημα/display. Δεν θα το αγοραζα. Όταν μια 2007 320 κανει 7-8 χιλιαρικα δεν νομιζω ότι το 9-3 αξιζει ουτε στα 5.


Για να πάρεις τις επιδόσεις του 9-3 Aero θα πρέπει να πας σε 325i, η οποία είναι καλύτερη βέβαια αλλά πολύ ακριβότερη και τιμολογιακά και σε κόστη. Επίσης η συμπεριφορά του τελευταίου 9-3 είναι πολύ καλύτερη από ότι πιστεύει ορισμένος κόσμος.
Άβαταρ μέλους
By xenos
#223544 Βάλτε μια φωτό για ποιο λέμε. Έχω info, αλλά όχι για το aero (το οποίο έχω οδηγήσει και μου φάνηκε αεροπλάνο), αλλά για το 1.8 αν θέλετε. :tomato:
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#225638 Καλοτάξιδο ποπ!! Εντυπώσεις;;;

< >
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#225647 Δεν το έχω οδηγήσει αλλά ανέκαθεν με "τραβούσε". Έχει κάτι που μου αρέσει, χωρίς να ξέρω τι. Αν το αγόρασες, καλοταξιδο.

...>.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#225661
popolaros έγραψε:Εικόνα
image upload

:shifty: :shifty: :shifty:

Pop καλορίζικο και καλοτάξιδο και απο εδώ.Να το χαρείτε με υγεία!

.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#225708 Κουκλα ειναι, ακριβως οπως πρεπει να ειναι τα σουηδικα! Αλογα? Μπηκα προσφατα σε ενα 9.5 αερο, απο τα 100 στα 200+ χωρις να καταλαβω τπτ, ειδα το κοντερ και :omg:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#225711 Ένα διπλό, ξεγυρισμένο ban στον κύριο, γιατί αφ'ενός μεν αγόρασε μη BMW (χωρίς έστω την έγγραφη συγκατάθεση του forum) και αφ'ετέρου δε, γιατί από το πρώτο διερευνητικό ποστ μέχρι το ποστάρισμα φώτο για τα συγχαρίκια, δεν μεσολάβησε ούτε 1 σελίδα, στερώντας έτσι την ευκαιρία στο φιλοθεάμον κοινό να αντιπροτείνει από Mini Moke έως Matra Bagheera. :protest:


Καλοτάξιδο :s_bye