Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#424853
rx8_drifter έγραψε:αμα βγάζεις γούστα και με άλογα είναι ζόρικα τα πράγματα :s_empathy


Τα αμάξια έχουν άλογα, πως να το κάμωμεν ?
Άβαταρ μέλους
By g8777
#424871 Μπουσσε χωρις να μακρηγορω, ο τροπος σκεψης σου οσον αφορα επιλογη νεου αυτοκινητου ( "κλικ" vs αξιοπιστια) αντιπροσωπευει το 0,8777% (Κατηγορια "Αγορα πρωτου αυτοκινητου") , το 8,777% ( Κατηγορια "Αγορα Δευτερου αυτοκινητου") και το 87,77% (Κατηγορια Διας :s_roses ) των εν δυναμει αγοραστων. Οι δυο τελευταιες κατηγοριες εχουν αγορασει ηδη αλλο αυτοκινητο με βασικο γνωμονα την αξιοπιστια (ναμπερ ουαν κριτηριο αγορας ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ).

Πηγη: Δεβετζη, 2017
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#424875
g8777 έγραψε:Μπουσσε χωρις να μακρηγορω, ο τροπος σκεψης σου οσον αφορα επιλογη νεου αυτοκινητου ( "κλικ" vs αξιοπιστια) αντιπροσωπευει το 0,8777% (Κατηγορια "Αγορα πρωτου αυτοκινητου") , το 8,777% ( Κατηγορια "Αγορα Δευτερου αυτοκινητου") και το 87,77% (Κατηγορια Διας :s_roses ) των εν δυναμει αγοραστων. Οι δυο τελευταιες κατηγοριες εχουν αγορασει ηδη αλλο αυτοκινητο με βασικο γνωμονα την αξιοπιστια (ναμπερ ουαν κριτηριο αγορας ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ).

Πηγη: Δεβετζη, 2017


Παρακαλώ κάποιος mod να το κάνω sticky αυτό το post.

Έχεις έναν τρόπο να με αφοπλίζεις αφού... :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#424878
dimik έγραψε:Για αυτό πήρες Polo?

< >


Χθες συμπληρωσα 650k χλμ. Ξερεις τι εχει κοστισει απο συντηρηση; ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ.
Ουτε λαδια δεν εχω αλλαξει. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#424882 Θα ήθελα και τις μαρτυρίες από την εκάστοτε οδική που σε κουβαλάει μόνιμα όμως
Άβαταρ μέλους
By dimik
#424890
g8777 έγραψε:
dimik έγραψε:Για αυτό πήρες Polo?

< >


Χθες συμπληρωσα 650k χλμ. Ξερεις τι εχει κοστισει απο συντηρηση; ΤΙ-ΠΟ-ΤΑ.
Ουτε λαδια δεν εχω αλλαξει. :iconcool:
Θυμάμαι που είχες πάρει 5λιτρο από το lidl και τελικά έκανες τηγανητές πατάτες.

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#424923
g8777 έγραψε:(Κατηγορια Διας ) των εν δυναμει αγοραστων. Οι δυο τελευταιες κατηγοριες εχουν αγορασει ηδη αλλο αυτοκινητο με βασικο γνωμονα την αξιοπιστια (ναμπερ ουαν κριτηριο αγορας ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ).


Αφού με ανέφερες, απλά καμία σχέση!!! Αν το βασικό κριτήριο ήταν η αξιοπιστία η μόνη λύση θα ήταν Mazda και όχι BMW!!! :rtfm:


Ακόμα ένα εξαιρετικό βίντεο από τον ΜΓ και το Drive!!! :metalo:

Άβαταρ μέλους
By g8777
#424945 Δια μαζντα εχεις ομως ε; :iconcool:

Τα παλετοφορα της ΔΟΥΛΕΙΑΣ σου θες να ειναι αξιοπιστα πανω απ ολα ε; :iconcool: :iconcool:

Και για να τελειωνουμε τα οφφ τοπικ (κουβεντα περι αξιοπιστιας στο αλφατοπικο :dizzy: , σκουριασε ο ταφος του Busso )

Εικόνα

Εικόνα

:iconcool: :iconcool:

Πηγη: Προσωπικο αρχειο belgarion
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#424962
g8777 έγραψε:Δια μαζντα εχεις ομως ε;


Και Land Rover. Ό,τι πιο αναξιόπιστο υπάρχει! :lol:


g8777 έγραψε:Τα παλετοφορα της ΔΟΥΛΕΙΑΣ σου θες να ειναι αξιοπιστα πανω απ ολα ε;


Και τα τρία ιταλικά είναι, όπως και η πιο τελευταία μηχανή που πήρα! :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#425138
REALZEUS έγραψε:
g8777 έγραψε:(Κατηγορια Διας ) των εν δυναμει αγοραστων. Οι δυο τελευταιες κατηγοριες εχουν αγορασει ηδη αλλο αυτοκινητο με βασικο γνωμονα την αξιοπιστια (ναμπερ ουαν κριτηριο αγορας ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ).


Αφού με ανέφερες, απλά καμία σχέση!!! Αν το βασικό κριτήριο ήταν η αξιοπιστία η μόνη λύση θα ήταν Mazda και όχι BMW!!! :rtfm:


Ακόμα ένα εξαιρετικό βίντεο από τον ΜΓ και το Drive!!! :metalo:



Ας πω και εγώ κάτι που με ενδιαφέρει, είπε για τα πολύ καλά φρένα, εγώ θα πω ότι όλη την καλή δουλειά την κάνει το τακάκι, αν προσέξει κανείς την ώρα που φρενάρει πολύ σιγά εμπρός από την πινακίδα που μπαίνει στο Μπαλόκο, ακούγεται καθαρά ο μεταλλικός τους χαρακτήρας, ή πρόκειται για ημιμεταλλικά τακάκια με μεγάλο ποσοστό μετάλλου, ή είναι μεταλλικά της Carbon Lorraine, ο χαρακτήρας ( ξύλινα ) που είπε όταν είναι κρύα και πολύ καλά και ακούραστα όσο ζεσταίνονται είναι χαρακτήρας sintered μεταλλικών τακακιών.

Μπράβο στην Alfa που έφτιαξε ένα καλό σημερινό ποιοτικό γρήγορο και ασφαλές αυτοκίνητο και μακάρι να το αγοράσει ο κόσμος απανταχού γιατί διάβασα ότι τα αντίστοιχης κατηγορίας Γερμανικά πουλάνε από 40-55.000 αυτοκίνητα τον χρόνο και η Alfa 4.500 και είναι κρίμα γιατί αν δεν πουλήσει δεν θα υποστηρίξουν στην Alfa την κατηγορία και θα μείνει στην ιστορία σαν μια αναλαμπή, ένα πυροτέχνημα, και θα είναι κρίμα γιατί είναι καλό αυτοκίνητο.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#425140 Ίσως είναι με διαφορά ο,τι καλύτερο κυκλοφορεί στο YouTube για τη QV.

Review ουσίας.

< >
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#425141 Δεν είναι και κανα αναλυτικό ριβιου, αλλά μεσα στο παπαρισμα της ελ δημοσιογραφίας ειναι όαση, όντως.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#425142 Όχι μόνο της ελληνικής. Αναφέρομαι σε ο,τι review έχουμε δει.

Δε ξέρω αλλά η περιγραφή του με έκανε να νομίζω ότι το οδηγώ. Δε το έχω νιώσει αυτό με κάποιο άλλο βίντεο.

< >