Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By xenos
#424610
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#424626 Παλιά η Mercedes θυμάμαι ότι προέβλεπε αντικατάσταση των ζαντών κάθε 200.000 ή 300.000 χλμ λόγω κόπωσης μετάλλου...

Όπως και να έχει δεν βλέπω να είναι πιο ζημιάρικα τα ιταλικά σε σχέση με τα αντίστοιχα ιταλικά. Μόνο τα ιαπωνικά (τα αυθεντικά) είναι πιο αξιόπιστα.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#424629 Προφανώς και δεν γνωρίζεις απ την αρχή οτι θες κάθε 60.000 χλμ ψαλίδια και μεταβλητό καθε ? χλμ

Τους ιμάντες και το κόστος τους το γνωρίζεις.

Βασικά γνωρίζεις ό,τι αναφέρεται στο βιβλιαράκι που παίρνεις με το αμάξι, τα υπόλοιπα τα μαθαίνεις με τα χρονια :lol:
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#424701 Τώρα άμα πω ότι έχω συνάδελφο με 147 προ fl με αρκετά χιλιόμετρα που όταν τον ρώτησα αν έχει αλλάξει ψαλίδια απάντησε "γιατί"? Ο ίδιος θεωρεί απόλυτα λογικό ότι χρειάζεται να προσθέτει 4-5 δοχεία λαδιού το χρόνο ( βέβαια δεν κατάλαβα αν με το "δοχείο" εννοεί 4λίτρο ή 1λίτρο)

< >
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#424836 Εγώ πάλι διαφωνώ.
Αμάξι δεν αγοράζεις κάθε χρόνο σαν να'ναι T-shirt.
Οπότε οι παράγοντες "μου αρέσει", "το γουστάρω" και άλλα τέτοια, ανεβαίνουν κατακόρυφα στην κλίμακα προτίμησης.
Καλή φάση τα οικονομοτεχνικά αλλά ακούστε κάτι magic. Μπορείς να χαλάσεις 0 ευρώ σε αυτοκίνητο, αν δεν αγοράσεις καθόλου αυτοκίνητο. Το ξέρατε αυτό; :iconcool: