Τα μοντέλα των κατασκευαστών που οι χρήστες επέλεξαν να έχουν χωριστή ύπαρξη!
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#375440 Όλες οι πίστες δεν είναι ίδιες, όλες οι συνθήκες δεν είναι ίδιες, όλοι οι οδηγοί δεν είναι ίδιοι.

Γιαυτό είναι λάθος να κοιτάμε τους χρόνους.

< >
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#375464 Από ακαδημαϊκό ενδιαφέρον, πόσο θα κάνει η τετράφυλλη στην Ελλάδα;
Άβαταρ μέλους
By resq166
#393935 εγώ πιστεύω ότι σε αυτή την κατηγορία και χρήματα δεν σέ νιαζει αν είσαι πιο γρήγορ
ος στην πίστα, δρόμο, φανάρι, σού αρέσει τό αποκτάς και γουστάρεις εκτός αν έχεις λεφτά (Μπάμπα)και θες να πουλάς μούρη έξω από τα κλαμπ, τότε πάω πάσο.

< 5 >
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#415272 Τα σχόλια στο youtube είναι όλα τα λεφτά :lol:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#416217 Χθες είδα Veloce γκρι. Φανταστική.
Ήδη έχω δει 3 στους δρόμους.
Έναν πιο μικρό κινητήρα να δε και θα βλέπαμε ακόμα περισσότερες...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#416899 Πραγματική άλφα σε όλα της καθως φαίνεται :s_biggrin

http://jalopnik.com/the-alfa-romeo-giul ... 1796883384

And perhaps most damning of all, Road & Track’s Sam Smith said sister mag Car and Driver actually has “an in-house code reader all but earmarked for Alfas, and every test Giulia they’ve seen has had problems.”


:tomato:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#424289
Άβαταρ μέλους
By elteo
#424337 Είδα κι εγώ μία live. Λευκή με ανθρακι ζανταρα. Εντύπωση μου έκανε πόσο φαρδοκωλη ήταν. Έκανε μπαμ. Επίσης ξεχώριζε στην κίνηση σαν την μύγα μέσα στο γάλα. Ωραίο κουρσίδι.

.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#424338
sargus έγραψε:Νομίζω ότι στρίβει πολύ εντυπωσιακά!

Βγάζει λίγο υποστροφη στην είσοδο πάντως.

< >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#424341
resq166 έγραψε:εγώ πιστεύω ότι σε αυτή την κατηγορία και χρήματα δεν σέ νιαζει αν είσαι πιο γρήγορ
ος στην πίστα, δρόμο, φανάρι, σού αρέσει τό αποκτάς και γουστάρεις εκτός αν έχεις λεφτά (Μπάμπα)και θες να πουλάς μούρη έξω από τα κλαμπ, τότε πάω πάσο.

< 5 >



Σε αυτή την κατηγορία σε νοιάζουν όλα, και το image έξω από τα κλαμπ (θα το έβαζα αρκετά ψηλά στην λίστα), και τα αποτελέσματα στις πίστες και στο φανάρι και αν το γουστάρεις.

Όταν το πάρει χαμπάρι η alfa romeo, κάτι μπορεί να γίνει, μέχρι τότε ας κοιτάξουμε τα γκαράζ μας που λέει και ο μπούσος και ας αμπελοφιλοσοφούμε :)