Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#589588 Φανταρικό χωρίς αμάξι? Είσαι σίγουρος? Απαλεψιά μεγάλη.
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#589593
Deleted User 1 έγραψε:Φανταρικό χωρίς αμάξι? Είσαι σίγουρος? Απαλεψιά μεγάλη.

Στο Κιλκίς που με στέλνουν που να το πάω με τις μπουγάτσες;
Θα το δουν κόκκινο με αθηναϊκές πινακίδες και θα έχουμε θέματα
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#589594 Σιγα ρε, ούτε καν. :lol: Κι εγώ Σέρρες το είχα το Audi. Ουδέν πρόβλημα ποτέ.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#589598
Miatakias έγραψε:Σκέφτεσαι να προβείς σε κάποια βελτίωση για να προλαβαίνεις αυτοκίνητα 15ετίας?


πολυ χοντρο. :lol:




Στεφαν εγω θα παταγα και πριν επαναπρογραμματισω. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#589600
Deleted User 1 έγραψε:Σιγα ρε, ούτε καν. :lol: Κι εγώ Σέρρες το είχα το Audi. Ουδέν πρόβλημα ποτέ.

Δεν ξέρω και αν γενικά έχουν χώρο έξω από το στρατόπεδο για να το παρκάρεις :hmmm:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#589601
dimviii έγραψε:
Miatakias έγραψε:Σκέφτεσαι να προβείς σε κάποια βελτίωση για να προλαβαίνεις αυτοκίνητα 15ετίας?


πολυ χοντρο. :lol:


Στεφαν εγω θα παταγα και πριν επαναπρογραμματισω. :shifty:

Και ποιος είπε ότι δεν έχει γίνει ήδη αυτό? :shifty:
thanasisr16 έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Σιγα ρε, ούτε καν. :lol: Κι εγώ Σέρρες το είχα το Audi. Ουδέν πρόβλημα ποτέ.

Δεν ξέρω και αν γενικά έχουν χώρο έξω από το στρατόπεδο για να το παρκάρεις :hmmm:

Εννοείται ότι θα έχει μέσα χώρο. Δεν θυμάμαι να έχω δει στρατόπεδο χωρίς πάρκιγνκ. Αλλά στην τελική πας πρώτη φορά άνευ και κόβεις κίνηση και στην πρώτη άδεια το παίρνεις μαζί.
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#589603 Εγώ νόμιζα ότι μόνο τα στελέχη βάζουν τα ΙΧ τους στον πάρκινγκ του στρατοπέδου
Άβαταρ μέλους
By markvag
#589608
thanasisr16 έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Φανταρικό χωρίς αμάξι? Είσαι σίγουρος? Απαλεψιά μεγάλη.

Στο Κιλκίς που με στέλνουν που να το πάω με τις μπουγάτσες;
Θα το δουν κόκκινο με αθηναϊκές πινακίδες και θα έχουμε θέματα


:lol: :lol: Τι να πάθει δηλαδή;;; :lol: :lol:

Εγώ τι να πω που κυκλοφορώ 3,5 χρόνια Θεσσαλονίκη με αμάξι με αθηναϊκές πινακίδες;;; :lol: :lol:


ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως δεν υπάρχει θέμα με τις πινακίδες, ίσως στο πιο ακραίο σενάριο φας καμία κλήση παραπάνω πχ για παρκάρισμα...

Εκτός αν σκοπεύεις να το παρκάρεις έξω από το γήπεδο της Τούμπας όσο παίζει ο ΜΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#589613
dimviii έγραψε:
Miatakias έγραψε:Σκέφτεσαι να προβείς σε κάποια βελτίωση για να προλαβαίνεις αυτοκίνητα 15ετίας?


πολυ χοντρο.




Στεφαν εγω θα παταγα και πριν επαναπρογραμματισω. :shifty:

Θα βάλω τη μικρή πίεση και θα είμαι το camera car.



< >
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#589616 Με τη μικρή πίεση θα μας φέρεις νεράκια στο τερματισμό


< >
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#589617 Θα έχω προλάβει λογικά να στήσω και τέντα

< >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#589624 τι εγινε ρε παιδια? :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#589641
thanasisr16 έγραψε:Εγώ νόμιζα ότι μόνο τα στελέχη βάζουν τα ΙΧ τους στον πάρκινγκ του στρατοπέδου
Ποια ΕΣΣΟ μπαίνεις και τι σώμα?

Στην εκπαίδευση ναι γενικά θα το στερηθεις.
Μετέπειτα όπου σε στείλουν θα μπορείς να το βάζεις στο στρατόπεδο κανονικά με άδεια εισόδου. Στη Χίο το πήρα το καλοκαίρι και αν δεν είχαμε φάει μια ωραία εμπλοκή τον Ιούλη, θα το είχα ευχαριστηθεί περισσότερο. Τον Αύγουστο γύρισα το νησι!
Στο ΓΕΣεμείς οι φακιν πλεμπς μόνο αν έχουμε μηχανάκι μπορούμε να μπούμε. (Αστειεύομαι δεν έχει χώρο για τόσα πολλά αυτοκινητα.)


< Note >
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#589643 Κι εγώ έβαζα μέσα το δικό μου τουτούνι αφού τσίμπησα την ανάλογη (ανανεώσιμη μηνιαίως) άδεια από το γραφείο ασφαλείας IIRC.

Θα συμφωνήσω απόλυτα ότι η έλλειψη αυτοκινήτου επισύρει απαλεψιά στη θητεία.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#589661 Το μόνο πράγμα που θα με προβλημάτιζε είναι η τυχόν κακομεταχείριση που θα υποστεί είτε παρκαροντας σε χωράφια (παθών στην 96 εαρμεθ) είτε τυχόν κακομεταχείριση σε ενδεχόμενη μεταφορά πραγμάτων, ουγκανων κλπ...

Στέφαν εξαιρετικό το ριβιου.
Έχετε λεντ πίσω φως ομίχλης?

< Note >