Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#532821 Φίλος μου που έχει το xc90 από την επίσημη κυκλοφορία του στην Καλιφόρνια μόνο για την άμεση εύρεση ελαστικών σε κλατάρισμα μου έκανε παράπονα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#532829
EDDIE_147 έγραψε:Μόλις ο Γερμανός πιάσει στο χέρι του την υβριδική τεχνολογία (έστω mild hybrid) να δεις τι έχει να γίνει.


Εικόνα

:shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#532834 Και ναπάλμ να γίνεται το αμάξι Μαρκοβάγγο, δεν θα οδηγείς απλά υβριδικό θα οδηγείς βιλούδ.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#532870
EDDIE_147 έγραψε:Και ναπάλμ να γίνεται το αμάξι Μαρκοβάγγο, δεν θα οδηγείς απλά υβριδικό θα οδηγείς βιλούδ.


Πρήμιουμ βιλούδο όμως, #natalemeafta :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By alexm
#532897
EDDIE_147 έγραψε:Κλάματα meaning;

Μπορεί κάποιος mod να μεταφέρει τα τελευταία στο υβριδοτοπικό;
Τελικά ενημερώθηκα και να πω την αλήθεια έκανα λάθος.

Το s400 παρουσίασε κάποια βλάβη στο υβριδικό σύστημα (ούτε και ο ίδιος ήξερε) και έμεινε για πολλούς μήνες στην αντιπροσωπεία για επισκευή.

Δικαιολογείται από τη μια μεριά λόγω του ότι τότε ήταν καινούργια τεχνολογία και λογικό τα σέρβις να μην ήταν εξοικειωμένα(μες το δικό μου μυαλό πάντα)

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#532957 Η αναμονη συντομα θα τελειωσει...


..και θα φωτιζεται και το αστερι, οχι μαλακιες! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By GTS
#533014
mirage έγραψε:Εβαζε όμως παρόμοιο σε Accord. Επειδη εχω ζησει με παρομοιο μοτέρ, Civic Type R, μπορώ να σου πώ πως σε καθημερινή χρήση μια χαρα ροπή ειχε και μια χαρά πήγαινε εθνική κλπ. Οποτε;


Καλα πηγαινει αλλα καμμια σχεση με μοντερνα τουρμπατα ή πολλα κυβικα αλλα ο κινητηρας της Χοντα ηταν σιγουρα καλοσχεδιασμενος στα μηχανικα του. Και εχω οδηγησει και την 2.4 εκδοση του. Και η Χοντα το εχει γυρισει σε τουρμπο τωρα.
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#555133 Σε ευχαριστώ πολύ! :oops:
Η αλήθεια είναι ότι μου αρέσει πιο πολύ με ήλιο παρά με συννεφιά.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#555137 Εντάξει, προφανώς στον ήλιο θα είναι πολύ πιο ωραίο! Υπομονή, χειμώνας είναι θα περάσει! :lol:
Άβαταρ μέλους
By sargus
#555138 Ωραίος Θανάση! Βλέπω το διατηρείς σε άριστη κατάσταση!
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#555142 Η αλήθεια είναι ότι με έχει βοηθήσει ότι το βάζω σε κλειστο πάρκινγκ.Και το σιβικ ειδικά στο χρωμα που το έχεις πάρει είναι πολύ γαματο,είναι όσο καγκουρικο πρέπει και βγάζει και μια κυριλα. :lol: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#562453 Deleted User 1 για πες καμιά εντύπωση για το Arona!

< Note >
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#562455 Κουβάς. Μέσα Seat με την πολύ κακή έννοια κυρίως σε θέμα υλικών. Από συναρμογή είναι μια χαρά. Πάμφτωχο το Style (απλό a/c, κανένα βοήθημα) και πάλι καλά που αυτό που έχω έχει την έξτρα εξαιρετική 8αρα με όλες τις συνδεσιμότητες. Μοτέρ ΟΚ για το είδος του (1.6tdi 95hp) αλλά συνδυάζεται με τραγική κλιμάκωση κιβωτίου που είναι αδύνατο να βρεις μία σωστή σχέση και είσαι όλη την ώρα με το χέρι στο λεβιέ. Γενικώς με 17-18Κ μπορώ να σκεφτώ πολύ καλύτερα οχήματα στην κατηγορία του.