Ενότητα για τους κατασκευαστές γενικά
Άβαταρ μέλους
By GTS
#586885
thanasisr16 έγραψε:Εικόνα


Kαλοταξιδο να ειναι παλι. Το πλαστικο δεν το εβαλαν?
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#586891
Deleted User 1 έγραψε:Άλλο κακό να μη σε βρει αν και στο λυόμενο απ' έξω που παρκάρεις δεν είμαι πολύ αισιόδοξος...


Ουρτ ρε κιτρινοπράσινε μακιαβέλλι. :x

Παρκάρω χρόνια έξω από τα στολίδια μας σε ώρες αγώνων και μη, ούτε γρατζουνιά δεν έχω αποκομίσει. :iconcool:

Κάτι καμμένα που έχω δει ανά καιρούς ελέγχονται ως outliers.

Καλοτάξιδος και άσπαστος ο νέος μοτέραρος. :superman: :)
Άβαταρ μέλους
By markvag
#586898 Με το καλό και να είναι το τελευταίο πρόβλημα! :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#586900
GTS έγραψε:
thanasisr16 έγραψε:Εικόνα


Kαλοταξιδο να ειναι παλι. Το πλαστικο δεν το εβαλαν?

Το είχα βγάλει εγώ πριν το πάω για να τσεκάρω αν το καινούργιο θα είχε δικό του,τελικά δεν είχε και το ξανά έβαλα το προηγούμενο
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#586916 Ίδια διάταξη με το κινητήρα του κούπρα.

Έχουν επαναφέρει το φίλτρο αέρα στην κλασσική θέση
8 μπεκ ψεκασμού :metalo:
Φίλτρο λαδιού σε θέση για σεμινάριο :metalo:

Τρομερό μοτέρ, να το χαίρεσαι

Ποιο το καθεστώς της εγγύησης?
Άβαταρ μέλους
By alexandros.K
#586973
red_monster έγραψε:8 μπεκ ψεκασμού :metalo:

Την 2η 4αδα την βλεπεις καπου στην φωτο ?
Άβαταρ μέλους
By Kostasfr
#587247 Καλησπέρα παιδιά, νέο μέλος στην ομάδα... Για αρχή καλές βόλτες στο φίλο με το leon fr και μακάρι να μην πάθει τίποτα ξανά !! Έχω και γω το fr και σκέφτομαι να βάλω αεροτομή, αξίζει από αντιπροσωπεία να μου βάλουν αυτήν του κουπρα ή καλύτερα από κάπου αλλού;
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#587251
Kostasfr έγραψε:Καλησπέρα παιδιά, νέο μέλος στην ομάδα... Για αρχή καλές βόλτες στο φίλο με το leon fr και μακάρι να μην πάθει τίποτα ξανά !! Έχω και γω το fr και σκέφτομαι να βάλω αεροτομή, αξίζει από αντιπροσωπεία να μου βάλουν αυτήν του κουπρα ή καλύτερα από κάπου αλλού;

Σίγουρα η καλύτερη επιλογή είναι του cupra απλά από όσο θυμάμαι το κόστος ήταν μεγάλο για ένα κομμάτι πλαστικό,Ποσο στην αφήνουν;
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#587252
red_monster έγραψε:Ίδια διάταξη με το κινητήρα του κούπρα.

Έχουν επαναφέρει το φίλτρο αέρα στην κλασσική θέση
8 μπεκ ψεκασμού :metalo:
Φίλτρο λαδιού σε θέση για σεμινάριο :metalo:

Τρομερό μοτέρ, να το χαίρεσαι

Ποιο το καθεστώς της εγγύησης?

Η εγγύηση που μου έδωσαν είναι αυτή που είχε και πριν,4 χρόνια συνολικά,έχουν περάσει 15 μήνες όποτε έχω ακόμα 33 μήνες εγγύηση και για τον κινητήρα και για τα υπόλοιπα μηχανικά μέρη.
Σε 3 μέρες έχω κάνει 400km,στα 1000km θα πάω για αλλαγή λαδιών.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#587266 Είστε σίγουροι ότι παίρνει την αεροτομή του Cupra? Γιατί αυτή έχει πάνω και το 3ο brake light ενώ στο FR είναι αλλιώς.

FR

Εικόνα

Cupra

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#587277
Kostasfr έγραψε:Καλησπέρα παιδιά, νέο μέλος στην ομάδα... Για αρχή καλές βόλτες στο φίλο με το leon fr και μακάρι να μην πάθει τίποτα ξανά !! Έχω και γω το fr και σκέφτομαι να βάλω αεροτομή, αξίζει από αντιπροσωπεία να μου βάλουν αυτήν του κουπρα ή καλύτερα από κάπου αλλού;

Βλέποντας τις φωτογραφίες που παρέθεσε ο Stefan_147, δεν βλέπω λόγο να ξοδευτείς για κάτι τέτοιο. Μια χαρά είναι το αυτοκίνητό σου χωρίς αεροτομή, δεν προσφέρει και τίποτε (και εμφανισιακά).
Κράτα τα λεφτά σου για κάτι πιο ουσιαστικό.
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#587280
Deleted User 1 έγραψε:Είστε σίγουροι ότι παίρνει την αεροτομή του Cupra? Γιατί αυτή έχει πάνω και το 3ο brake light ενώ στο FR είναι αλλιώς.

FR

Εικόνα

Cupra

Εικόνα

Πολύ ωραία φωτογραφία,κουκλί το cupra :inlove:
Όσο για την αεροτομή την πουλάνε μαζί με το 3ο brake light του cupra
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#587283 400€ βλέπω η αεροτομή (μάλλον μαζί με το brake light) και 40+40€ τα πλαϊνά fins.

Εικόνα

Άρα πρέπει να μιλάμε για 600€+ με τοποθετήσεις κτλ. Πολλά νομίζω.
Άβαταρ μέλους
By thanasisr16
#587286
Deleted User 1 έγραψε:400€ βλέπω η αεροτομή (μάλλον μαζί με το brake light) και 40+40€ τα πλαϊνά fins.

Εικόνα

Άρα πρέπει να μιλάμε για 600€+ με τοποθετήσεις κτλ. Πολλά νομίζω.

Σίγουρα πολλά τα λεφτά,δεν αξίζει 600€ :dizzy: για μια αεροτομή
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#588794 Στέφαν θα μας κάνεις ένα ριβιου για τη συμβίωση με το όχημα μέχρι στιγμής?

< Note >